hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

canım düzensiz adet görüyorsan yine bir adet düzensizliği olmasın?? umarım hamişsidir ama böyle umutlanınca sonra da hüsran olunca çok üzülüyor insan.. sen gene de çok kaptırma kendini rahat ol dua et Allah'a. Ama 3 gün geçmiş canım bir test yap derim.

bende öyle yormaya çalışıyorum.. istediğim şey aslında daha netlik.. yeni başladık bebiş için...negatif çıktığında bu kesindir desem yine rahat olucam...bi dahaki aya daha temkinli davranıcam ama muallakta kalıyorumm,,ilaç kullandığım için(düzenleyici)gecikmemi yoksa negatif yazsada çıkmayan gebelikmi??kendimi halsiz hissediyorumm ağrım oluyor ama ilaç bile içemiyorum acaba?bebişse zarar vermiyim diyee... sorun değil ben şimdi gidip alayım bi test yapayım ama negatif çıksada benim hamile olma ihtimalim varsa sonuçta yine rahat hareket edemicem...bugün yapsam negatif çıksa ihtimal devam ediyormu??o yüzden kafam çok karışık(((

Canım adetin geciktiyse zaten çıkar test yap ve için rahatlasın dediğin gibi beklemek çok zor

arkadaşar lütfen yardım edin adet günüme 5 gün kala test yaptım ama negatif cıktı ama belirtilerim var göğüslerim şiş ama ağrı yok ağzımda hep bir kuruluk var sol kasığıma ara ara sancılar giriyor napmam gerekiyor lütfen yardım edin anne olmak istiyorummm ALLAH isteyen herkese verir inş

canım adetin gecikmeden lütfen umutlanma ben birbçuk yıldır hamilelik belirtisi yaşıyorum ama daha hiç hamile kalmadım sonra çok üzülüyor canım insan..

canım adetin gecikmeden lütfen umutlanma ben birbçuk yıldır hamilelik belirtisi yaşıyorum ama daha hiç hamile kalmadım sonra çok üzülüyor canım insan..

haklısın canım biraz erken davrandım ama 1 hafta önce test yapıp olumlu görenler var bende o gün eşimin doğum günüydü belki güzel bi hediye veririm diye şansımı denemek istedim ama olmadı adet günümü gecmesini bekliycem rabbim inş bizimde yüzümüzü güldürür

kıyamam sana ya canım benim ((((( ben de senin gibiyim ama sonunca o tek çizgi yok muuu bitiriyor insanı... inşallah bebiş senledir canım

merhaba hanımlar.6 aylık evliyim ve çocuk istiyoruz. 6 aydır sürekli bu belirtileri hissedip test yapıyordum ve sonuç malum. NEGATİF çıkıyordu. Ben de kendi kendime söz verdim. sakin olucam ve ster yapmicam, çok erken dedim. Adet gecikmesi yaşarsam test yapıcam dedim ve bekledim. Son adet görmemde adetim 5 gün gecikti. Oysa hiç gecikme yaşamazdım.Sonunda test yapıcam dedim ama yapamadım. Köy lojmanında olduğumuz için karın esiriydik :) Bir sonraki gün yaparım dedim ve sonuç hüsran. Adet olmuştum. Bir de şu konu var yardımcı olursanız çok seviniriö. Kasığımda olur olmaz ağrılar vardı ve ben de doktora gittim muayene oldum. Oradan numune alıp patolojiye verdiler.Ve vajinal enfeksiyonum olduğunu söyledi doktor. acaba bu durum hamile kalmama engel mi? ve adetim bitmesine rağmen hala göğüslerim çok hassas ve kasık ağrım var midem bulanıyor. adet olduğum için de daha test yamdaım acaba hiç hamile olma ihtimali var mı? çok bitkinim. ilaç da kullanıyorum ve eğer öyle bir şey varsa diye hep tereddüt ediyorum ne olu bir cevap yazın. şimdiden teşekkürler.

Canım merhaba hoşgeldin... evet enfeksiyon gecikme ara kanama ateş mide bulantısı yapar... en önemlisi rahim ağzı yarası da yapar... ve tüpleri tıkar...tüpler tıkanırsa hamilelik çok zor olur... zannetmiyorum cnm hamile olduğunu .. tedavini oldun mu?

muayene oluyorum düzenli. Doktor hamileliğe engel ya da değil demiyor. Ama göğüslerim çok hassas sürekli hem de adet yaklaşsa da yaklaşmasa da. test yapıyorum negatif anlamıyorum hiçbir şey

muayene oluyorum düzenli. Doktor hamileliğe engel ya da değil demiyor. Ama göğüslerim çok hassas sürekli hem de adet yaklaşsa da yaklaşmasa da. test yapıyorum negatif anlamıyorum hiçbir şey

anladım canım.. peki ara kanama nedeni için birşey demiyormu doktor??? bende de dün old ama yumurtalarım çatladı diye düşünüyorum sanırım o nedenle ama seninki gibi şiddetli değil cnm.. adet oldunmu peki gecikti mi?

ara kanamam olmadı. Enfeksiyon varmış ilaç kullandım ben de.tekrar test yapıp geçip geçmediğine bakacaklar ayın
sında belli olucakmış. Adet oldum ama gecikti bi4-5 gün... Sonra oldum.

ara kanamam olmadı. Enfeksiyon varmış ilaç kullandım ben de.tekrar test yapıp geçip geçmediğine bakacaklar ayın
sında belli olucakmış. Adet oldum ama gecikti bi4-5 gün... Sonra oldum.

anladım canım çok geçmiş olsun ( kontrollerini ihmal etme enfeksiyon belası ile 2 yıl uğraştım maydanoz sapı suyu ve civanperçemi sayesinde kurtuldum denebilir

slm cok istedigimiz icin olsa gerek bazi aylarda hamilelik belirtisi gibi oluyo icimize doguyo hamileyim diyosun sonra ay sonu hayal kirikligi

anladım canım çok geçmiş olsun ( kontrollerini ihmal etme enfeksiyon belası ile 2 yıl uğraştım maydanoz sapı suyu ve civanperçemi sayesinde kurtuldum denebilir

sürekli ilaç artık bıktım ben de bitkisel arayacağım Sen kurtuldun peki hamile kaldın mı?

arkadaşlar bana sorcak olursanız enfeksiyon hamileliğe engel diil bende fazlası vardı ama şuan hamileyim

Hımm tebrik ederim seni canım Allah hamileliğin boyunca yardımcın olsun. Ben de hamile kalamayacağım diye çok korkuyorum. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.

sürekli ilaç artık bıktım ben de bitkisel arayacağım Sen kurtuldun peki hamile kaldın mı?

cnm bende yok artık çok şükür.. Ama doktorum günde 2 lt. su içeceksin önden arkaya suyla temizleneceksin vajinal duş yapmayacaksın sabun parfüm vs. kullanmayacaksın demişti ben de aynen uyguladım eşimi de tembihledim her ilişkiden önce iyice temizleniyor.. çok şükür kalmadı artık enfeksiyonum cnm. maydanoz sapını kaynatıp içersen bir haftada enfeksiyonlarını akıtır.. idrarının renginden de anlarsın.. internette yazıyor cnm sanırım 3 dk. kaynıyordu unuttum ama sen bi bak internette var cnm.. ben daha hamile kalamadım ama enfeksiyon olduğundan değil cnm.. çok fazla çalışma yapmadık tembellikten yani.. 3 aydır çalışmalara yeni başladım diyebilirim.. kendine dikkat et üşütme bu da önemli...

Çok teşekküe ederim canım çok yardımcı oldun. İnşallah Allah senin de kucağını doldurur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…