hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

bu arada ben 27 kasımda hsg çektirmiştim o nedenle kornmam gerekiyormuş onu demek istedi doktor yani canlarım...

bak gördün mü her işte vardır bir hayır.. emin ol düşük yaşamak daha çok yıkardı senii iyiki olmamış ozaman bidahaki aya bakalım dualarım tüm bebek isteyenlerle..

bak gördün mü her işte vardır bir hayır.. emin ol düşük yaşamak daha çok yıkardı senii iyiki olmamış ozaman bidahaki aya bakalım dualarım tüm bebek isteyenlerle..

Ama canım adetime 8 gün varken leke geldi şimdi 4 gün var hala bazen kan bazen kahve leke geliyor antibiyotik kullanmıştım hsg den sonra ondanmı diye sordum doktora ondan değildir kan testi yapalım diyor yok işte bebek filan eminim bi sorun var ben ağrı kesici bile içsem sıkıntı oluyor adetimde. güya adetin 2. günü yumurta takibi yapılacaktı. kaçıncı gündeyim adet oldummu bu yaşadığım ne bilmiyorum şimdide adet olayım diye dua ediyorum

inşallah canım sana ve tüm isteyenlerer verir Rabbim. bu arada gecikme hormonal ya da başka nedenlerden olabilir bence önce doktora görün canım sorun yoksa için rahat bi şekilde devam et çalışmalarına. düzensiz olunca yumurtlama oluyormu olmuyormu onu da öğrenmiş olursn

canım demekki hgs senin duzenını bozdu bu yuzden erken yumurtladın.. ondan denk gelmemıstır.. sen yınede kan tahlılı yaptır ıcın rahat etsın bırde ovulasyon testı kullansana en azından ne zaman yumurtladıgını bılırsın yumurtlamanın ustunden 14 gun sonra fızyolojık olarak adet gormen gerek gormuyorsan hamılesındır :) boyle takıbın daha kolay olur bence .. sen biran once doktoruna gıt kontrollerını yaptır

Canım doktora gittim bir dayak yemediğim kaldı ne biçim hastaneymiş ya bir doktorun ağzından da olumlu bişey duyayım yazıklar olsun ödediğim paralara.. hem doktor bana gel test yapalım diyor hem de buna ne gerek vardı diyor. antalyadayım vitale hastanesini öve öve bitiremeyenlere kanıp 1 yıldır oraya gittim hiçbir sorunum yok yumurtlamam normal eşimin spermi normal hsg de çektirdim geçen ay bana hemen aşılama ve tüp bebek diyor. dedimki bu ne acele? ben bu kadar acele etmiyorum hsg den sonra 1 yıl zamanım var hem daha 1 yıldır bebek telaşım var benim dedim. resmen soyguncular hastane içindeki tüm doktorları gezdim zaten ali fuat beyin yüzünü gören cennetlik onla konuşamıyorum diye sinan beye gittim o da ondan farksız.. muhammet öztürk'ü aradım o da antalyada. asla aşılama yapma en az 1 yıl bekle hsg den sonra dedi. adet olur olmaz ona gideceğim. mahvetti beni adam moralman bittim ödediğim paralar haram olsun

Bu arada kan testi nagatif.. bu kanama neden olabilir diyorum hsgnin etkisidir diyor. telefonda da hsg ile ilgisi yok diyordu 2 gün önce. ne dediğinden haberleri yok. demekki riskli bu hsg ilk ay aman diyim korunun... bu ne kanamaydı bitmedi gitti....

Canim bi arkadasim da ayni durumdaydi hic kafasina takmadi oluruna birakti cocugun olmaz asilama ve tup bebek denilen ladin kendiliginden hamile kaldi hic takma kafani

Canim bi arkadasim da ayni durumdaydi hic kafasina takmadi oluruna birakti cocugun olmaz asilama ve tup bebek denilen ladin kendiliginden hamile kaldi hic takma kafani

bu ay doktora filan ara mı versem diyorum hsg nin 2. ayı olcak. kafamı başka şeylere vereyim diyorum ama olmuyor sırf çocuk için işten ayrıldım stresten olmuyor diye.. kafanızı dağıtmak için napıyosunuz yönletimiz var mı valla ister istemez takılıyor canım.. napcam bilmiom

canım bu testler tek kullanımlık mı? nasıl kullanıcam bu ay kendi haline bırakcam...

canım bu testler tek kullanımlık mı? nasıl kullanıcam bu ay kendi haline bırakcam...

Evet canim tek kullanimlik gitti gidiyorda var al 20-30 tane cunku cok ucuz hamilelik testi gibi yapiyorsun cift ciZgi ciktimi yumurtla donemindesin demektir ama tabi stresin etkisi buyuk yumurtlama gununde iliskiye girip saglikli insanlarinda cocugu olamayabiliyo en guzeli akisina birakmak ama onu ben soyluyorumda kendim yapabiliyormuyum bi sor bakalim bana :) aslinda rahat olmak gerekir en kotu asilama tup bebek yapariz diye dusunup salmak lazim ani yasamak lazimda oluyomu olmuyo

... tahmini 10 gün var adetime ve göğüslerimde şişlik ve dokunduğumda ağrı var sizce hamile olma ihtimalim var mı ve lütfen hamile oluyum çnkü eşimde bende çok istiyoruz

arkadaşım, benim hamileliğimin tek belirtisi 10-12 gün önce başlayan göğüs acımasıydı.
normalde adetimden 3-4 gün önce başlardı ağrı veya şişkinlik.

son durumun nedir bilmiyorum ama, inş. hamilesindir.

Canım bu ay doktora gitmeyi düşünmüyorum bu ay gezip tozcam diyorum alış veriş kuaför şugün bugün yapcam da demicem ne zaman olursa, zaten hala kahve lekelenmelerim var adetim daha tam açılmadı. sen kaç yıllık evlisin cnm senin çocuk var mı? benim eltim menapoza giriyosun dediler kadın hsg çektirdi bir umut. yumurtan kalmamış kıbrıstan yumurta nakli yaptırman lazım dediler. antalyanın en meşhur doktoru ali fuat şengör bile aynı şeyi söyledi. hsg den 6 ay sonra kendiliğinden hamile kaldı 38 yaşında 11 yaşında da oğlu var. hayırlısı bakalım ona tp bebek bile önermediler olmaz diye. Yeter ki rabbim istesin olmayacak şey yok. bugün 2 tane kurban kesip dağıttım. Rabbim kabul etsin dua ettim Allah'ıma hayırlı bir evlat bana ve tüm isteyenlere diye.. inşallah kabul olcak canım ben umutluyum :)

Benden de aynı şeyler vardı ama maalesef olmadı tavsiyem adet gecikmesi olmadan kapılmamak sonra acısı çok kötüsü oluyor ben öyle yapıyorum artık akışına bıraktım

ewet bu hissi ben de yaşadım vajinada gıdıklanma titreşim gibi bişeydi hamileydim..net belirtiler yoktu..sadece halsizlik bi de vajinal hassasiyet gibi bişeydi..sonra düşükle sonlandı.tekrar düşünüyoruz Allah nasip ederse.her şeyi akışına bırakmak gerek..sanırım hamileliği psikolojik düşünmekten çok hayatı yaşamaya bırakınca bişeyler oluyor diye düşünüyorum.Belirtinin adet gecikmesinden önce oluşması ggenelde söz konusu deil..sıradan rutin kadın adet belirtileri oluşuor ilk ay..hatta adet olurum diye bekliosunuz o derece..dediim gibi tek belirti vajinada hissedilen bi titreşim gibi bişeydi.tabi o gebelik belirtisi midir bilmiorum ilk kez o ay böyle bişey yaşamıştım.Herkese hayırlı,sağlıklı evlat nasip etsin Allah..

Son düzenleme:
Slm arkadaşlar dün başka bir doktora göründüm.. eşimin ve benim herşeyimiz normalmiş çok şükür ilişki sıklığınızda sorun var dedi.. hsg çektirmiştim. 1 yıl bekle olmazsa öyle gel dedi. yarım saat laf anlattı adamcağız.. valla moralimi düzeltti desem yeridir artık kafam rahat

sıklık konusunda nededı canım.. bende dun dayanamadım kan tahlılı verdım yıne husrannn

sıklık konusunda nededı canım.. bende dun dayanamadım kan tahlılı verdım yıne husrannn

canım sıklık konusunda üzerine basa basa en az gün aşırı yani 2 günde 1 dedi. ama ben hergün diyorm hastalarıma şansı daha yüksek oluyor dedi. sperm azalıyormuş dedim hayır öyle bişey yok kaliteyi etkiliyor diyorlar ama gün aşırı olursa zaten yumurta 24 saat tüplerde bekliyor kaçırma olasılığın yüksek oluyor bu defa dedi. yani bana her gün dedi. adetin 1. gününden başlayarak 11. ve 19. günleri her gün ilişkide bulunursan 6 aya kadar gebelik elde edersin dedi. bir de yataktan hemen kalkmadan alt tarafını yukarda tut ve hemen banyo yapma en az 4-5 saat yat dedi...biz çok seyrek ilişkiye girince tek sorununuz tembellik başka sorununuz yok dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…