Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Yumurtlama akademisi diploması veriyorum sana inşallah olur bu ay çok komik geliyor her şey çünkü bebeği hem istiyorum hem korkuyorum gençlik çok güzel
Korku var zaten hele ben bir arkadasımın bebegini gördüm 1 haftaya yakın birlikte kaldık eger cocuk sarkısı dansı yapmadığımız her an aglayarak beni korkulara bürüdü ama olsun bebek güzeldir hojdur

Canım sma tasiyiclik testi ilk babada
Selaamm kartal civarımı hiç bilmiyorum canım inşaAllah güzel bir doktor bulursun sma testini neden yaptırmak istiyorsunuz?
Bakılıyor babada varsa tasiyiclik anne adayına da bakılıyor annede de çıkarsa devlet artık ücretsiz tüp bebeğe yönlendiriyor sma li çocukların önüne geçebilmek için eşim devlette yaptırdı ama hala 2 aydr çıkmadı bende gittim özelde yaptırdım 3 günde çıktı devlette 4 5 ayda anca cikiyor

Anladım canım inşaAllah hersey gönlünüzce olur

Yumurtlama haftanda sadece iki gün mü yaşadın ve nasıl bi ağrıydı?

Yerlesme ağrısı nasıldı?

Bu yumurtlama zamanı hissedilir kasık ağrıları normal mi? Bebek denediğimiz aydan beri yürürken oturup kalkarken hissediyorum iyice vücudu daha iyi dinlenemeye başladık hep vardı da ben mi yeni anladım acaba

Bu yumurtlama zamanı hissedilir kasık ağrıları normal mi? Bebek denediğimiz aydan beri yürürken oturup kalkarken hissediyorum iyice vücudu daha iyi dinlenemeye başladık hep vardı da ben mi yeni anladım acaba
Bebek planından beri her ay mı hissediyorsun?
Benim bu ay ağrılıydı baya.

Bebek planından beri her ay mı hissediyorsun?
Benim bu ay ağrılıydı baya.
Haziranda ilk kez denedik o zamandan beri her yumurtlama zamanı var. Denediğimiz için oluyor da olabilir. 2 yıl doğum kontrol 2 yıl normal korunma ile devam ettik. Bilemedim ben de bu kadar hissetmek değişik. Doktor normal dedi ama

Valla bende 10 aydır evliyim 3 ay önce hastaneye gitmiştim adetim bittikten sonra çok kasıklarım ağrıyordu hem onun için hemde çocuk için engel durum var mı onu sordum muayene ettikten sonra yumurtalıklarda çok az tembellik var ona da ilaçla geçer dedi ve folik asit verdi ama ben hala kontrole gitmedim şuanda da düzeldimi bilmiyorum 3 aydır adet günlerimi takip ediyorum 3 aydır 28 günde bir oluyordum bu ay normalde adetimin son günüydü ama gecikme oldu 24.07 de olmuştum bu ay da 21.08 de olmam lazımken 24 de oldum

Dr neye bağladı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…