Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Benim yumurtlama dönemi az az olmustu sonra arılar çok asırı artmıstı hapsururken öksürürken falan kasıgıma karnıma agrı saplanıyordu. Rabbim tez vakitte nasip etsin sana ve isteyen herkese saglıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar versin inşaAllah 🥰
Peki şimdi nasılsınız? Mide bulantıları vs var mı

C06772B6-6149-40B4-B924-28AF7748F683.jpeg

Merhaba kızlar bugün pik günüm. Dün gece değerlendirdik. Bugünde değerlendirmeli miyiz yoksa günaşırı mı olmalı yarın mı ilişki olmalı kimi hergün diyor silikleşene kadar kimi sperm kalitesi düşüyor diyor çok ikilemde kaldım

Eki Görüntüle 3159602
Merhaba kızlar bugün pik günüm. Dün gece değerlendirdik. Bugünde değerlendirmeli miyiz yoksa günaşırı mı olmalı yarın mı ilişki olmalı kimi hergün diyor silikleşene kadar kimi sperm kalitesi düşüyor diyor çok ikilemde kaldım
Canım gün aşırı daha iyi deniliyor biz o şekilde deniyoruz pik yaptığı zaman 24/36 saat önemliymiş ya yarında oluyor 🤭

Merhaba herkese ben de bu yıl içinde 2 kez kayıp yaşadım maalesef 2.kürtaj sonrası hala toparlanamadım, 36 yaşındayım çok istiyorum anne olmayı zaman elimden kayıp gidiyormuş gibi geliyor çok da umutsuzluğa kapılıyorum zaman zaman tam toparlandım derken bir şey çıkıyor moralim tekrar bozuluyor şimdilerde de adet düzensizliği yaşıyorum 22 ekimde kürtaj oldum üstüne 15 gün arayla iki kere regl oldum ve yine sanırım regl olmak üzereyim alt üst oldu her şey neye üzüleceğimi şaşırdım. Öyle işte size içimi dökmek istedim.

Merhaba herkese ben de bu yıl içinde 2 kez kayıp yaşadım maalesef 2.kürtaj sonrası hala toparlanamadım, 36 yaşındayım çok istiyorum anne olmayı zaman elimden kayıp gidiyormuş gibi geliyor çok da umutsuzluğa kapılıyorum zaman zaman tam toparlandım derken bir şey çıkıyor moralim tekrar bozuluyor şimdilerde de adet düzensizliği yaşıyorum 22 ekimde kürtaj oldum üstüne 15 gün arayla iki kere regl oldum ve yine sanırım regl olmak üzereyim alt üst oldu her şey neye üzüleceğimi şaşırdım. Öyle işte size içimi dökmek istedim.

Allah en güzel zamanda hayırlı haber almanı nasip etsin inşallah canım 🙏🏻 vakti saati varmış demekki.. Söylemek kolay yaşamak çok zor kabul ediyorum ama bir şeylerinde içini ferahlatması gerekiyor. Lütfen en güzel zamanda geleceğine inan 🙏🏻

Allah en güzel zamanda hayırlı haber almanı nasip etsin inşallah canım 🙏🏻 vakti saati varmış demekki.. Söylemek kolay yaşamak çok zor kabul ediyorum ama bir şeylerinde içini ferahlatması gerekiyor. Lütfen en güzel zamanda geleceğine inan 🙏🏻
İnsallah zaten öyle yapmasam her şey çok saha zor oluyor Allah’a güveniyorum inanıyorum en hayırlı en sağlıklı olacağı zamanda gelsin insallah hepimiz için öyle 🙏🏻🙏🏻 çok teşekkür ederim.

Kızlar merhaba normalde 2 gün sonra adet günüm genelde öyle ama bazen gecikiyor bu sabah gebelik testi yaptım ilk baktım birşey yoktu sonra dikkatli bakınca farkettim ama kuruma çizgisi de olabilir bir de siz bakar mısınız aynı foto birisi filtreli

Eklentiler

• IMG_20221112_080156.jpg
    IMG_20221112_080156.jpg
    118,6 KB · Görüntüleme: 77
  • Screenshot_2022-11-12-08-05-42-59_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2022-11-12-08-05-42-59_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 78
Ben de 2 kasımda kürtaj oldum anestezi yapılmadan. Ben de çok korkuyorum aynı şeyi yaşarmıyım diye. Her gece aynı şeyleri düşünüyorum. Çok zor bir süreç.

2 gündür belim agrıyor ama zorladım sanırım dün bide göğüslerim çok acıyor psikolojik mi bilmiyorum ama bunları yaşıyorum sadece belirtiler olsun diye dua ediyorum hayırlısıyla geçen bat 25 ekim bu arada

X