Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ay kuzum benim inşaAllah güzel haberlerle gelirsin benimde 22 sinde randevum var hayırlı güzel haberlerle gelelim inşaAllah bende 2 li teste gidicem cok korkuyorum
Korkma bende artık nasip diyip bekleyeceğim canım ❤️
Umarım o gün ikimiz için güzel geçer 😍

Kızlar günaydın ne durumdasınız benim bat 5 Kasım Dı hala gelen giden yok gün geçtikçe umudum artıyor belimin ağrısı azalınca korkuda azaldı inşallah bu sefer rahat Bi hamilelik geçiririm ya perşembe ya cuma adet gelmezse test yaparım bebiş varsada koyu bir çizgiyle görmek istiyorum sizler ne durumdasınız belirtileriniz neler bende bugün biraz göğüs ağrısı var bide bir iki kere beyaz akıntı gördüm dün adet olucak gibi ağrılarım vardı bugün yok bakalım hayırlısı olsun hepimizin hakkında🙏💖
Sonucunuz ne oldu acaba?

Merhaba adet düzensizliği ve daha rahat hamile kalabilmem için doktor progestan 100 mg verdi sabah akşam 10 gün kullandım biteli bugün 9 gün oluyor hala adet olamadım dün test yaptım negatif napmalıyım sizce?

selam.. 2senedir istiyoruz geçen hazirandan beri doktora gidiyorum.hiç gebelik yaşamadım.. pcosluyum. asla kendiligimden adet olmuyorum sadece ilaçlarla geliyor. koskaca 1senede sadece muayene kontrollerim yapıldı 2doktorda tedaviye başlayamadı hep araya bişey girdi. en sonuncu doktorum bu temmuz ayında çatlatma iğnesi verecekti progestan aldım üzerinden 1,5ay geçti hala adetim gelmedi.. bende bu ayı dinlenip eylül ayında ilaç alıp adetle baska doktora gitcem. tabi hiç bi zaman planladıgım olmuyo ama düşüncem bu şimdilik :işsiz:
İSTANUL İÇERİSİNDE YAŞIYORSAN EĞER SANA MÜKEMELL BİR DOKTOR ÖNEREBİLİRİM

Evet kimsenin sesi çıkmıyor. Aynı bende regl bekliyorum bu ay da bişey yok. Hayır stresim de yok ki ona bağlayayım önceki gibi stres yokken de yok 😏
Valla bende daha reegl 1 hafta var dayanamadım yaptım sonuç sıfır ama ben çok stresliyim çocuk için değil evde huzursuzluklarım var sürekli ağlıyorum kafayı yemiş gibi

Valla bende daha reegl 1 hafta var dayanamadım yaptım sonuç sıfır ama ben çok stresliyim çocuk için değil evde huzursuzluklarım var sürekli ağlıyorum kafayı yemiş gibi
Erken daha belki vardır çıkmamıştır benim 3 gün kaldı. İnşallah rahatlarsın canım sıkıntıların tez zamanda gitsin konuyu bilmiyorum ama sıkma canını

Erken daha belki vardır çıkmamıştır benim 3 gün kaldı. İnşallah rahatlarsın canım sıkıntıların tez zamanda gitsin konuyu bilmiyorum ama sıkma canını
Sağol kuzum benim inşallah ama zor yani eşimin ilk eşinden oğlu var ve maalesef aramızdaki dengeyi kuramıyor kısaca böyle söyleyeyim 2.5 aylık evliyiz ama maalesef bir özel hayatımız yok antidepresan lık oldum ama bir mucize olur bebeğim olur diye içemiyorum 😞

Sağol kuzum benim inşallah ama zor yani eşimin ilk eşinden oğlu var ve maalesef aramızdaki dengeyi kuramıyor kısaca böyle söyleyeyim 2.5 aylık evliyiz ama maalesef bir özel hayatımız yok antidepresan lık oldum ama bir mucize olur bebeğim olur diye içemiyorum 😞
1 hafta kalmış inşallah seni mutlu edecek sıkıntını giderecek hayırlı güzel haber alırsın ❤️

X