Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Merhaba, çatlatma iğnesi sonrası 16. Gün reglime 3 gün var dün kaset test yaptım negatif çıktı. Bugün akıntıyla birlikte pembe bir lekelenme yaşadım sonra kesildi.. kafam allak bullak hamile olabilirmiyim

Aynen kuzum doktora gitmek en mantıklısı hayırlısıyla tez vakitte güzel haberler al inşaAllah ❤️
Kuzum bende bir gebelik geçirdim 1 bucuk sene önce o zamanlar ikizdi ama cok belirtim vardı bata 4 kala falan baslamıstı. Hayırlısı olsun artık napalım test yapıp ögrenicez Allah izin verirse 🥰
Merakla bekliyorum senin haberini Rabbim en güzel zamanda verecek zaten buna inanç tam ❤️

Arkadaşlar merhaba. Reglim her ay düzenli gelir lakin bu bir kaç duzensizlesti. 24 temmuzda regl oldum bir sonraki reglim 21 Ağustos gelmesi gerekirken 12 Ağustos da geldi ve başta kahverengi bir akintiyla başladı yerleşme mıdır diye şüphelendim kanama 3 gün sürdü kanamadan beş gün sonra kan verdim beta 0.200 çıktı göğüs sancısı regldeb önce hiç olmazdı benim lakin kanama bittikten hemen sonrasında göğüs ucumda ağrı var kasıklarıma ve göbek deliğime sizi giriyor arada kaset test yapmalı mıyım sizce gebelik mıdır çıkar mı ki testte 9 Eylül bat

Benim bat 3 Eylül ama belim kasıklarım çok ağrıyor progestandan dolayı da sürekli uyuyorum zaten. Bu kadar erken belirtiolmaz değil mi

Aynen öyle napalım canım hayırlısı olsun
Bozma moralini zamanı var . Ben ilk zamanlar stresten adet bile olamamıştım. O zamanlar adet olayım diye dua ediyordum🤣😅 her yeni regl yeni umutlar inşallah senin için de öyle olur. İnşallah bebistir ve inşallah geç döllenme falandır. Nasiptir bu işler 🌿 umudunu diri tut ger zaman canım benim 💓💓

Bozma moralini zamanı var . Ben ilk zamanlar stresten adet bile olamamıştım. O zamanlar adet olayım diye dua ediyordum🤣😅 her yeni regl yeni umutlar inşallah senin için de öyle olur. İnşallah bebistir ve inşallah geç döllenme falandır. Nasiptir bu işler 🌿 umudunu diri tut ger zaman canım benim 💓💓
Öyle yapıyorum zaten canım diger gebeliğimde 8. Ayda olmustu zaten. Vardır hersey de bir hayır. Çatlama gününe bakınca biraz erken yaptım testi bşrde regl gününde yaparım varsa cıkar zaten

Öyle yapıyorum zaten canım diger gebeliğimde 8. Ayda olmustu zaten. Vardır hersey de bir hayır. Çatlama gününe bakınca biraz erken yaptım testi bşrde regl gününde yaparım varsa cıkar zaten
Ne güzel gebe kalabildiguni biliyorsun en azindan😊 ben hiç gebelik yaşamadım. Kac aylık evlisin

Kızlar bi şey sorucam. 4 gündür korkunç bi yumurtlama ağrısı çekiyodum bugün 5. gün ve şu an yok denecek kadar az hatta bitti bile diyebilirim ağrı yani sanırım çatladı yumurtam. Sorum şu, bu yumurtlama günleri mümkün mertebe kaçırmamaya çalıştım. Diyelim ki 2 gün önce döllenme oldu ama tabi ben bilmiyorum, sonrasında tekrar ilişkiye girmem bi zarar verir mi? Yani çatlamadan sonra denemeye devam etmeli miyim yoksa beklemeli miyim?

X