Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

4 aydır duphaston kullanıyorum bu sayede regl oluyorum düzenli bi şekilde ve yine doktorumun verdiği inofolic combi kullanıyorum. Şu ana kadar hala bi gebelik yok. Normalde takvimime göre bugün regl olmam gerekiyodu fakat belirti bile hissetmiyorum. Muhtemelen yarın falan olurum. Eğer bi hafta boyunca regl olmazsam test yapıcam. Açıkçası pek de sanmıyorum hamile olduğumu ama bi umut işte :/
Duphaston kasık ağrısı yapar mı

Duphaston kasık ağrısı yapar mı
Hayır bende öyle bi şey olmadı hiç. Sadece regl olacağım hafta ve genelde reglime 2-3 gün kala ara ara ufacık bi ağrı oluyodu o kadar ki o da normal zamanda bile regl olurken yaşadığım bi ağrıydı. Bunun dışında ilacın en ufak yan etkisini görmedim

Ayy hadi inşallah 🤲🏻🤲🏻
Geçen gün bi rüya gördüm Allah hayırlara çıkarsın. İlişkiden 5 gün falan geçmişti. Eşim, ben ve bi kız çocuğu ikimiz de elinden tutmuşuz, denizin kenarındayız yerde bi su birikintisi var ordan hoplatıyoruz, ilerde kaşıdanda kızı olan bi arkadaşımın evi varmış pencereden bizi izliyormuş, çok güzeldi, ayy çok etkilendim sabah kalktım ağzım kulaklarımda 😀

Hayır bende öyle bi şey olmadı hiç. Sadece regl olacağım hafta ve genelde reglime 2-3 gün kala ara ara ufacık bi ağrı oluyodu o kadar ki o da normal zamanda bile regl olurken yaşadığım bi ağrıydı. Bunun dışında ilacın en ufak yan etkisini görmedim
Anladım canım teşekkür ederim

Geçen gün bi rüya gördüm Allah hayırlara çıkarsın. İlişkiden 5 gün falan geçmişti. Eşim, ben ve bi kız çocuğu ikimiz de elinden tutmuşuz, denizin kenarındayız yerde bi su birikintisi var ordan hoplatıyoruz, ilerde kaşıdanda kızı olan bi arkadaşımın evi varmış pencereden bizi izliyormuş, çok güzeldi, ayy çok etkilendim sabah kalktım ağzım kulaklarımda 😀
Allah rüyalarını gerçeğe dönüştürsün inşallah 💗

Bende ilişkiden 4-5 gün sonra rüyamda tavşan beslerken görmüştüm kendimi. Bacaklarımın arkasında bir şey vardı. Zorluyordu bende kedi diye itmeye çalışıyordum. Sonra bir bakıyorum tavşan ve besliyordum elimde yeşillikle.. Hemen tabirine baktım acaba bebek olabilir mi diye 😂

Allahım bana sağlıkla tamamlamayı sana da en kısa zamanda güzel haberler almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Allah rüyalarını gerçeğe dönüştürsün inşallah 💗

Bende ilişkiden 4-5 gün sonra rüyamda tavşan beslerken görmüştüm kendimi. Bacaklarımın arkasında bir şey vardı. Zorluyordu bende kedi diye itmeye çalışıyordum. Sonra bir bakıyorum tavşan ve besliyordum elimde yeşillikle.. Hemen tabirine baktım acaba bebek olabilir mi diye 😂

Allahım bana sağlıkla tamamlamayı sana da en kısa zamanda güzel haberler almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Amin canım inşallah, bize ve tüm evlat hasreti çekenlere hayırlı, sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah

Tecrübeli bayanlar cevabını merak ettiğim bi sorum olucak.17ekimde Sabah eşimle ilişkim oldu akşama da kahverengi leke 3gün sürdü. Ardından normal adetim oldu toplamda 7gün.Yani demem o ki. Adete yakın ilişki yaşayıp adet gören hamile kalan varmıdır. Böyle bi durum olabilir mi.

kızlar adetim 4-5 gün gecikti ama test yapmaya korkuyoruuumm
son adet tarihim 30 eylüldü bittikten 5 gün sonra ovulasyon yapmıştım 16 sına kadar ovulasyon olmadı. 20 sinde çıktı sanırım geç yumurtladım. Bu yumurtlamak kelimesini o kadar çok hayatıma almışım ki kendimi tavukss gibi hissediyorum :KK70: :KK70:
Neyse 20 sinde ovulasyon görünce 2 günü değerlendirdim. 30 ekimde adet olmam lazımdı olmadım.
sizce geç yumurtladığım için midir gecikme. test yapmaya korkuyorum o kadar çok negatifi gördüm ki adeti görsem daha az üzülürüm o raddedeyim. :)

X