Sürtünerek Birşey olur mu?

Biz erkek arkadaşımla sevişiyorduk öpüştük falan vajinamı yaladı sonra çıplak bir sevişme oldu ben sürtündüm penisine bakireyim herhangi bir seks konusu falan olmadı boşalmada olmadı daha, penisi ereksiyon halindede değildi sadece bazen elimle okşarken zevk suyu gelmişti sonra zaten adet günümdü aynı günün gecesi adet oldum reglim her zaman ki gibi 6 gün sürdü 1 hafta geçti fakat sabahları uyanınca midem bulanıyor karnımda bi şişkinlik varmış gibi hissediyorum bu konu hakkındada fazla bilgim yok biligisi olanlar yardımcı olabilirler mi?
Seks yok ama her halt var. Bence minik yavru bir avokadonuz olabilir Y yesilavakado

Biz erkek arkadaşımla sevişiyorduk öpüştük falan vajinamı yaladı sonra çıplak bir sevişme oldu ben sürtündüm penisine bakireyim herhangi bir seks konusu falan olmadı boşalmada olmadı daha, penisi ereksiyon halindede değildi sadece bazen elimle okşarken zevk suyu gelmişti sonra zaten adet günümdü aynı günün gecesi adet oldum reglim her zaman ki gibi 6 gün sürdü 1 hafta geçti fakat sabahları uyanınca midem bulanıyor karnımda bi şişkinlik varmış gibi hissediyorum bu konu hakkındada fazla bilgim yok biligisi olanlar yardımcı olabilirler mi?
Bu kadar özel detay neden? 🫣Degilsin zaten hamile falan.

yani bu şekilde linçlemek yerine doğruları söyleseniz daha cazip olur genede teşekkürler
Ya değilsin neyini soruyorsun. Çok şüphelendi isen git doktora sor. Gebe miyim diye. Sanki ben senin betimlemene göre kan tahlili ultrason yapıp, aaa gebe değilsin diyebilirim. Mantıklı mı sence?

Yanı seviştim sürtündüm de git

Yok onu yapmış yok bunu yapmış yok erkek şunu yapmış

Sevişmiş her halti var ama bizden yardım istiyor

sorduk mu ne yaptınız diye dalga geçiyor...saçmalık
özür dilerim niyetim o şekilde değil endişe içerisinde olduğum için anlatmak zorunda hisettim kusura bakmayın

Yanı seviştim sürtündüm de git

Yok onu yapmış yok bunu yapmış yok erkek şunu yapmış

Sevişmiş her halti var ama bizden yardım istiyor

sorduk mu ne yaptınız diye dalga geçiyor...saçmalık
Erkek yanından geçse hamile olabileceklerini düşünüyorlar.Sevişmeyi biliyorsanız hamilelik nasıl oluyor onuda öğrenin öğrenmemiş sevişmeyin diyoruz ama dinleyen kim.En önemlisi korunma yöntemlerinden bi haber olmayın.

özür dilerim niyetim o şekilde değil endişe içerisinde olduğum için anlatmak zorunda hisettim kusura bakmayın
Burda senin soruna kimse cevap veremez verilen cevaplar var dahada cevap istiyorsun ne yazalım

Endişe yasiyacaksan niye sevisiyorsun yapma o zaman

git sağlık ocağına test yaptır ....burasi sağlık kurumu değil...bu kadar basit

Burda senin soruna kimse cevap veremez verilen cevaplar var dahada cevap istiyorsun ne yazalım

Endişe yasiyacaksan niye sevisiyorsun yapma o zaman

git sağlık ocağına test yaptır ....burasi sağlık kurumu değil...bu kadar basit
haklısınız genede teşekkür ederim yorumlarınız için ❤️

Erkek yanından geçse hamile olabileceklerini düşünüyorlar.Sevişmeyi biliyorsanız hamilelik nasıl oluyor onuda öğrenin öğrenmemiş sevişmeyin diyoruz ama dinleyen kim.En önemlisi korunma yöntemlerinden bi haber olmayın.
Ama bakire bunuda biliyorlar ne ilginç

X