Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kuzum erkekler cidden cok farklı düşünüyorlar. Bu isyan olmuyor cünkü Bi Allah bize niye bebek vermiyo vs demiyoruz ümidimizi kaybetmeden Allaha dua edip bekliyoruz sen bu konuları kocamla konusu senin gibi heyecanlanmasını bekleme inan aynı düşünce yapısına sahip değiliz fizyoloji dersinde diye hatırlıyorum hoca işlemişti. Kadın beyni erkek beyni diye düşünce kısmı siyah noktalara gösteriliyor kadın beyninin her yeri onunla kaplııydı ama heryeri erkeklerde ise minicik tek bir nokta vardı ve bunu kendiside sözel olarak acıkladı 😂
Kesinlikle bir daha konuşmayacağım . O yüzden iyi ki burası var . Yani amacım buradan biraz uzak kalıp kafayı dinlemektir 😅 ama nerdeeee her regl yaklaşınca burada hamilelerin heyecanla serüvenlerini okuyorum 😇 Rabbim herkese doğru zamanda bebişler nasip eylesin amin amin amin🤲

Benim yaş 30 canım. 5 yıllık evliyim 1 yıla yakın deniyorum olmadı diyeceğim testleri istediğimi söyleyeceğim bakalım yapacaklar mı direk kadın doğum hastanesine randevu aldım infertiliteye
Haa ben 5 aylık evlisin anladım. Hakkında hayırlısı. Neden çocuk istemediğini özel değilse sorabilir miyim 🙈 5 yıl epey bi zaman bana göre en azından 🤭 bende ilk 4 ay istemedim . Ama eşim aşşşşıııırrrııı istediği icin pes ettim. İyi de adam pes ettirmiş yani

Yaaa kızlarrrr cokk piss intikam aldım 😂😂 eşime mesaja attım dedim ki hani sen bana hamile değilsin dedin ya yazdım bekledim biraz heyecanlansın diye oda eeee dedi 😂
Şu içimdeki minik kalbim sanki cat diye yere düştü kırıldı. Kalbim kırıldı demek çok üzüldüm demek yazdım 😂😂
Adam şok 😂 ya diyo neden insanı heyecanlandırıyorsun diyo nasıl kızdı 😂 hamileyim dicem sanmıs aslında biliyo bu kadar erken testte cıkmayacagını ama neyse hee dedim azıcık söyle heyecanlan 😂😂 aglama yollamıs bana. Bütün modumu düşürdü dünden beri belirtim de kalmadı resmen bugun
Helal olsun dayi oğli😅😅😅😅

Haa ben 5 aylık evlisin anladım. Hakkında hayırlısı. Neden çocuk istemediğini özel değilse sorabilir miyim 🙈 5 yıl epey bi zaman bana göre en azından 🤭 bende ilk 4 ay istemedim . Ama eşim aşşşşıııırrrııı istediği icin pes ettim. İyi de adam pes ettirmiş yani
Canım hiçbir nedenim yoktu hazır değildim korkuyordum. 2.yılımızda artık olsun çocuğumuz dedik ilk denemede oldu kimyasaldı ama. Ben teste pozitifi görünce hazır olmadığımı bir kez daha anladım tabi kimyasal olunca da yine korundum. Bu arada 1 yıl kadar Bazı sıkıntılar yaşamıştık derken toparlanınca da gezdik dolaştık kafa dağıttık anlayacağın eşimde bende hazır hissetmedik hiç. Bu yıl başında yeter dedik şimdide bebiş bizi istemiyor galiba gelmiyor ☺️

Tamam işte kuzum zaten en erken 27. Sinde hatta 29 unda yapman lazım testi sen cok erken yapmıssın. Bak böyle dediğim bir arkadas senin gibi erken yaptı negatifi gördü ümidi kesti ısrar ettim adet günü yap diye pozitifi o zaman gördü bak arkadası etiketliyorum anlatsın sana buna benzer bir konusöamız olmustu B bilemegec 😂❤️
AA öyle mi şuan tekrar çok az da olsa ümidim oldu
Sanırım bekleyeceğim
Eğer olmazsam o zaman yapacağım
Erken test mi yapmıştı yada normal mi çıkamamıştı ?

X