Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ayy kendim kan testi vermiş kadar merak ediyorum sonucunuuuu belirtilerin hep gebelik canım yaa
Valla kuzum o pembelik olmasa bende öyle sanıcam. Sonuç negatifse demekki bu belirtiler her zaman direkt gebelik belirtisi değilmiş diyicez. Keşke acile gitseydim şimdiye kadar yüz kere sonuç sıkmıştı.

Durum bildiriyorum...Ne adet geldi, ne ağrısı var, ne sonuç çıktı :KK43: sadece wc de silince çok çok hafif renk reğişimi var uçuk pembe gibi ondan adet olucam dedim ama 🤔 sol kasık sızısı var ve meme ucu sızlıyor. B burdabikiz S sedaadeserhan mavilihayat00 mavilihayat00
Vallahi bende kendi sonucum gibi bekliyorum 🥹 Her şeyin hayırlısı olsun tabi ana gönlümüzden geçen de belli sonuçta. Allahım güzel haber almanı, vermeni nasip etsin 🤲🏻

Evet ya acilde verince 3-4 saatte çıkıyor. Sağlık ocakları niye böyleki ya 🤦🏻‍♀️

Valla kuzum o pembelik olmasa bende öyle sanıcam. Sonuç negatifse demekki bu belirtiler her zaman direkt gebelik belirtisi değilmiş diyicez. Keşke acile gitseydim şimdiye kadar yüz kere sonuç sıkmıştı.
Evet bende hep sağlık ocağında yaptırıyorum o beklemek zulüm geç olsun da hayırlı olsun canım ama hep 14’ünde olmuşsun olmadın bugün bak

Ayy valla kızlar çok sağolun yaa. Bende güzel haber vermeyi okadar istiyorum ki 🙏 ama sanırım sabaha kalacak. Sizin de güzel haberlerinizi almak nasip olsun inşallah S sedaadeserhan bi müjde de senden bekliyorim 🌸. B burdabikiz sağlıkla büyüsün gelişsin bebeğin canım🌸

Ayy valla kızlar çok sağolun yaa. Bende güzel haber vermeyi okadar istiyorum ki 🙏 ama sanırım sabaha kalacak. Sizin de güzel haberlerinizi almak nasip olsun inşallah S sedaadeserhan bi müjde de senden bekliyorim 🌸. B burdabikiz sağlıkla büyüsün gelişsin bebeğin canım🌸
İkimizinde güzel haberleri olsun canım beniim 🌸 bencede sen bugün olmayacaksın zaten 12’de sonucun çıkacak burayada yaz çok meraktayım

X