Sürtünerek Birşey olur mu?

yani giren çıkan birşey olmadığında bakireliğim bozuluyor mu?
Dedigimizi anlayamamışsın bakirelik sadece hymen(kızlık zarı) bozulmasıyla bozulmuyor yani ortada bakirelik diye birşey kalmamış zaten sevişip herşeyi yapmışsın sadece cinsel birleşme olmamış o kadar anladınmı?
Kim ne yapar o bizi ilgilendirmez ama bu bakirelik degil sadece kendini aldatmaca.

Dedigimizi anlayamamışsın bakirelik sadece hymen(kızlık zarı) bozulmasıyla bozulmuyor yani ortada bakirelik diye birşey kalmamış zaten sevişip herşeyi yapmışsın sadece cinsel birleşme olmamış o kadar anladınmı?
Kim ne yapar o bizi ilgilendirmez ama bu bakirelik degil sadece kendini aldatmaca.
anladım teşekkür ederim

Kullanıcı ismini neden seçtin acaba merak ettim. Bi tane kız vardı resimleriyle para kazanan umarım ona özenmemişsindir.
Lütfen genç yaşında kendine bunu yapma, güzel bi hayatın,okulun olsun. Bunları biraz daha büyüyünce yaparsın eşinle. Kişisel tercihin ama sürtünmek nedir her şeyi yaşayıp vicdan rahatlatmak. Demek ki önemsiyorsun bakireliği. Bu saatten sonra önüne bak bu işlerle uğraşma derim

Kullanıcı ismini neden seçtin acaba merak ettim. Bi tane kız vardı resimleriyle para kazanan umarım ona özenmemişsindir.
Lütfen genç yaşında kendine bunu yapma, güzel bi hayatın,okulun olsun. Bunları biraz daha büyüyünce yaparsın eşinle. Kişisel tercihin ama sürtünmek nedir her şeyi yaşayıp vicdan rahatlatmak. Demek ki önemsiyorsun bakireliği. Bu saatten sonra önüne bak bu işlerle uğraşma derim
öyle bir insan değilim bir hata ettim be bundan pişmanlık duydum endişe içerisinde olduğum için sormak istedim birdaha da bulaşmayacağım ve uğraşmayacağım teşekkür ederim söyledikleriniz için 🙏

özür dilerim niyetim o şekilde değil endişe içerisinde olduğum için anlatmak zorunda hisettim kusura bakmayın
Yalamasaydı belki emin olabilirdik ama yaladığı için hamilelik riski var. Belki geç döllenme olmuştur adet esnasında embriyo atılmamıştır. Belki vajinanın içinde saklanmıştır, duyuyoruz bunları hep. Öbür aya doğru belirtileriniz artarsa hamilelik testi yapın.
Bi de avokado sertse elmanın ya da muzun yanına temaslı şekilde koyarsanız hızlı olgunlaşır. Temas varsa hamilelik de vardır. Ama avokado kaç ayda yavrular bilemeyiz.

19 yaşına kadar dualarla gelmişsiniz sanırım, az okuyun araştırın da sonra tadınız kaçmasın.

Bakirlik ve bakirelik birisiyle sevismemek demek siz penetrasyon dışında herşeyi yapmışsınız o yüzden bakire değilsiniz.(Hymen ile bekaretin alakası yoktur olsaydı herkesinki fosur fosur kanardı yasamayip kanama olmayanlar olmazdı)

Yalamasaydı belki emin olabilirdik ama yaladığı için hamilelik riski var. Belki geç döllenme olmuştur adet esnasında embriyo atılmamıştır. Belki vajinanın içinde saklanmıştır, duyuyoruz bunları hep. Öbür aya doğru belirtileriniz artarsa hamilelik testi yapın.
Bi de avokado sertse elmanın ya da muzun yanına temaslı şekilde koyarsanız hızlı olgunlaşır. Temas varsa hamilelik de vardır. Ama avokado kaç ayda yavrular bilemeyiz.

19 yaşına kadar dualarla gelmişsiniz sanırım, az okuyun araştırın da sonra tadınız kaçmasın.
dalga geçiyorsanız komik değil

dalga geçiyorsanız komik değil
Dalga geçmiyorum ibret alıyorum. Yarın öbür gün böyle çocuğum olmasın diye Allah'a dua ediyorum. Bi de doğrusu "avokado" nick alacaksanız doğru yazın bari. Okulda Türkçe dersinde lazım olur belki. Ödevleri pazar akşamına bırakma, öptüm.

Dalga geçmiyorum ibret alıyorum. Yarın öbür gün böyle çocuğum olmasın diye Allah'a dua ediyorum. Bi de doğrusu "avokado" nick alacaksanız doğru yazın bari. Okulda Türkçe dersinde lazım olur belki. Ödevleri pazar akşamına bırakma, öptüm.
her insan hata yapabilir birşeyler yaşayabilir bundan pişmanlık duyup birdaha yapmayacağım için gelip danışmak istemişim bir büyük ve tecrübeli birer insan olarak destek olabilirsiniz ibret alıncak bir durum yok neyse teşekkür ederim yorumunuz için

Biz erkek arkadaşımla sevişiyorduk öpüştük falan vajinamı yaladı sonra çıplak bir sevişme oldu ben sürtündüm penisine bakireyim herhangi bir seks konusu falan olmadı boşalmada olmadı daha, penisi ereksiyon halindede değildi sadece bazen elimle okşarken zevk suyu gelmişti sonra zaten adet günümdü aynı günün gecesi adet oldum reglim her zaman ki gibi 6 gün sürdü 1 hafta geçti fakat sabahları uyanınca midem bulanıyor karnımda bi şişkinlik varmış gibi hissediyorum bu konu hakkındada fazla bilgim yok biligisi olanlar yardımcı olabilirler mi?
Bu kadar cahil olduğunuza göre hayvansal icgudulerle hareket ettiniz. Ne olur okuyun araştırın bu cahillikten kurtulun ki cogaldiginizda normal bir insan çıksın ortaya.

X