Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Sevgicik Sevgicik oyy sevgim o kadar mutlu oldum ki 😍😍😍 çok dua etmiştim sana 😍 inşallah sağlıcakla kucağına alırsın 😍😍😍😍😍😍
Allah bin kere razı olsun hepinizden ❤️sürekli gözümden yaş akıyo hem cok mutluyum hem cok korkuyorum Rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin hamilelerin de evlatlarına hayırlı saglıklı uzun ömürler versin Amiiin 🥺❤️

yaaaaa 🥹🥹 öyle çok istiyorum ki beraber bebeklerimizle görüşmeyi ♥️♥️ en kısa zamanda nasp olmasına niyet ediyorummmm♥️💐💐 dualarımdasın canım 🥰🌺🍀
Ahhh kuzumm😍🥹❤️🤲🏻❤️💜💕 çook teşekkür ederiimm az kaldıı inşAllah Rabbim sizlere de sağ salim kucağınıza almayı nasip etsiinn amiinnnn:KK60::KK60:

İnşaAllah kuzum dualarım hep sizinle hem aglıyorum hem size dua ediyorum sizde bize dua edin evlatlarımıza saglıklı sagsalim bir sekilde kavusalım 🥺❤️
Etmez olur muyuzz hiiçç sevgiimm not alıyorumm şimdii dua topiğinden hamile olarak değiştirelim niyetini🥰😍❤️🤲🏻🌸🌸

Aminn kuzum sanırım benim bat daha önceymiş bu ay ev falan taşıdım o aralıkta oldu heralde yumurtlamam bat 4 Ekim kabul ettim ama bence bugun müş
Ayyyy o ev taşıma yorgunluğunun üstüne nasıl da iyi gelmiştir sizeee zarar hep böyle ummadığın zamanlarda geliyorlar 🌸❤️ İnşallah sağlıklı gelsinler de önemli olan o 😍❤️

Ayyyy o ev taşıma yorgunluğunun üstüne nasıl da iyi gelmiştir sizeee zarar hep böyle ummadığın zamanlarda geliyorlar 🌸❤️ İnşallah sağlıklı gelsinler de önemli olan o 😍❤️
Aynen öyle kuzum zaten bu ay son 10 güne kadar hiç bebek konusunu takıntı yapamadım cok işim vardı sonra evi yerlestirip bitirdikten sonra yine düşünüp acaba demeye basladım canım 💐🌼❤️

Aynen öyle kuzum zaten bu ay son 10 güne kadar hiç bebek konusunu takıntı yapamadım cok işim vardı sonra evi yerlestirip bitirdikten sonra yine düşünüp acaba demeye basladım canım 💐🌼❤️
Çok güzel bir tevafuk olmuş kuzum maşallah 🧿 inşallah kesesini de kalp atışını da hayırlısı ile görür duyarsın sonrada sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım benim❤️❤️❤️

Ben eski usul yontemlerle gebelig olmanisa yardimci olabilirm 100 kisi belki daha fazla faydalandi
Kezin olur demyorum o allahin bildigi ama tup bebek yapmadan son care diyebilirim. Cocugu olup sonra dogum yapamiyan iliskide agri ceken
"100yilardir anneden anneye devredilen bir yontem"
Yer MARDİN

Günaydın kızlar bugün Bi kalktım sağlı sollu kasık ağrısı bu aralar çok kötüyüm üstüne gripte hiç halimi bırakmadı bu ay galiba bende iki çizgiyi görücem

Ben eski usul yontemlerle gebelig olmanisa yardimci olabilirm 100 kisi belki daha fazla faydalandi
Kezin olur demyorum o allahin bildigi ama tup bebek yapmadan son care diyebilirim. Cocugu olup sonra dogum yapamiyan iliskide agri ceken
"100yilardir anneden anneye devredilen bir yontem"
Yer MARDİN
Nasıl bir yontem

Kızlar 7. Dk da bu şekilde hayali bir çizgi çıktı sizce var mı

Eklentiler

• 20221001_090421.jpg
    20221001_090421.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 51
  • 20221001_090421.jpg
    20221001_090421.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 52
Ben 17.günde yumurtladığım için bat 4 ekim olacaktı kızlar, bugün regl oldum niye böyle oldu anlamadım geç yumurtlamama rağmen sarkmadı tarih 🥺

Faydası olmuyoki içtim
Hadi ya 😕 gecer inşallah kendiliğinden
Kızlarrrr 😳🥺 idrarımı 1 bucuk saat tutup yaptım. Cok silik olan bebetime digeri in markası pyro clınıce. Cok agladımm inanamıyorum. İkiside aynı idrarla yapıldı. Rabbim bu sefer saglıklı hayırlı uzun ömürler versin 🥺 sagsalim kucagımıza alalım inşaAllah ❤️

Eki Görüntüle 3138162
Cookk güzel bir haber, tebrik ederim 🥳 Rabb'im saglıkla kucagınıza aldırsın inşaAllah 🤲🏻
Aaa bende 🙃🥲
Bende şaşırdım kızlar ya
Ben o akıntıyı görünce o gün değerlendirip sonra pek de takmıyordum 😬
Sanıyordum ki o akıntı gelince yumurta çatladı içindeki sıvı geliyo falan 🥲
Aslında herkes öyle sanıyor 😅 bende akıntı olmuyor diye arastırırken öğrenmiştim 🙃

X