hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

canım sanırım adetimiz aynı gün bende 18 ocakta olucam...bende bu ay çok umutluyum Allahım inşallah boş çevirmez dualarımız

aaa evet cnm süper ya... kendime bi arkadaş buldum benle aynı günü takip etcek canım benim kasıklarımda acayip sızlamalar batmalar ve ara sıra adet ağrısı gibi ağrılar oluyor umarım seni yarı yolda bırakmam... sende belirti varmı cnm bunun gibi

canım bilmiyorum galiba artık herşeyi belirti sanıyoruz benimde normalde adetime 2-3 gün kala göğüslerim acımaya başlardı bu sefer 12 gün önceden göğüslerim acıyo böyle koltukaltıma doğru kasık ağrım var ama ben ona inanmıyorum artık çünkü psikolojik o ağrı bence bide benim dün akşam böyle belimmi böbreğimmi anlayamadım sol tarafım inanılmaz ağrıdı otobüste eve giderken ayakta kaldım sonra biraz uzandım eve gidince geçti artık herşeyi ona yoruyom

benimde batıma 5 gün var ama hiçbi belirtim yok. genelde önceki aylar 1 hafta önceden adet ağrım olurdu,göğüslerimin uçları acırdı, yüzümü sivilceler istila ederdi ama şuan hiçbişey yok. sadece yumurtlama zamanı ve 3 gün boyunca göğüs uçlarımacıdı ve çok kaşındı, bazen içten sızladı. ama geçti şuan hiçbişey yok ne bel ağrısı ne karın ağrısı ne batma yok.hadi hayırlısı ama hiç sanmıyorum bu ay (

Her geçen gün umutlarım azalıyor nedense kasık ağrım çok var ama göğüslerim acısı hafifliyo sanki:26:

kızlar merhaba adetime daha 6 gün var ama kasıklarımda özellikle kasığımın altında ağrı oluyo ara sıra bu ayda olmassa mecburen rahim filmi çektircem erken yumurtlamam oldu yani adetin 8.günü çatladı yumurtam test yapsam çıkarmı acaba?

eğer 8.günü çatlayıp döllendiyse bence erken gebelik testlerinde çıkarBende merak ettim valla şimdi :)

belki sesiz sessiz geliyodur dadacık :) inşallaaahhh yerim ben onuuuuuuu mıncırasım var cok fena gelsinde bak:)

Her geçen gün umutlarım azalıyor nedense kasık ağrım çok var ama göğüslerim acısı hafifliyo sanki:26:

canım benim dün adet ağrısı gibiyken şimdi sadece iğne batması gibi.. göğüsler çok büyüdü ve acı var ama her ay böyle oluyordu belki de hiç bilmedim... ne bileyim ya benim de umudum yok beklemekten başka da çare yok

canım yumurtan erken çatladıysa öğrenebilirsin. adetin ne zaman?

off evet beklemekten başka çare yok nezamandır istiyosun canım?

Kizlar sorum vardi biraz yardimci olursaniz sevinirim...
Benim dusukten(dusuge 4.5 ay olacak) sonra adetim duzensiz,
28 gun hesapladim ve pazartesi olmam gerekiyordu ama 2 gundur hala bisey yok
Ama goguslerim sis agri yok ve boyle sislik var sanki bende..
Hamilemiyim aceba? Yasayanlar varmi??

cnm bi test yap emin ol

Canim senin hayirli haberini almak icin giriyorum internete :)

Ayyy kıyamam canım benimm... sorma ben de manyak oldum netten çıkamıyorum eşim yasakladı girmemi istemiyor uyussss sen manyaksın kafayı yedin diyor bu ay adet olursam yumurta takibi yaptıralım doktora gidelim dedim o da bağrındı durdu off yaa valla işim zor bu ay saçmasapan ağrılarım oldu vücudm benimle oynamaya başladı sanırım... 3 gündür adet ağrısı gibi ağrı var ama gelen hiçbişi yok yarın adet günüm normalde.. 15 i de olabilir ama beklesemmi yoksa test yapıp rahatlasammı yarın diyorum... senin de adet ağrıların oldu mu cnm???? benim göğüsler de indi yavaş yavaşş ve ağrılardan dolayı her an tuvalete koşuyorum bakıyorum beyaz akıntı inşallah olmam canım yaaa.. sanki adet olcam.. hiç umudum yok.. belki de gerçekten delirdimm

ben hamile olduğumu hissetmiştim ki bence herkes de hisseder adet gecikiyor ve vucutta bir şişlik oluyor gorus karın vs vs ama o şişlik gecikme şişliği değil daha başka :))

ben hamile olduğumu hissetmiştim ki bence herkes de hisseder adet gecikiyor ve vucutta bir şişlik oluyor gorus karın vs vs ama o şişlik gecikme şişliği değil daha başka :))

ben her ay hissediyorum ama sonu fıssss.. peki hiç adet ağrısı yaşadın mı cnm

yaşadım canm ama böyle daha farklı adet olamamanın verdığı sıkıntılarda vardı agrıyla bırlıkte zaten ozaman anladım ben hemile oldugumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…