Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Başın solsun Allah Bi daha yaşatmasın o acıyı Allah hiçbirimizede yaşatmasın evlat acısını inşallah en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın herşey gönlünce olsun iyi haberlerini bekliyoruz ♥️
Allah razı olsun kardeşim. Ama bugün biraz kanamam oldu. Önce lekelenme gibiydi sonra koyu kırmızı kan gibi geldi. Şimdide durdu gibi. Bununla ilgili bi fikri yada yaşayan olan varmı acaba

Kuzum ya sana bşrseyy sorucam. Senin hamile oldugunda battan önce akıntın oldu mu ben tamamen kupkuruyum sanki sürekli adet olucakmıs ım gibi agrım var 5 gündür falan ama adetime de 5 gün var suan. Sürekli alt karnım belim agrıyo adet kadar şiddetli değil ama hissettiriyor ve sekli aynı ama hiç akıntım yok 0 yani. Sendeki belirtiler neydi unuttum tamamen müsait zamanında yazarmısın? B bilemegec

Günaydın kizlar dün test yaptim çizgi gördüm sabah kan verecem bakalım çizgiler gerçek mi yoksa hatalı mi kaset😃

Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah 🥰
Ne güzel bir meseaj benim var halsizlik uyku baş ağrısı iştahsızlık falan bende iki defa test yaptım silik çıktı Haziran'da bebeğim karnımda öldü kürtaj oldum karnım yavaşça sisiyor hatta kasıklarım diyeyim o bölge yani beta hgc verdim arkadasim gebelik var dedi bakalım isteyen herkese nasip etsin rabbim

Kızlar içime yine sıkıntılar girdi 🥺ya adet olacakmış gibi dün gece karın ve bel agrım vardı sabah geçti sonra az önce hızlı hızlı evi toparlıyayım derken birden sag kasıgıma batma oldu belime agrı girdi oturunca kasık batması geçti bel agrısı kaldı 😒 oturunca sol kasıgıma cok nadir ara ara batma oluyo. Ama ani hareket ve hızlı agır iş yaparken sag kasıgım. Geriliyor ve agrıyo. Hamileyken saglı sollu agrısı olan olmus mu bilmem ama ben hep tek taraflı agrı diye hatırlıyorum hem hamilelik belirtisi olarak hemde adet öncesi belirtisi olarak bu ay her 2 yumurtalıktan da yumurtlamıs olamam heralde birde ayın 19 unda sag sol kasık ve Rahim agrısı cektim ya şiddetli 1 saat kadar onu bu çatlama kabul edip bat hesaplıyayım yoksa 21 inde sağ kasık baskın olarak sol kasık daha hafif olarak agrımıştı onu mu çatlama olarak sayıp batı hesaplıyayım yanlıs hatırlamıyorsam 13 ünden 20 sine kadar aşırı akıntım olmus sonra 23ü gibi az almıs 25 inden beri kupkuruyum ben. Yumurtlama zamanı agrım olmadan geçip sonradan mı agrı oldu acaba kafam cok karısık evde test yok zaten yapmakta istemiyorum içimden hiç Hamileymişim gibi hissiyat yok
Günaydın Canım herkesin vücudu farklı hem sen ikiz istiyor ya Bir kız bir erkek belkide çift yumurta ikizi olucak istediğin gibi gönlünü ferah tut bat a 4 gün kaldı inşallah o çizgiyi görücez iyi düşün iyi olsun herkesin vücudu farklı olduğu gibi her hamilelikte aynı olmaz benim iki hamileliğim oldu herşeyiyle tamamen birbirinden farklıydı o yüzden kendinle bile kıyas yapma regl olmicaksın inşallah bebişin kucağına alıcaksın 🤲

Ne güzel bir meseaj benim var halsizlik uyku baş ağrısı iştahsızlık falan bende iki defa test yaptım silik çıktı Haziran'da bebeğim karnımda öldü kürtaj oldum karnım yavaşça sisiyor hatta kasıklarım diyeyim o bölge yani beta hgc verdim arkadasim gebelik var dedi bakalım isteyen herkese nasip etsin rabbim
Amiiin canımm. Kaybın için üzüldüm Rabbim birdaha yasatmasın.
Bu ay mı test yaptın ve silik cıktı?

Günaydın Canım herkesin vücudu farklı hem sen ikiz istiyor ya Bir kız bir erkek belkide çift yumurta ikizi olucak istediğin gibi gönlünü ferah tut bat a 4 gün kaldı inşallah o çizgiyi görücez iyi düşün iyi olsun herkesin vücudu farklı olduğu gibi her hamilelikte aynı olmaz benim iki hamileliğim oldu herşeyiyle tamamen birbirinden farklıydı o yüzden kendinle bile kıyas yapma regl olmicaksın inşallah bebişin kucağına alıcaksın 🤲
İnşaAllah kuzum 🤲🏻 bu ay hepimizi sevindirsin bebek haberiyle Rabbim ❤️

Screenshot_2022-09-26-18-55-01-89_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Hayırlı olsun canım o zaman silik cıktıysa gebelik var demektir en yakın zamanda kan verip beta hcg takibine baslamalısın. Allah evladını sagsaşım kucagına almayı nasip etsin 🥰❤️
Verdim ama erken vermişim arkadaşım hastane labatuarda çalışıyor var dedi ama çok erken dedi kan testime

X