Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Verdim ama erken vermişim arkadaşım hastane labatuarda çalışıyor var dedi ama çok erken dedi kan testime
Kan testine göre suan cıkmamıs i canım ama cok erken vermiş olabilirsin test yaparken de kaset testleri tercih et erken gebelik testleri cok düşük seviyeleri algılayabiliyo kanın <0.2 cıkmıs adetine kaç kaldı anlamadım ama inşaAllah artar bu sonuc.

Eklentiler

• IMG_20220923_191157.jpg
    IMG_20220923_191157.jpg
    175,5 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar adetime 5 gün var dün çamaşirda az miktarda kahverengi leke gördüm bugunde bir kaç kere damla damla geldi yerleşme mi yokaa adet öncesi lekelenme mi emin olamiyorum daha önce 2 kez tup bebek negatif oldu dogal yolla kendiliginden olma ihtimali cok heyecanlandirio ama kaptirmak da istemiyorum😔 yerleşme kanamasi bahsettigin gibi mi olur? Bi de yerlesmeden kac gun sonra test yapsam cikar acaba
Canım kanama devam etmediyse bence yerlesme kanaması olabilir

şubat ayında kimyasal gebelik geçirdim.geçen ay doktora gittik olmuyor diye yumurtalıklarımda kistik görünüm çıktı.pco denildi ama hormonlarım gayet düzgün.insülin direncim yok,adet düzensizliğim yok,kilo yok.beklemem gerektiğini söyledi.siz ne kadardır deniyorsunuz acaba.yok maalesef oluşmadı.elimde son aldıklarım var mfk dan onlar bitince bırakacağım artık bir şey kullanmayacağım
Merhaba bizde 1.5 yıl oldu esimde sperm sayısında düşüklüğü var 9 ay tedavi gördü ama hala dogal yoldan olmadı mfk arastırayım dedim ama olumlu kadar olumsuz yorum da var

X