Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Olmadım daha henüz
Tamam işte kuzum zaten en erken 27. Sinde hatta 29 unda yapman lazım testi sen cok erken yapmıssın. Bak böyle dediğim bir arkadas senin gibi erken yaptı negatifi gördü ümidi kesti ısrar ettim adet günü yap diye pozitifi o zaman gördü bak arkadası etiketliyorum anlatsın sana buna benzer bir konusöamız olmustu B bilemegec 😂❤️

Tamam işte kuzum zaten en erken 27. Sinde hatta 29 unda yapman lazım testi sen cok erken yapmıssın. Bak böyle dediğim bir arkadas senin gibi erken yaptı negatifi gördü ümidi kesti ısrar ettim adet günü yap diye pozitifi o zaman gördü bak arkadası etiketliyorum anlatsın sana buna benzer bir konusöamız olmustu B bilemegec 😂❤️
Kızlar yardım edin 43.günümdeyim hala adet olmadım flo uygulamasında 6 gün gecikme diyor 40. Günde idrar testi yaptım negatif çıktı geç döllenme olabilir mi sizce sol kasığımda batmalar oluyor ara ara

O beniim :KK70: 5 gun kala negatif gormustum ama hamileymisim adet gunumde yaptim testi tekrardan gelmeyince bekleyin kizlar bosuna uzmeyin kendinizi belli olmuyo hic

X