hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

bencede 10 gün önceden hiçbirşey belli olmaz.Mide bulantısı daha çok hcg hormonu ile orantılı o attıkça mide bulanır ve hcg arttı ise testte çıkar.Ben bir dış gebelik geçirdim ve adetime 8 gün varken öğrendim.Fakat brnim adetim 35 gün sürer ve clomen kullandığım için yumurtalamam 10 gün önce oldumuştu. normal adete gore 28 güne göre 1 gün önce oluyordu ve sedece beklediğim için test yaptım.Hatta ozamanlar hep regl oldum diye wc gidip kontrol ediyorum o derece regl olacağımı zannettim. Ama gebelik olmasaydı regl olacaktı burdanda anlamak zor ? ben hamile olmadığım zamanlarda daha çok beirti hissettim :) hepsi psikolojik hele el ayak şişmesi son aylara doğru oacak birşey.Adet geçmeden hiçbir belirti olmaz.

öncelikle hepinize merhaba ben aranıza yeni katıldım. benimde adetime on gün var kasıklarım ve belimde ağrı var göğüslerimde hassaslaştı ama bilmiyorum psikolojikmi diye korkuyorum.

benim bir sorunum var. ben 2 yıldır Yasmin kullanıyorum. Çok da memnunum. ama bu ay nasıl oldu bilmiyorum bir gün içmemişim. o dönemde eşimle birlikte oldum. sonra farkettim ilacı bir gün unutmuşum:KK43: son 3 4 gündür kasıklarımda ve belimde regli sancısı gibi sancılar var. kafam davul gibi acayip uykum var. acaba bu hamile olabilir miyim? tabi o süreçte ilaç aldığım için bebek varsa ona zarar verir mi? yardımcı olursanız çok sevinirim...

benim bir sorunum var. ben 2 yıldır Yasmin kullanıyorum. Çok da memnunum. ama bu ay nasıl oldu bilmiyorum bir gün içmemişim. o dönemde eşimle birlikte oldum. sonra farkettim ilacı bir gün unutmuşum:KK43: son 3 4 gündür kasıklarımda ve belimde regli sancısı gibi sancılar var. kafam davul gibi acayip uykum var. acaba bu hamile olabilir miyim? tabi o süreçte ilaç aldığım için bebek varsa ona zarar verir mi? yardımcı olursanız çok sevinirim...

cnm bır kere unutmakla bırsey olmaz bnce hamıle kalman ımkansız eger ılaca devam ettıysen ılıskıde sonra

içim rahatladı biraz kafayı yiyecektim :)) inşallah allah herkese istediği zamanda bebiş versin... umarım en kısa zamanda sizde bebeğinize kavuşursunuz:)

cnm olmaz die bişi yok sen yinede tetikte ol benim kardeşim 1 gün ilacı atladı die hamile kalmıştı

hadi ya:KK43:( 4-5 içinde regli olmam lazım. sanırım gecikirsem hemen doktora gitmeliyim. bu arada doğum kontrol hapı kullanmak bebeğe zarar verir mi? kardeşiniz hamilelikte bu yüzden sorun yaşadı mı?

hadi ya:KK43:( 4-5 içinde regli olmam lazım. sanırım gecikirsem hemen doktora gitmeliyim. bu arada doğum kontrol hapı kullanmak bebeğe zarar verir mi? kardeşiniz hamilelikte bu yüzden sorun yaşadı mı?

evt cnm doğum kontrol ilaçları gebelikte gebelik şürhesi olanlarda kullanılmaz kardeşim bebğini aldırmıştı eşiyle sorunları vardı daha sonrada ayrıldılar zaten neyse sen bence hapı kes adet tarihin geçersede hemen dra git

Benim regl günüm dündü. Hiç bir belirti yok. Ama 10 gün öncesinden şiddetli kasık ağrıları, batmalar, şişkinlik gibi şeyler yaşadım.Akıntım normal değildi, süt gibi beyaz ve daha katıydı. Henüz test yapmadım, idarar testinde sanırm 1 gün geçince çıkmaz. Gögüslerim şişti, uçları hassaslaştı, uykum var hep ve dün midem bulandı bütün gün. Bu belirtiler hamilelik belirtileri olabilir mi?

Benim regl günüm dündü. Hiç bir belirti yok. Ama 10 gün öncesinden şiddetli kasık ağrıları, batmalar, şişkinlik gibi şeyler yaşadım.Akıntım normal değildi, süt gibi beyaz ve daha katıydı. Henüz test yapmadım, idarar testinde sanırm 1 gün geçince çıkmaz. Gögüslerim şişti, uçları hassaslaştı, uykum var hep ve dün midem bulandı bütün gün. Bu belirtiler hamilelik belirtileri olabilir mi?

benim de regl gunum yarin...ama henuz belirtim yok...kasik agrilarim da yok ama akintim beyaz ve kati.uykum cok.kafami kaldiramiyorum,halsizim.ve 2-3 gundur de midem bulaniyor.acaba nedendir bu?...insallah ikimiz de hamileyiz canim

10 gun kalayi bilemem ama bende olanlar yumurtlama gunumden emindim iliskiden 8 saat sonra bes gunluk hic bilmedigim farkli bir bas agrisi ve tam agri bitince yani 9 gun kala baslayan inanilmaz uyku, surekli uyudum. yani 9 gun kala belirti olurmus demekki cunku 8. hafaya kadar devam etti uyku durumum.simdi aynisi olsa cunku o farkli bir uyuma hali, hemen emin olurum hamile olduguma. bunu da sundan yazdim cunku hamileligim 10 hafta surebildi ne yazikki:KK43:(

benim bu sefer altı gün öncede bel ağrım oldu.umutlanmıştım.
Çörek otu bal tarçın karışımını kullandım.
Malesef adet gördüm yine.
Eşim bana ne zaman bebişimiz olacak ben cok özledim diyor.:sinifsinif:
varlığı bile belli olmayan bebeği özledik,hasretiz.
Onun yanında güçlü olmaya çalışıyorum ama...
Ne diyim rabbimiz sabır versin.Evlar hasretimizi dindirsin.:1no2:

Hatirladiklarimi yazayim hemen.5 ekimde adet gormeye basladim ben 20 ekimden itibaren yorgunluk baladi bazen kendimi bir anda hasta ve halsiz buluyor 10 dakikika gecmeden eski halime donuyordum.aksam 9 olmadan uyukuya daliyor sabahta 5 te uayniyordum ve kahvaltida bir gun ayran ve cips yemistim sabahin 5 de ne komik dimi.kasiklarimda cok agriyordu.1 kasimda adetimi bakliyorduk cok duzenlidir benim adetler ama biz emindik hamile oldugumuza ve 29 ekimde test yaptim pozitif cikmisti.Ailede herkese ikizimiz olucak dedik cunku netten bakmistik ikiz hamilelik v=belirtileri yasiyordum.kimse inanmadi bize cunku ailede ikiz yoktu.ama su anda 18 aylik ikizlerim var biraz erken dogdular ama cok sagliklilar.
Subat ta 3 bebegi istiyoruz dogum kontrol haplarimi bu ay birakicam bakalim bu sefer ne zmaan hamile kalirim.Yanliz bacaklar icin lazer epilasyona gidiyorum o yuzden subat ortasina kadar baska sekilde korunucaz erken birakmamin sebebi vucudum temizlensin ilactan ve tam subat ayinda hamile kalabileyim.

ben de dün beta hcg baktırdım 642 çıktı. bugün adetimin 28. günü. ortlama 28-30 günde adet görüyorum. idrarda cuma günü silik çizgi çıktı,yani adetime 6 gün varken.ama hamile kaldığım günden beri bulantım var, sırt ağrım var.

Herkesın farklı olur derler belırtıler.ben 5 haftalık hamıleyım.benım hep sol kasıĞım aĞrımıŞtı.ve sol bacaĞım kastı,gÖgÜsÜmde mavı damarlar belırdıve akıntım koyu kıvamlı ve sar ı oldu.umarım faydalı olmuŞumdur.

arkadaşlar bir sorum olucak sizlere ben 2 sene boyunca doğum kontrol hap kullandım ve 6 aydır kullanmıyorum bebek için bıraktım hapı bıraktıkdan sonra 2 ay sonra sol yumartalığımda kıst patlaması oldu doktor bunun hapı bıraktığım için yumurtalıkların çalıştığını söyledi sonra 4 cu ayda sağ yumurtalığımda aynı şey oldu doktor bir sorun olmadığını ve yumurtalıkların çalıştığını söyledi fakat ben 6 ay oldu halen hamile kalamadım her ay hamileleik belirtisi yaşıyorum ama olmuyor buayda aynı belirtiler var akıntım var hastalıkğımgeçti 2 gün gibi; gün içinde midem bulanıyor sürekli canım yemek istiyor kasıklarımda ağrı oluyor heray değişen tarzlarda belirtilerim var ama olmuyor doktor bişey yok diyor adet günlerin bazen 6 günde geçikmiş olarak oluğumu biliyorumbu ayda geçikti sizce ne yapmalıyım.

arkadaşlar bir sorum olucak sizlere ben 2 sene boyunca doğum kontrol hap kullandım ve 6 aydır kullanmıyorum bebek için bıraktım hapı bıraktıkdan sonra 2 ay sonra sol yumartalığımda kıst patlaması oldu doktor bunun hapı bıraktığım için yumurtalıkların çalıştığını söyledi sonra 4 cu ayda sağ yumurtalığımda aynı şey oldu doktor bir sorun olmadığını ve yumurtalıkların çalıştığını söyledi fakat ben 6 ay oldu halen hamile kalamadım her ay hamileleik belirtisi yaşıyorum ama olmuyor buayda aynı belirtiler var akıntım var hastalıkğımgeçti 2 gün gibi; gün içinde midem bulanıyor sürekli canım yemek istiyor kasıklarımda ağrı oluyor heray değişen tarzlarda belirtilerim var ama olmuyor doktor bişey yok diyor adet günlerin bazen 6 günde geçikmiş olarak oluğumu biliyorumbu ayda geçikti sizce ne yapmalıyım.

slm keskinalaka bence hic birsey bekle ben 5 yildir bebek istiyorum ve her ay güya kendimi hamile saniyorum ama olmuyo gecen yil sonra hamile oldugumu ögrendim ama sevincim yarida kaldi bekle 3 gün felan gecsin kendin idrar testi yap zaten hamileysen cikar ben söyle hisetmistim karnim cok agiriyordu adet olucam gibi ve bu ay yine ayni dötr gündürkasiklarim agiriyo piskolijikmenmi bilmemeki heycanla pazar gününü bekliyorum:çok üzgünüm:

X