Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlar başlık açtım ama kimse görmedi yazmadı.. bu başlıkta birçok hamilelik haberi verenler olmuş acaba yerleşme kanamanız oldu mu nasıldı tarif eder misiniz 🙏🏼 Rengi kıvamı ne kadar sürdüğü…

Bazen hemen çatlamıyor canım ondan dolayı çatlamadan sonrada yapıyosun o şekil yani
Ben
İkimizde aynı zamanda öğrenicez bakayım ne olacak. İnşallah hayırlı haberler alırız kuzum :) gerçe benim dün boş diye biraz umudum kırıldı ama hayırlısı artık
Ben bal tarçın ve çörek otu karışımını yiyorum gebelik için adetin 2. Günü başlanmasi gerekiyomuş ben 7. Gunu başladım 12 gün kullanılması gerekliymiş birşey olmaz demi faydasını görürüm inşallah

Ben

Ben bal tarçın ve çörek otu karışımını yiyorum gebelik için adetin 2. Günü başlanmasi gerekiyomuş ben 7. Gunu başladım 12 gün kullanılması gerekliymiş birşey olmaz demi faydasını görürüm inşallah
Olmaz bence ya. Bebekten sonra dikkatli olmak lazım

Merhaba canım 🌸
Ben iyiyim teşekkür ederim. Sen nasılsın? Cuma günü 5+2 de doktora gittim. 9,15 mm Kese gördüler sadece. Ultrasonda 5+5 ile uyumlu dediler. Kalp atışı içinde haftaya salı gideceğim. İnşallah sorunsuzdur her şey 🙏🏻
Süper çok sevindim 😊 ben ovilasyonu bıraktım canım çok stres yarattığını fark ettim. Gün aşırı deniyorus bakalım artık

Süper çok sevindim 😊 ben ovilasyonu bıraktım canım çok stres yarattığını fark ettim. Gün aşırı deniyorus bakalım artık
Ben seni hamile sanıyorum karıştırdım sanırım yada yakındır bende bıraktım ya amannn 2 günde bir deneyin diyor tüm doktorlar nasip bakalım hayırlısı

Ben seni hamile sanıyorum karıştırdım sanırım yada yakındır bende bıraktım ya amannn 2 günde bir deneyin diyor tüm doktorlar nasip bakalım hayırlısı
Yok maalesef, geçen ay baya umutlanmıştık arkadaşlarla ama olmadı. Ovilasyon testi bende baya baya stres ve kaygı yaratıyor. Dediğin gibi doktorlar gün aşırı diyor. Bu ay adet gününe kadar böyle deniyicez bakalım. Sen ne zamandır deniyorsun

Yok maalesef, geçen ay baya umutlanmıştık arkadaşlarla ama olmadı. Ovilasyon testi bende baya baya stres ve kaygı yaratıyor. Dediğin gibi doktorlar gün aşırı diyor. Bu ay adet gününe kadar böyle deniyicez bakalım. Sen ne zamandır deniyorsun
Canım ben 2.5 aydır evliyim ama yaşım 40 doktorlar 6 ay dene olmadı tüp bebek dedi yaşımdan hayırlısı olsun inşallah

Kızlar selam herkese son regl günüm 4 Ekim 29 ekimde kahvrengımsi Pembe si leke gördüm sadece iki gün sürdü peçeteye sildikçe geldi 4 kasımda kaset tes yaptım negatıf 8 kasımda adet olcakmısım gibi agrım oldu hatta pedımi taktım ama asla kanamam olmadı agrıda yaırn saat ıcınde geçti 4 kasımdaki yaptıgım testten sonra daha hevesim kırıldı test yapmadım polikistik degılım fakat normal basit yumurta kistlerim mevcut
Bu yaşadığım durum yerleşme kanaması olabılırmı o günden beri mide bulantım halsizlik ve bas agrım var banada yardımcı olun lütfen 🥲

Kızlar selam herkese son regl günüm 4 Ekim 29 ekimde kahvrengımsi Pembe si leke gördüm sadece iki gün sürdü peçeteye sildikçe geldi 4 kasımda kaset tes yaptım negatıf 8 kasımda adet olcakmısım gibi agrım oldu hatta pedımi taktım ama asla kanamam olmadı agrıda yaırn saat ıcınde geçti 4 kasımdaki yaptıgım testten sonra daha hevesim kırıldı test yapmadım polikistik degılım fakat normal basit yumurta kistlerim mevcut
Bu yaşadığım durum yerleşme kanaması olabılırmı o günden beri mide bulantım halsizlik ve bas agrım var banada yardımcı olun lütfen 🥲
Canım bi test yap bence belkide vardır bebiş döngüne göre kaç gün gecikti Acaba

Doktorunuzu bana önerebilir misiniz memnunsanız
TABİKİ ÖNERİRİMM SONER PUL İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ BEYKENT ÜNİVERSİTE HASTANESİ KADIN DOĞUM BÖLÜMÜ SONER PUL COK IYI BIR DOKTORR GUVENILIR BIRDE ÖĞRETİM ÜYESİ OLDUGU İÇİN KESINLIKLE GIDIN BEN OKADAR DOKOR GEZDIM BU ADAMLA ŞANS ESERI KARSILASTIM

X