Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

kızlar adetim 4-5 gün gecikti ama test yapmaya korkuyoruuumm
son adet tarihim 30 eylüldü bittikten 5 gün sonra ovulasyon yapmıştım 16 sına kadar ovulasyon olmadı. 20 sinde çıktı sanırım geç yumurtladım. Bu yumurtlamak kelimesini o kadar çok hayatıma almışım ki kendimi tavukss gibi hissediyorum :KK70: :KK70:
Neyse 20 sinde ovulasyon görünce 2 günü değerlendirdim. 30 ekimde adet olmam lazımdı olmadım.
sizce geç yumurtladığım için midir gecikme. test yapmaya korkuyorum o kadar çok negatifi gördüm ki adeti görsem daha az üzülürüm o raddedeyim. :)
Ben bu belirsizlikle yaşayamazdım ..

Ben bu belirsizlikle yaşayamazdım ..
aşırı zor duruyorum canım ya :KK70:
şöyle söyleyeyim 2022 ocak ayından bu yana toplam 70 adet test yapmışım o kadar sabırsızım ki :KK70: ama korkuyorum her ay o negatifi görmek aşırı yıpratıyor beni :) ama sanırım bugün alacağım test

Merhaba,
Aslında bende yeni evliyim 8 ay oldu asla 2 yıl istemiyordum korkuyordum hamile kalmaktan hatta doğum yapmaktan desem daha doğru olur şu 3 aydır kararım değişti istiyoruz henüz gelen giden yok maalesef insan isteyince adet günü saymaktan yoruluyormuş bunu anladım gelmek bilmiyor sürekli bir test yapasım geliyor olmadığını bildiğim halde bilmiyorum kafaya çok mu takıyorum olsun istiyorum daha yeni olduğunuda biliyorum ama ya hiç olmazsa korkusu bu yıl süre verdim olmazsa doktora gideceğim ama inşallah gerek kalmaz sizde ben gibi takınıyor musunuz tek miyimm
Bende aynı şekilde takıyorum bu ay takmadım bakalım âdet günümü bekliyorum 7 aylık evliyim hiç korunmadik olmadı insllah bu sefer olur 🙏🙏

Valla canim instagramda minik kuraniye mi ne bir sayfa vardi. Orasi satisini yapiyor ve herkes de cok memnun. Bir de sayfa sahibi her soruya aninda cevap veriyor. Ovulasyonu takip ederken onunla da istisare yapabiliyorsun. Benim yarin olsun adet olursam eger oradan satin almayi dusunuyorum.
Bir gebenin günlüğü var insatgram da ordan alabilirsin gönül rahatlığıyla

kızlar adetim 4-5 gün gecikti ama test yapmaya korkuyoruuumm
son adet tarihim 30 eylüldü bittikten 5 gün sonra ovulasyon yapmıştım 16 sına kadar ovulasyon olmadı. 20 sinde çıktı sanırım geç yumurtladım. Bu yumurtlamak kelimesini o kadar çok hayatıma almışım ki kendimi tavukss gibi hissediyorum :KK70: :KK70:
Neyse 20 sinde ovulasyon görünce 2 günü değerlendirdim. 30 ekimde adet olmam lazımdı olmadım.
sizce geç yumurtladığım için midir gecikme. test yapmaya korkuyorum o kadar çok negatifi gördüm ki adeti görsem daha az üzülürüm o raddedeyim. :)
20 sinde ovilasyon olduysa bugün adet ğününz, üstüne 14 saymanız lazım. Benimde 20 siydi bugün bekliyorum. Aşırı hastayım hatta ilaç içmediğim için iyileşemedim de. Kan vermeye geydim, ona göre ilaçlanıcam artık

20 sinde ovilasyon olduysa bugün adet ğününz, üstüne 14 saymanız lazım. Benimde 20 siydi bugün bekliyorum. Aşırı hastayım hatta ilaç içmediğim için iyileşemedim de. Kan vermeye geydim, ona göre ilaçlanıcam artık
birazda o yüzden test yapmıyorum belki günüm gelmemiştir diye.
ama hiç bir belirti yok. bir tek gögüslerim taş gibi acıyor o kadar

Kan mı verdin, güzel haberlerle gel inşallah 🤲🏻🤲🏻
Aynen canım, amin inşallah hayırlısı 🙏testin acabasıyla uğraşamıyıcam seninde testti negatif olmasına değmen hamişmişsin o aklıma geldi. Hazartesiniden beri çok kötü hastayım parol içtim sadece iyileşemedim. Bugün hem gittim rapor aldım hem kan verdim. Ona göre ilaç alayım

Aynen canım, amin inşallah hayırlısı 🙏testin acabasıyla uğraşamıyıcam seninde testti negatif olmasına değmen hamişmişsin o aklıma geldi. Hazartesiniden beri çok kötü hastayım parol içtim sadece iyileşemedim. Bugün hem gittim rapor aldım hem kan verdim. Ona göre ilaç alayım
Ne zaman çıkacak canım sonuç

Çok iyi yapmışsın. Bende regl tarihinden 2-3 gün önce çok hastaydım. Antibiyotik verdi içmedim. Sonuç hala hastayım 🤣. Hemencecik iyileş inşallah 🙏🏻

Çok iyi yapmışsın. Bende regl tarihinden 2-3 gün önce çok hastaydım. Antibiyotik verdi içmedim. Sonuç hala hastayım 🤣. Hemencecik iyileş inşallah 🙏🏻
Geçmiş olsun canım sanada, inşallah hemen toparlarsın 🙏 bol bol meyve, ıhlamur iç ve bitki çaylarına dikkat et bazılarını hamişler içemiyor

X