Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlar ben duramadım yaptım ve belli belirsiz bi cizgi var sizde bi bakınnn kendimi kandırmayayım bat 30 😅🥹🥹🥲🥲🥲
ilk resimde silik bişey görüyorum valla. ay benim de bat 30. erken gebelik testi aldım hem de iyi bişey. yarın sabah yapıcam senin yüzünden :-) :KK200:

ilk resimde silik bişey görüyorum valla. ay benim de bat 30. erken gebelik testi aldım hem de iyi bişey. yarın sabah yapıcam senin yüzünden :-) :KK200:
Benimkinin üzerinde erken gebelik yazmıyor gebelik testi yazıyor ama erken gebelik daha net ortaya cıkarırır bence kız ben duramıyorum ki hep yapmak istiyorum ayy inşallah hepimiz de vardır ikinci cizgii simdi dahada hecanlandım bi kacgün sonra gene yapıcam 🥹🥹🥹🥹😍😍😍

Benimkinin üzerinde erken gebelik yazmıyor gebelik testi yazıyor ama erken gebelik daha net ortaya cıkarırır bence kız ben duramıyorum ki hep yapmak istiyorum ayy inşallah hepimiz de vardır ikinci cizgii simdi dahada hecanlandım bi kacgün sonra gene yapıcam 🥹🥹🥹🥹😍😍😍
Allahın izniyle gebesin gibi görünüyor. İnşallah sağlıkla kucağına verir Rabbim. Çok sevindim hayırlı olsun:KK5::KK68:

Kızlar ya benim bir sorum var. Ben trombofili paneli testi yani pıhtılasma testi yaptırmak istiyorum cübkü bir doktor %90 bu sebepten ikizlerin pıhtılasma yüzünden ölmüştür bu hamile kalmadan corasprin basla bu testi de yaptır demişti. Calıstıgım hastanede bir doktorun karısıydı kendisi bu konuda uzmandı. Herneyse burda tek özel hastane var ve bu testi ancak kadın dogum yönlendirir dedi ve sonuc 1 aya cıkıyormuş. Benim kuzenimde ve baba tarafımda bu rahatsızlık vardı. Eger varsa hamilelik oldugu an kan sulandırıcı igneye baslamam gerekiyor. Nasıl bir yol izlemeliyim. Bu durumu yasayan var mı? 1 ay sonra cıkacak mıs sonuc simdi versem bile fiyatında 1740 TL bunu yaptırmam lazım ama sonuc cok geç cıkıyor özel hastanede olmasına ragmen.
Canım ben yaptırdım şubat mart gibi. 3 haftada filan çıkmıştı daha uygun bir fiyata bir labaratuarda yaptırdım eve gelip kanımı aldılar. Bence kafana takılacağına yaptır. Benim de çok ciddi olmasa da çıkmıştı pıhtılaşmam

Canım ben yaptırdım şubat mart gibi. 3 haftada filan çıkmıştı daha uygun bir fiyata bir labaratuarda yaptırdım eve gelip kanımı aldılar. Bence kafana takılacağına yaptır. Benim de çok ciddi olmasa da çıkmıştı pıhtılaşmam
Nasipse yaptırıcam canım acil kullanmam gerekiyorsa diye düşünmüştüm ama Allah büyük ya sonuc cıktıgı gibi kullanmam gerekirse lan sulandırıcı kullanırım

Kızlar ben duramadım yaptım ve belli belirsiz bi cizgi var sizde bi bakınnn kendimi kandırmayayım bat 30 😅🥹🥹🥲🥲🥲
Kızzz sen naptın bu kadar erkeeennn 🥰bence var bende ilk resimde gölge gibi bir cizgi gördüm suan asırı erken bşr dönem ama yinede bu kadar erken cıktoysa Allahın izniyle bat ta net cıkar kuzum simdiden hayırlı olsun 🥰

Kızzz sen naptın bu kadar erkeeennn 🥰bence var bende ilk resimde gölge gibi bir cizgi gördüm suan asırı erken bşr dönem ama yinede bu kadar erken cıktoysa Allahın izniyle bat ta net cıkar kuzum simdiden hayırlı olsun 🥰
Ya belkide yanlış mı diyorum kendi kendıöi o yuzden bi kac gün sonra gene tekrarlıcam kendimi heveslendırmedem dedigin gibi banada cok erken geldi 🫤

Ya belkide yanlış mı diyorum kendi kendıöi o yuzden bi kac gün sonra gene tekrarlıcam kendimi heveslendırmedem dedigin gibi banada cok erken geldi 🫤
Çok yeni olabilir kaset test uygun değildir erken gebelik testi yaparsan çizgi daha belirgin çıkabilir. Tabi en iyisi biraz daha bekledikten sonra yapmanız umarım vardır 💐

Kızlar benim bat a 11 gün kala gögüslerim acımaya başladı çok hassaslaştı bugun geçti gibi bata 5 gün var. Gebelik olsaydı hassasiyet devam ederdi değil mi ?

X