Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Bunu bende duydum hatta benim nikahlanacagim zamanlarda nikahtan once yoktu ben nikahlandiktan sonra zorunlu kılındı nikah icin kan veriyoruz ya o ara iste, ne yaptiniz baktiracakmisiniz yada nasil bi yol izleyeceksiniz
Devlet hastanesinde genetik bölümüne gittim. Sadece aile hekimleri yapıyor ama ona göre a erkeğin gidip kan vermesi gerekiyor dedi. Eşimin boş bir vaktini ayarlayıp yaptırıcaz İnşallah..

Kızlar ben bugün tekrar test yaptım ve negatif çıktı maalesef
Daha adet olmadım
Sizce daha ümit var mı

Benim de moralim bugün 0 da
Adetime 3 kala bugün test yaptım ve negatif çıktı
Halbuki 3 gün önce başka testle silik çıkmıştı
Adet günün geçmeden yapma benim gibi üzülme sonradan

Ben henüz bebek olmadığı için d
Bende kartalda oturuyorum bende doktor arıyorum nereye gittin sen.. Bide bu testle neye bakıyorlar ki öncesinde risk varsa eğer ne gibi çözümü varmış bilgin var mı
evlete (Lütfi Kırdar’a) gittim. Rutin muayne , simir tahlili ve kan tahlillerini yaptırdım. Folik asit yazdı şimdiden başla dedi ona başladım. SMA testini yap e sadece aile hekimleri erkekten kan alarak yapıyormuş. Onada eşimin ilk müsaitliğinde gideceğiz.

Merhaba canım. Ben 1 yıldan aşağı hsg çekmiyorlar diye biliyorum. 35 yaş üzerinde 6 ay , 35 yaş altındaki kadınlarda ise 1 yıl bekleme süresi. Ben amh baktirabilir miyim diye sorunca bana doktor baya kızdı niye anlamıyorum. Yaşim 26 benim. Bence 1 yıldır evliyim falan de . Hsg için ama.amh için bilemem
Yeminle şu erkekler beni çıldırtıyor yaf . Benim eşimde bana dedi ki " Bu kadar isteyince isyan etmiş gibi olmuyor musun ? " . Ne alaka diye sordum . Yani genelde aklım orada . Keske olsa , istiyorum, acaba ne zaman olur diye eşimle konuşmak istiyordum ama son yaptığından sonra bir daha onunla bu konuyu konuşmayacağım. Erkekler anlamıyor hiç ya. Kadın fıtratı başka erkek fıtratı başka sonuçta. Ben kabullendim zorda olsa
Canlar adete 6-7 gün var yapsam birseyler görür müyüm yoksa cook mu erken
Bence erken geçsin öyle yap . En az 4 gün gecsin

Benim de moralim bugün 0 da
Adetime 3 kala bugün test yaptım ve negatif çıktı
Halbuki 3 gün önce başka testle silik çıkmıştı
Adet günün geçmeden yapma benim gibi üzülme sonradan
Kuzum ben Ovülasyon testi kullandım. O yüzden çatlamadan sonra 12. Gün oluyor 29 u varsa cıkar zaten. Moralin hiç bozulmasın belki senin geç döllenmedir. Benim suan yumurtlama catlama tarihi belli oldugu için test yapma tarihim de asagı yukarı belli çünkü Ovülasyon testi ile ögrendim o günleri bazen yumurtlama belirtisi sanıyoruz ama o gün yumurtlama olmayabiliyor sen biraz daha bekle kuzum test yapmak için

Kuzum erkekler cidden cok farklı düşünüyorlar. Bu isyan olmuyor cünkü Bi Allah bize niye bebek vermiyo vs demiyoruz ümidimizi kaybetmeden Allaha dua edip bekliyoruz sen bu konuları kocamla konusu senin gibi heyecanlanmasını bekleme inan aynı düşünce yapısına sahip değiliz fizyoloji dersinde diye hatırlıyorum hoca işlemişti. Kadın beyni erkek beyni diye düşünce kısmı siyah noktalara gösteriliyor kadın beyninin her yeri onunla kaplııydı ama heryeri erkeklerde ise minicik tek bir nokta vardı ve bunu kendiside sözel olarak acıkladı

Ah canım benim ya, o kadar niye ağladın, ilaçla düzeliyor üzme kendini lütfen.

Yok ya ağrının psikolojik olduğunu düşünmüyorum, illaki öyle pimpirikler vardir ama herkesde de aynı olmaz.

Gecen ay yumurtlamada ağrım oldu ama buvay daha şiddetliydi ondan farkı anlayabiliyor insan.

Tahlile gelince haklısın güvenmemeli, Allah razı olsun uyardığın için❤

Benim yaş 30 canım. 5 yıllık evliyim 1 yıla yakın deniyorum olmadı diyeceğim testleri istediğimi söyleyeceğim bakalım yapacaklar mı direk kadın doğum hastanesine randevu aldım infertiliteye

Yaaa kızlarrrr cokk piss intikam aldım eşime mesaja attım dedim ki hani sen bana hamile değilsin dedin ya yazdım bekledim biraz heyecanlansın diye oda eeee dedi
Şu içimdeki minik kalbim sanki cat diye yere düştü kırıldı. Kalbim kırıldı demek çok üzüldüm demek yazdım
Adam şok ya diyo neden insanı heyecanlandırıyorsun diyo nasıl kızdı hamileyim dicem sanmıs aslında biliyo bu kadar erken testte cıkmayacagını ama neyse hee dedim azıcık söyle heyecanlan aglama yollamıs bana. Bütün modumu düşürdü dünden beri belirtim de kalmadı resmen bugun

Benim yumurtlama zaten 14 Ağustos da oldu ve 15 ye carladı bende takip ettim ki

Benim doktora gitmem şart oldu bir sene oldu evleneli ve hiç korunmadık aslında başlarda dikkat ettik sadece ama eşim o kadar çok istiyordu ki bebek ikna oldum saldım bende.. Başlarda dert etmedim ikinci evliliğimiz ikimizinde ve ikimizinde ilk evliliğinden olan çocuklarımız var... Bir sene olmadığında problem olarak görüyor doktorlar biliyorum üstelik kimyasal gebelik yaşadım.. Sonradan oluşan sorunlar olabileceğini düşünüyorum artık.. Önümüzdeki hafta nasipse doktora gideceğim... Senin için hala umut var belirti olması şart değil ki üç ay önce bende belirti yaşamamıştım ama test pozitifti her ne kadar tutunamamış olsada belirtisiz şekilde öğrendim hamile olduğumu

Çok iyi yapmışsın heves kırılması nedir öğrenmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…