Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Dr neye bağladı?
Ya çatlama ağrısı ya da döllenme dedi. O gün yumurtlama olduğunu bildiğim için psikolojik de olabilirmiş. Başkalarında da oluyorsa sorun yoktur 😅 benim bir ay prolaktin 31 çıktı ağlamaktan canımı çıkardım. Meğer tsh yüksekmiş ondan böyle olmuş.
Ay uzun yazıcam bir de benim 1 hafta arayla verilen kan tahlillerim arasında acayip fark vardı. Hepsini devlet hastanesinde verdim. Tek tahlile de güvenmemek lazım aklınızda bulunsun. Daha önce de yaşamıştım aynı şeyi ama o sağlık ocağı ve devlet hastanesi tahlilleri arasında ciddi fark vardı

Pik dediğimiz sey T nin en, az C kadar koyu bazende C den koyu olması. Bunu gördün bu piktir sonra ertesi gün yaptın baktın ki T silikleşmeue baslamıs oda catlama demek pik catlama ve catlamadan sonrali gün degerlendirilir kuzum
Sipariş verdim gece pazartesi gelir heralde. Sevgicik bu süreç insanı çok farklı bir psikolojiye sokuyor alamıyorum kendimi 😀 düşünmeyeceğim diyorum ay sonu gene bişeyler oluyor sanki

Yaaa az önce eşim bana sen bence hamile değilsin dedi ne alaka dedim Ovülasyon testi kullandık yumurtlamayı ve çatlamayı degerlendirdik dedim oda bilmiyorum öyle hissettim diger hamileliğinde hamile oldugunu hissetmiştim dedi. Resmen moralimi bozdu. Piki 15 inde catlamayı 16 hatta 17 sinde gördüm en erken kaset testte ne zaman cıkar ne zaman test yapayım. Kızlar bilgisi olan var mı?
Kiz ne dert ediyosun kendinee erkekler neyden anlar sanki :KK70: olmasa ne olacak sakin sikma caninii bi kac gun bekle bence tam net sonuc icin bende 5 gun kala negatif cikmisti

Selamlar, Korunmayı bırakalım bebek deneyelim dedik ama herkes SMA testi yaptırın diyor. Onu araştırıyorum aile hekimleri yapıyormuş sanırım önce erkeğin yaptırması gerekiyormuş. Eşimde yoğun çalışıyor o testi yaptıracak da, sonuç gelecek de ondan sonra denemeye başlıycaz İnşallah.. Bende en yakındaki kadın doğuma gittim rutin Muayne ve tahlilleri yaptırdım. Şimdiden folik asite başla dedi folik asit kullanmaya başladım. Herkes iyi bir doktor bul diyor. İstanbul Kartal civarında memnun kaldığınız Kadın doğum doktoru olan var mı :) Herkese Allah sağlıklı evlatlar versin İnşallah, sevgiler💐
Bunu bende duydum hatta benim nikahlanacagim zamanlarda nikahtan once yoktu ben nikahlandiktan sonra zorunlu kılındı nikah icin kan veriyoruz ya o ara iste, ne yaptiniz baktiracakmisiniz yada nasil bi yol izleyeceksiniz

Kuzum emin ol, hepimiz böyleyiz anne olmak hissiyatı cok kuvvetli o yüzden düşüncesinden bile vazgecemiyoruz
Bugün işe giderken dedim kendi kendime benim de imtihanım bu, bununla sınanıyorum. İnsan hep en istediği şeyle sınanırmış. :KK43: :KK43:
ovülasyon inşallah işe yarar ama umudum pek yok gibi.

İnşaAllah kuzum Rabbim nasip etsin bu ay seninde güzel haberlerini alalım inan cok sevinirim umut olursun bizede 🥰 testi ilk idrarla yada 3 saat idrarını tutup yap buraya da at fotosunu kuzum ❤️❤️
Akşam yaptım negatifti uyandığımdan beri sağ kasığım ve belim ağrıyor gelen giden hala yok hasta olmadım ikinci gün bugün çıldırcam 😥😅

Akşam yaptım negatifti uyandığımdan beri sağ kasığım ve belim ağrıyor gelen giden hala yok hasta olmadım ikinci gün bugün çıldırcam 😥😅
Belki geç yumurtlamıssındır cannım bu arada sabah ilk idrarla test yap yaparken biraz daha bekle istersen bir kaç gün daha 😊

Hasta oldumm 😥😥😥 Rabbim seni güldürsün bu ay inşallah 🤲
Kuzum her yeni adet yeni bir umuttur var hersey de bir hayır. Suan benim neredeyse hiç belirtim yok o yüzden bende cok umut etmek istemiyorum bu gune kadar cok belirti olmustu bugun catlamadan sonra 9. Günüm ama bugun hiç bir belirti yok 3 gün sonra bende test yapıcam. Biraz moralimde bozuldu ama hayırlısı olsun kuzum Allah büyük hayırlı zamanda hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlar versin hepimize ❤️ içime bir hüzün girdi suan

örneğin ben 15 ve 16 ağustosta yumurtlama ağrısı yaşadım. 21-22-23 ağustosta yerleşme ağrısı olarak yorumladığım ağrıyı yaşadım. 2 gün yumurtlama ağrısı ve 5 gün sonra 3 gün yerleşme ağrısı. izlediğim videolardaki doktorların söylediği ile de uyuşuyor. inşallah gebesinizdir sağlıkla
Bende öyle oldum ama sonra regl oldum 3 gün gecikmem oldu fln anlamadım bu işten

X