hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

kızlar adet tarihim 15 şubat yani 8 gün var ama benim bu ay yani ocaktaki adetimden sonra kasık ağrılarım hiç geçmedi. özellikle sol kasığımda batma daha fazla yatınca bacağımı katlamadan rahat edemiyorum. birde 2 göğüs uçlarımda sızlamalar var sağ kol altıma kadar gidiyor bu sızlama. her zaman olan akıntım bu ay daha fazlalaştı sanki.
başkada hiçbir sorunum yok.

sizce bunlar hamilelik belirtisimidir. gebelik testinde kaç güne kadar belli olur.
gebelik istiyorum fakat test yapıp sonucu negatif görmekten korkuyorum

Canım aynen ben de öyleyim bekliyorum adetin gecikirse testte çıkar ama en garantisi kan testi olur. Yine de bana kalırsa adetini bekle deri

kızlar aranızda bilen varsa söylesin lütfen adet günüme 13 gün var ağzımda sanki tuzlu bişey yemiş gibi ekşimsi bir tat var ne yediğsem fayda etmedi ekşi tat ağzımdan gitmiyor böyle bişey olabilirmi ilk defa böyle bişey yaşıyorum birde göğüslerim şişti ama ucunda bi koyulaşma yada sızlama yok belirti olması için sızlama koyulaşma olması gerekiyormu?

belirtiler herkeste farklı yaşanıyormuş canım, sen en iyisi adet gecikmesini bekle yada o kadar sabredemem diyosan kan testi yaptır

eeeee :))) daha ne var ne yok :18:

tekasur ben elle muayene yaptım rahmim aşağı inmiş:84: bu ayda uçtu bebek hayalleri oysaki sanki bu ay hamile kalmışım gibi karın ağrısı çekmiştim sanırım fazla ayakta kalmaktan kaynaklıydı, umarım senin iyi haberini alırız canım

İnşallah canım ben yapmak istemedim elle muayene korktum zaten enfeksiyon vardı. Ama fitil koydum geçenlerde 2-3 gün oluyo parmaklıkla o arada anlamaya çalıştım ama anlayabildiysem bi sertlik yoktu ama şimdi değişti mi bilmem

bende sertlik olmuyo canım yumuşaklık oluyo, bu arada sanırım benim tüplerim tıkalı canım öyle hissediyorum

canım benim bildiğim yumuşak olrsa hamilesindir diye biliyorum. sertlik olursa değildir diye ama yanlış mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…