Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Bende hiçbir belirti yoktu akıntı göğüs vs. Sadece belim çok ağrıdı. Hala ağrıyor. Ama ben onu belirti olarak da saymamıştım açıkçası
Biraz eğilip kalkınca bende de ağrı oluyor kasıkta belde ama bu normal hayatımda da oluyor belirti aramıyorum o yüzden sadece merak ettim göğüs olayını teşekkür ederim cevabınız için ♥️

İhtimal vermedigin zamanda geledebilir belli olmaz bu arada doktora gittiniz mi bebek için test falan yapıldı mı 🤨🫠
Eşim varikosel çıktı onun ameliyatını oldu bende yumurtalıklar pcos görünümlü çıktı ama hormonlar normal çıkıyor uzun zamandır da adetim düzenli zaten. Hsg çekilmedim sadece onu da şu 9 ay içersinde gebelik oluşmazsa cekilicem. Eşim ameliyat oldugu için doktorumuz 1 sene daha gebelik olmamasını normal karşılıyor boşuna hsg çekilmek istemiyorum o yüzden

Eşim varikosel çıktı onun ameliyatını oldu bende yumurtalıklar pcos görünümlü çıktı ama hormonlar normal çıkıyor uzun zamandır da adetim düzenli zaten. Hsg çekilmedim sadece onu da şu 9 ay içersinde gebelik oluşmazsa cekilicem. Eşim ameliyat oldugu için doktorumuz 1 sene daha gebelik olmamasını normal karşılıyor boşuna hsg çekilmek istemiyorum o yüzden
Kilolu musun

Çok dua ediyorum senin için. Allah sana en kısa zamanda güzel haber almayı, sonrada sağlıkla süreci tamamlamanı nasip etsin inşallah🙏🏻
Yaaaa 😢 o kadar kıymetli ki benim için bu 🌸 aminn inşallah canım, hamilelerin duası kabul olurmuş :) inşallah sen de sağlıkla kucağına alırsın bebeğini su gibi aksın süreç inşallah

Bi ara klomen tedavisi gördüm 4 ay o dönemde 10 kilo aldım. Şuan 76 kiloyum ama boyum var öyle kilolu bi insana benzemiyorum yani
Pcos da genelde oyle oluyormus diye duymustuö zayıflayan her bayan hemen hamile kalıyormus ama demişssin zaten görünüm var diye tam oyle degil demekki en yakın arkadasım asırı zayıf ama pcos gibi demişti doktoru biz sok olmustuk suan pilatese gidiyor spor cok etki ediyormus o yumurtalara nasıl oluyor bilmiyorum ama bide sey dicem dk mfk baktın mı hiç instagramda bi doktor cok güzel vitaminleri var ben suan folitasiti onunkini kullanıyorum bi arastır belkide nasibin olur bi kac kadın hamile kalıyor onun yöntemi ve vitaminleyile😍🌱

Pcos da genelde oyle oluyormus diye duymustuö zayıflayan her bayan hemen hamile kalıyormus ama demişssin zaten görünüm var diye tam oyle degil demekki en yakın arkadasım asırı zayıf ama pcos gibi demişti doktoru biz sok olmustuk suan pilatese gidiyor spor cok etki ediyormus o yumurtalara nasıl oluyor bilmiyorum ama bide sey dicem dk mfk baktın mı hiç instagramda bi doktor cok güzel vitaminleri var ben suan folitasiti onunkini kullanıyorum bi arastır belkide nasibin olur bi kac kadın hamile kalıyor onun yöntemi ve vitaminleyile😍🌱
Haberim var evet bakalım son çare onlara yonelicez dediğim gibi 1 sene kafadan olmama ihtimalimiz var zaten

4 aydır duphaston kullanıyorum bu sayede regl oluyorum düzenli bi şekilde ve yine doktorumun verdiği inofolic combi kullanıyorum. Şu ana kadar hala bi gebelik yok. Normalde takvimime göre bugün regl olmam gerekiyodu fakat belirti bile hissetmiyorum. Muhtemelen yarın falan olurum. Eğer bi hafta boyunca regl olmazsam test yapıcam. Açıkçası pek de sanmıyorum hamile olduğumu ama bi umut işte :/

Kızlar sol baştan 30 Eylül den itibaren ovulasyon testlerim aslında 9. Gün başla dedi bensabırsızlandım bugun başlamam lazım dı son 2 tanesi bugüne ait sonuncu kalbim kadar temiz yAni😒neden böyle sorun mu var acaba

Eklentiler

• AE9AAF63-B8EC-4C64-9A08-ABD409AE7F6A.jpeg
    AE9AAF63-B8EC-4C64-9A08-ABD409AE7F6A.jpeg
    65,6 KB · Görüntüleme: 30
X