hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

Belirtilerim daha cok tazeyken paylasmak istedim.5haftalik hamileyim. Yuzumde kocaman bir sivilce cikti.hicbir akinti olmadi kupkuruydum,hic bu kadar kuru hissetmemistim kendimi hatta akintim olmadigi icin hamile diilim heralde dedim.adete yakin once sol tatafimda bi batma hissettim daha sonra adet olcakmisim gibi kasiklarim agridi hemde cok, insan anliyor zaten kendinde bi farklilik oldugunu. Bide cok halsizdim kolumu kaldiracak halim yoktu.Umarim yardimci olabilmisimdir

Hayırlı olsun canım Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.. inşallah hepimiz yaşarız bu belirtileri..

Canım hamile değilmişim ama yumurtalıkta 4cm lik kist varmış o yüzden adet göremiyormuşum.
Zaten henüz istemiyordum bebişi kilo vermem gerekirdi.
Eşim çok istiyor , o yüzden birkaç ay sonrasına erteledim :)

Canım üzüldüm ama hayırlısı olsun.. kist bende de olurdu önceden sinir bozucu tekrar geçmiş olsun canım

Son düzenleme:
merhaba millet,

hayatımda ilk defa biir forma yazıyorum bana yardımcı olmanızı umuyorum. gerçi yarın doktora gidicem ama önce sizlerle paylaşmak istedim. yumurtlama dönemim bittiğinden bu yana kasıklarımda ağrı (özellikle sağ kasığımda) kramp ve zaman zaman agrı ve basınç hissediyorum. sinirlerimde çok gerin. sıkıntım var kasık bölgelerimde. hamile kalmadan önce bu şekilde hissedeniz oldu mu ?

sevgili lerika ben hamile değilim ve henüz anne de değilim ama şuan yazını okurken kendi rahatsızlığımı gördüm..bugün sancıdan deliye döndüm daha önce psikolojik olarak çok hamile sandım kendimi ama bu kez üşüttüm yumurtalıklarımı sanırım :S rahmimi aşağıda hissediyorum resmen bi ağırlık var gibi yatarkende sol yumurtalığımı oldugu gibi hissediyorum yaa çok değişik bacağıma kadar vuruyor sancısı gün içinde geçiyor gibi olsada ..senin yumurtlama günün ne zamandı benimkine gebelik diyemem çünkü erkeninde erkeni benim için dün yumurtlama günümdü çok net anladım hem sancı hem akıntıdan 13. günümdü sanırım benimki yumurtlama dönemi oldugundan oluyor senin sat ve yumurtlama günün ne zamandı yazarsan yani kaç gün geçti ovulasyon gününden

iki hafta geçti önümüdeki çarşamba ayın 9 da hastalanmam gerekiyor... hamile değilsem tabi....

benım 10 gun önceden göğuslerım agrıdı. bşkada hıç bı belırtı olmadı ama tum belırtıler adet gecıkmesındn 1 hafta sonra başlıyo kesın olarak.bıdeyuzumde hep sıvılce cıkardı hamıle kadıgım ay cıkmadı:)

genelde hamile olanlar bunu belirti olarak dile getirirler

yumurtan çatlıyordur canım benim de hep aynı olur işte böyle zamanlarda aktif olmak gerekir

Son düzenleme:

Ağrı derken nası bişey bu ağrı canım? benim her ay ağrır.. bu ay göğüs üçlarım yanıyor gibi ama. atlete değse sinir oluyorum.. bi de adet sancısı gibi sancın oldumu

benim kasıklarım ağrıyor adet olacakmışım gibi belimde de ağrı var ayrıca idrar yollarımda da yanma var acaba hamile miyim yoksa üşüttüm mü çok kafam karışık bir an önce şu regl dönemim gelse de nolduğu ortaya çıksa

Canım inşallah hamilesindir ama anlattığın idrar yolu enfeksiyonuna benziyor. her ne olursa olsun gene de doktora gitmeyi ihmal etme

Canım inşallah hamilesindir ama anlattığın idrar yolu enfeksiyonuna benziyor. her ne olursa olsun gene de doktora gitmeyi ihmal etme

saol canım cevabın için bebek istiyoruz bir yandan da daha zamanı değil mi diye de bir korku var içimizde. korunmuyoruz Allah ne zaman nasip ederse diyoruz bakalım nasibimizde ne zaman varsa artık :)

1.Özet İnsandan insana hatta aynı kişinin farklı gebeliklerindede değişiyor belirtiler zaten hepimiz biliyoruz ama yinede yazmak istedim :)

1.gebeliğimde göğüslerim şişmişti südyen takmak bile canımı yakıyordu :)
2.gebeliğimde göğüslerim yine aynı durumda :) söylemesi ayıp ciddi kabız oldum birde.Ciddi yorgunluk hissediyorum sürekli uyku halindeyim.

2 gebeliğimdede günler öncesinden emindim diyebilirim. 2 gebeliğimdede üstsüte rüyalar gördüm (gebe olduğumu öğrenmeden) hep bebek rüyaları.İlk gebeliğimde (bilmiyorken) otururken göbeğime gözüm ilişti :) aynı hamile göbeği gibi demiştim. Göbeğin belirgin hale gelmesi imkansızdanda imkansız o dönemde ama doğru hissetmişim. :))

2.Özet fiziksel belirtilere pek takılmayın derim.Çok yanıltıcı olabiliyor.Özellikle uzun süredir beklenen bir gebelikse.. sonuçları ağır olabiliyor.Fiziksel belirtilerden çok ... Daha derin belirtileri oluyor gebeliğin manevi anlamda.Bunları önemseyin derim.hayırlısı olsun yazımı okuyan herkes için. Dilerim kısa zamanda bebeklerinize kavuşursunuz.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…