Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlar bi şey sorucam. 4 gündür korkunç bi yumurtlama ağrısı çekiyodum bugün 5. gün ve şu an yok denecek kadar az hatta bitti bile diyebilirim ağrı yani sanırım çatladı yumurtam. Sorum şu, bu yumurtlama günleri mümkün mertebe kaçırmamaya çalıştım. Diyelim ki 2 gün önce döllenme oldu ama tabi ben bilmiyorum, sonrasında tekrar ilişkiye girmem bi zarar verir mi? Yani çatlamadan sonra denemeye devam etmeli miyim yoksa beklemeli miyim?
Ben zararlı değil diye biliyorum . Eğer ki spermde sorun yoksa ilişkide sorun olmuyor

Arkadaslar merhaba. Benim ovulasyon testlerim hicbir zaman kontrol cizgisinden daha koyu bi sekilde kopkoyu olmuyo. :KK43:
Hormonlarima baktirdim bi sorun yok neden boyle oluyo anlamadim. Sivi alimini da birakiyorum iki saat onceden.

Arkadaslar merhaba. Benim ovulasyon testlerim hicbir zaman kontrol cizgisinden daha koyu bi sekilde kopkoyu olmuyo. :KK43:
Hormonlarima baktirdim bi sorun yok neden boyle oluyo anlamadim. Sivi alimini da birakiyorum iki saat onceden.
Sürekli takip ettin mi ? Adet döngün nasıl ? Mesela benim 31 32 günde bir. İlk ovulasyonda adetten 12 gün sonra ( yani 6 gün regl diğer 6 gün ise içinde de yumurtlama gördüm ) oldu . Diğer ay ise tam 18 günde oldu. Yani her dönem degisiyir . Sonraki ay ise yine geç yumurtlama gördüm. Ve o gün sadece ovulasyon yaptım pik gördüm. Bat tarihinden 14 gün geri say . Ve o haftayı degerlendir . Eğer ki olmuyor ise yumurtlama takibi isteyebilirsin doktordan

Reglim hep duzenli. 25-30 gunde bir oluyo ve hep takip ediyorum ovulasyon testiyle ama bi turlu kopkoyu olmuyo. :'(
Allah Allah kısaymış da döngünüz. İnanın bilemedim. Belkinde bu ay yumurtlama olmadı . Ama üzme kendini bunun normal bir durum olduğunu da duymuştum. Ne kadar süredir evlisin ? Hiç muayene oldun mu ?

Daha gecen ay hormonlarima bakildi. 5 yildir evliyim. Bir kez dusuk yaptim. Vajinal muayene de yapildi bi sorun gorulmedi. Hormonlarim da normal canim.

Bugün 17. Gün regl oldum.. benden kültür testi almışlardı ureaplasma urealyticum pozitif çıkmıştı. O engelliyor sanırım. Pazartesi yine doktor yolları gözüktü.. yeni bir ay yeni başlangıçlar diyoruz ve gülümsüyoruz🌸☺️

Hayırlısı canım teselli veremicem o duyguyu biliyorum... Bende şimdi ravdevu bakıyorum ama hangi bölüme gitmem gerekiyor bilemedim ki ya bilgin var mı
Herhangi bir sıkıntınız yoksa benim doktorum interfilite bölümüne yönlerdirmişti testlerim de güzeldi yani ama var bir bildiği heralde demiştim ama gitmeden hamile kaldım siz araştırın ona göre alırsınız sıra

Herhangi bir sıkıntınız yoksa benim doktorum interfilite bölümüne yönlerdirmişti testlerim de güzeldi yani ama var bir bildiği heralde demiştim ama gitmeden hamile kaldım siz araştırın ona göre alırsınız sıra
Onuda gördüm kısırlık tedavisi bölümüymüş ama ben kısır değilim ki

X