Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Aynen kuzum doktora gitmek en mantıklısı hayırlısıyla tez vakitte güzel haberler al inşaAllah
Kuzum bende bir gebelik geçirdim 1 bucuk sene önce o zamanlar ikizdi ama cok belirtim vardı bata 4 kala falan baslamıstı. Hayırlısı olsun artık napalım test yapıp ögrenicez Allah izin verirse

Çok iyi yapmışsın heves kırılması nedir öğrenmiş
Cidden dün çok üzüldüm bilmiyorum insan zaten bir ümitle hevesle bekliyor her zaman Aklında da hamile değilim heralde düşüncesi oluyorda öyle hissediyorum diyerek diretmesi modumu düşürdü

Nasıldı ağrın tarif eder misin yumurtlama haftanda mıydı kaç gün sürdü?

Yumurtlama ve yerleşme ağrısı benzer mi? Nasıldı tarif eder misin?

Bebek dedik diye yumurtalıklar şaha kalktı herhalde dediğin gibi ilaçla 2 haftada düzeldi her şey son tahlillerim Çiçek gibi çıktı Pazartesi yine kontrol var bakalım inşallah tsh düzenlidir yine 2,5 altına düştü şükür

İnşallah takibini yapıp bakıcam

Eki Görüntüle 3119993
Kızlar kalp koyduğum günlerde görüşmeler yaşandı. Bugün son kez eşime Hello desem yarın demesem olur mu 24 ağustosta görüşemedik
Loiciimmm görüşmelerimizz bile benziyor bende gerekenleri yaptım uslu uslu beklemedeyim ben bir gün ara vererek yaptımm bugünüde hello yap sonra elini eteğini çek benimde bat 6 Eylül

Loiciimmm görüşmelerimizz bile benziyor bende gerekenleri yaptım uslu uslu beklemedeyim ben bir gün ara vererek yaptımm bugünüde hello yap sonra elini eteğini çek benimde bat 6 Eylül
Ay ikimiz de aynı anda öğrenelim evrene mesaj çok sıcak valla darlandık iyice yumurtlamayı görünce 3 gün demişti doktor ama yumurtam maşallah iki gün dayandı

Ay ikimiz de aynı anda öğrenelim evrene mesaj çok sıcak valla darlandık iyice yumurtlamayı görünce 3 gün demişti doktor ama yumurtam maşallah iki gün dayandı
Evet evet gönder mesajı gönder Benim de ayni böyle oldu iki gün sürdü kuzumm inşAllah mucize olarakk dönsün bizleree

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…