Hamile miyim ?

sadgirl

Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2012
16
0
arkadaşlar ben bi hata yaptım.erkek arkadaşımla buluştuğumuz bi gün cinsel organına dokunmamı istedi ve bende dokundum fakat elime hiç bi şekilde sıvı gelmedi. dokunduktan sonra elimi silmedim,20-25 dakika sonra tuvalete gittim silmediğim elimle peçete alıp vajinamı temizledim fakat çok korkuyorum farkında olmadan elime sperm gelipte elimden vajinama geçtiyse diye. bu olay olduktan 23gün sonra adet oldum aradan 1 ay geçti adet olmam lazımdı fakat olmadım bu arada ben polikistik over sendromu hastasıyım . ve 2 kez gebelik testi yaptım ikisi de negatif. sizde gebe miyim.........(6 ay xxxxxxxx hapını kullandım, bıraktıktan sonra adet olamadıgım için doktorum xxxxxxxxx hap verdi iki gün önce bitti ve ben 67 gündür adet olmuyorum)
gebe olmaktan çok korkuyorum yardım edin nolur, bi daha böyle bi hatayı asla ama asla yapmıcam....

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar ben bi hata yaptım.erkek arkadaşımla buluştuğumuz bi gün cinsel organına dokunmamı istedi ve bende dokundum fakat elime hiç bi şekilde sıvı gelmedi. dokunduktan sonra elimi silmedim,20-25 dakika sonra tuvalete gittim silmediğim elimle peçete alıp vajinamı temizledim fakat çok korkuyorum farkında olmadan elime sperm gelipte elimden vajinama geçtiyse diye. bu olay olduktan 23gün sonra adet oldum aradan 1 ay geçti adet olmam lazımdı fakat olmadım bu arada ben polikistik over sendromu hastasıyım . ve 2 kez gebelik testi yaptım ikisi de negatif. sizde gebe miyim.........(6 ay diane 35 hapını kullandım, bıraktıktan sonra adet olamadıgım için doktorum tarlusal hap verdi iki gün önce bitti ve ben 67 gündür adet olmuyorum)
gebe olmaktan çok korkuyorum yardım edin nolur, bi daha böyle bi hatayı asla ama asla yapmıcam....

öncelikle hijyene dikkat edelim lütfen.
sonra erkek arkadaşımız istedi diye her şeyi ellemeyelim:KK1:
yaşın kaç senin sanırım baya küçüksün çünkü bu fobi genelde ergenlikte oluyor
herşeyden gebe kalınacağı sanılıyor.neyse gebe değilsindir merak etme.
hem zaten pkolusun evlenince gebe kalayım diye çok çabalayacaksın.
ve o zamanlar bu düşünceler aklına gelecek ve kendine güleceksin.
gerçi şansın varsa hemen kaladabilirsin.
adet olamamanın sebebi pkodan.

hahahahahahaha :KK9::KK9::KK9::KK9: Elinin ıslanıp ıslanmadığınıda mı hissedemiyorsun. Hayır yani dalga geçeceksin azıcık kurgula kafanda yahu:KK33: Oğlum bak git:KK14:

öncelikle hijyene dikkat edelim lütfen.
sonra erkek arkadaşımız istedi diye her şeyi ellemeyelim:KK1:
yaşın kaç senin sanırım baya küçüksün çünkü bu fobi genelde ergenlikte oluyor
herşeyden gebe kalınacağı sanılıyor.neyse gebe değilsindir merak etme.
hem zaten pkolusun evlenince gebe kalayım diye çok çabalayacaksın.
ve o zamanlar bu düşünceler aklına gelecek ve kendine güleceksin.
gerçi şansın varsa hemen kaladabilirsin.
adet olamamanın sebebi pkodan.

kesinlikle ilk cümlenizde haklısınız bir hata yaptım işte..
yaşım 21 fakat bu fobi sanırım aileme fazla düşkünlüğümden ve onlara karşı hata yapmama isteğinden kaynaklanıyor...
şuan xxxxxxxxxxx sonrası beklemem için 8 gün var ve ben inşallahhhhh adet olurum da bu işkence aylar sona erer... mesajınız için çok teşekkür ederim..

Son düzenleyen: Moderatör:
kesinlikle ilk cümlenizde haklısınız bir hata yaptım işte..
yaşım 21 fakat bu fobi sanırım aileme fazla düşkünlüğümden ve onlara karşı hata yapmama isteğinden kaynaklanıyor...
şuan farlutal sonrası beklemem için 8 gün var ve ben inşallahhhhh adet olurum da bu işkence aylar sona erer... mesajınız için çok teşekkür ederim..

rica ederim ne demek :KK1:
ama aileme düşkünüm diyorsun ve hata yapmamak için uğraşıyorum diyorsun sonra hata yapıyorsun.
erkektir tabi her yerine dokunmanı isteyebilir.hee dokunabilirsinde ama sonra pişmanlık duyuyorsun öyleyse yapmaamalısın.
olursun ilaçtan sonra merak etme.

hahahahahahaha :KK9::KK9::KK9::KK9: Elinin ıslanıp ıslanmadığınıda mı hissedemiyorsun. Hayır yani dalga geçeceksin azıcık kurgula kafanda yahu:KK33: Oğlum bak git:KK14:

dalga geçicek durumum olsaydı bunu şuan yapmazdım, halden anlamamanızı anlarım fakat esas sizi dalga geçmemeye çağırırım çünkü kendimi gerçekten kötü hissediyorum. belki kuruntu belki paranoya fakat yardım almak için buradayım.

rica ederim ne demek :KK1:
ama aileme düşkünüm diyorsun ve hata yapmamak için uğraşıyorum diyorsun sonra hata yapıyorsun.
erkektir tabi her yerine dokunmanı isteyebilir.hee dokunabilirsinde ama sonra pişmanlık duyuyorsun öyleyse yapmaamalısın.
olursun ilaçtan sonra merak etme.

doğru söylüyorsunuz ilk sevgilim zaten zayıf anıma denk geldi sanırım fakat ilkti ve bu korkudan sonra da son olacak... tekrar çok teşekkür ederim...içimi rahatlattınız bir de adet olabilirsem hayatım daha da güzel olacak...

ah genç kızlar, neden ölçü dışına çıkıp sonra bu hale düşüyorsunuz
önünüzde Allahın kitabı varken sizi alçaltacak duruma düşüren erkeklere güvenmeyin
zor anınızda yanınızda olmazlar, sizi kötülüğe çağıranlar

Peki yardım sana. 21 yaşındaysan google yaz bakalım üstüne adet gördükten sonra hamile kalma olsılığı yüzde kaçmış. Yada hamile kalmak için neyi nasıl yapmak gerekiyor. Vajinanın nasıl olduğundan ph sından felan haberin yok sanırım senin? O kadar basit olsa yıllarca insanlar uğraşırmıydı hamile kalmak için?

şimdi benim aklıma bişey takıldı sana doktor tarlusal mı verdi farlutal mı?:KK1::KK1:
bi birini demişsin bi diğerini
yoksa çok iyi araştırdındamı geldin bak şimdi benim de kafam karıştı:44:

Son düzenleme:
bizimle degILSIN :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:
hamile helee hiccccccccc deilsinnnn zamni gelineceede bayaa bi zor olucaksinnnn :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

şimdi benim aklıma bişey takıldı sana doktor tarlusal mı verdi farlutal mı?:KK1::KK1:
bi birini demişsin bi diğerini
yoksa çok iyi araştırdındamı geldin bak şimdi benim de kafam karıştı:44:

yok yok ikiside aynı ilaç daha önce farlutal olan ilaç şuan tarlusal olarak satılıyor

yahuu biz yumurtanin yanina goturup koydurtuyoruz spermcani yine bulusamiyolarrrrrrr ohooooooooooo senin elindeki mendileeeee yumurtuun arasinda bi bogaz koprusu kadar mesafe varrrrrrrrr

ayy haydar amca gibi bi cevap olduu yahuuuuuuuuu
tutma tuttukca sira sna gelecek falan diyesim gelioooooooooooo ayy ben kacar bu topiktennnnnnnn :)))))))))

idilim neden öyle diyorsun ama eğer arkadaş gebeyse bize yeni bi taktik doğmuş olur.
bizde deneriz:KK1::KK1::KK1::KK1:

ya dalga geçtiğimi düşünmeyin cidden ama işte korku olayını biraz abartmış olabilirim ne biliyim adet olamayınca şeytan aklına sokuyo insanın böyle şeyleri. ben ister miyim ne zamandır böyle kuşkuyla yaşamayı...:KK43:

X