Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Benimde belirtilerim doğruymuş...Rabbim isteyen herkese nasip etsin sağlıkla..Bu da doktora gitmeden önceki yaptığım testim:anneadayı::KK200:

IMG_20221106_133243.jpg

Merhaba benim durumum biraz farklı auralı migren hastasıydım. Normalde adet düzenim 33 35 gün arası olur. Bazen en fazla 5 gün sapmalarla olur. Ama migren ilacı kullandım 2 ay boyunca. O yüzden geçen ay ilk kez 10 gün gecikti. Bu ay ilacı da korunmayı da bıraktım. Ama bu sefer yumurtlama akıntım olmadı sanki. Normalde her ay olur. Bu ay göremedim. Normal adet düzenime göre bat 10 kasımdı. Ama bu ayda 10 gün gecikmeli olarak hesapladığımda bat 18 kasım. Benim gibi adet gecikmesi yaşayıp sonra düzene giren var mı ilk kez bu ay korunmayı bıraktım. Ona da şansa adet düzenim bozuldu 😢😢 bide yumurta kiti kullananlar. O dönemde akıntı çok artıyor mu ille akıntı şart mı bende bu ay olmadı

Yok sevgimm daha belli değil bekliyoruz bizde öyle ah ahh şu belirsizliklerim bir bir gitsee inşAllah yakındır çiçeğim🥰🥹🤲🏻
Kuzum benim. Rabbim en hayırlı zamanda nasip etsin o zamana kadarda gögsünüzü ferahlatsın inşaAllah 🥰❤️ Sen başkasın benim içim yüzünü görmesemde, dilerim Allahtan Rabbim bu bekleyişin sonunda öyle bir evlat nasip etsin ki size ve isteyen herkese, evinize sabah güneşi dogmus gibi aydınlatsın 🤲🏻❤️

İnşallah canım sağlıkl kucağına almayı nasip etsin Allah bizede nasip etsin sağlıkla belirtiler nelerdi
Amin canım tez zamanda nasip etsin Rabbim...
Canım ben adet öncesi gögüs agrısı yasamazdım çok sancılı gögüs agrım başladı...Bacak ağrılarım oldu onlar kesıldı ama o gunden hala bugune kadar devam eden grip,nezle olunca ki o halsizlik bellı ettı..Zaten hamıle degılsem grıp vs. olucam demıstım..

Amin canım tez zamanda nasip etsin Rabbim...
Canım ben adet öncesi gögüs agrısı yasamazdım çok sancılı gögüs agrım başladı...Bacak ağrılarım oldu onlar kesıldı ama o gunden hala bugune kadar devam eden grip,nezle olunca ki o halsizlik bellı ettı..Zaten hamıle degılsem grıp vs. olucam demıstım..
Benimde 10 gün kadar var adetim e çok acıyor göğüslerim agrı değil acı ama umutlanmıyorum sürpriz olsun keşle isteyen herkese

Benimde 10 gün kadar var adetim e çok acıyor göğüslerim agrı değil acı ama umutlanmıyorum sürpriz olsun keşle isteyen herkese
Geçen ay mesela hamileyim sandım kist çıktı🤷🏻‍♀️ Olsun dedim devam...Bu ay da olmasaydı ovülasyon alacaktım bı de oyle denıcektım..Hatta bu ay da erken ıdrar testı yaptım yanı döllenmenın 20. günü falan yapmısım cıkmamıs dogal olarak..

Zamanı geldiğinde inanın anlamadan oluyor olacak ... :KK200:

Geçen ay mesela hamileyim sandım kist çıktı🤷🏻‍♀️ Olsun dedim devam...Bu ay da olmasaydı ovülasyon alacaktım bı de oyle denıcektım..Hatta bu ay da erken ıdrar testı yaptım yanı döllenmenın 20. günü falan yapmısım cıkmamıs dogal olarak..

Zamanı geldiğinde inanın anlamadan oluyor olacak ...
:KK200:
İnşallah canım benim en hayırlı zamanda gelsin bizde güzel haberler paylaşalım

Kuzum benim. Rabbim en hayırlı zamanda nasip etsin o zamana kadarda gögsünüzü ferahlatsın inşaAllah 🥰❤️ Sen başkasın benim içim yüzünü görmesemde, dilerim Allahtan Rabbim bu bekleyişin sonunda öyle bir evlat nasip etsin ki size ve isteyen herkese, evinize sabah güneşi dogmus gibi aydınlatsın 🤲🏻❤️
Aminnnn sevgim beniimm aminn şu sıra dualara daha çook ihtiyacım var.Rabbim şu bilinmezliği yorgunluğu çekip alsın üzerimden🤲🏻🥹 Gözlerim doldu bu güzel mesajına😍😍🥹🥹 amin aminn Allahım benim gibi yoldaşlarıma da nasip etsin yuvamızı şen etsin.Her birimizin isteğine ol desin olsun inşAllah bitanesin sen♥️🤲🏻

Oy maşallah demek o test yanıltmamış bizleri kuzum hayırlı uğurlu olsunnn♥️🤲🏻🥹 Rabbim sağlıcaklada devam etmesini nasip etsiin aminn ben aynı ben işte çiçeğimm🌸
Teşekkür ederim çiçeğim ❤️🧿dualarımdasın her daim bunu unutma ❤️Evet şimdiye kadar kan vermedim ama bu hafta degil önümüzdeki hafta randevum var

Evet canım en son pozitif çıktı 🥹ama daha kan vermedim 22.11 de randevum var daha tüm testler kese ve kalp atışı için ❤️
Ay kuzum benim inşaAllah güzel haberlerle gelirsin benimde 22 sinde randevum var hayırlı güzel haberlerle gelelim inşaAllah bende 2 li teste gidicem cok korkuyorum

Aminnnn sevgim beniimm aminn şu sıra dualara daha çook ihtiyacım var.Rabbim şu bilinmezliği yorgunluğu çekip alsın üzerimden🤲🏻🥹 Gözlerim doldu bu güzel mesajına😍😍🥹🥹 amin aminn Allahım benim gibi yoldaşlarıma da nasip etsin yuvamızı şen etsin.Her birimizin isteğine ol desin olsun inşAllah bitanesin sen♥️🤲🏻
Aminn kuzum benim. Rabbim dualarımızı duyuyor bekletiyor güzelleştiriyor. İnşaAllah tez vakitte cok güzel haberler alıcaz hepimiz 🥰❤️❤️🌸🌼

X