Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlar bende çok olsun istiyorum bir kızım var çok şükür tüp bebek tedavisi ile kavuştuk ikincide 3 saat yaşadı vefat etti tekrar tüp yaptım olmadı her şeyi deniyorum yaşım geviyor FSH 21 geçen ay hacamat bu ay sülük yaptirdim sizden dua istiyorum kimin duası kabul olur bilinmez
İlk kızınız tüp bebekle mi oldu ?

Kizlar merhaba bende kist var adetlerim hep düzensiz oluyor ovulasyon testi kullanıyorum 7 gün önce yumurtlamam oldu değerlendirdik yumurtlamam olduktan ertesi gün ovulasyon testi yaptım tekrar silik çıktı t çizgisi sonra ertesi gün hepten gitti çizgi şimdi iki gün akıntım olmadı sonra 1 gün heo beyaz akıntım geldi sonra kesindi bugün 7.gun açıkçası ilk defa ovulasyon da yumurtlamami gördüm inşallah olmuştur sizce ne zaman hamilelik belli olur belirtim çok yok sadece aşırı idrara cikiyorum uyku hali birde göğsümde mavi damarlar çıktı ama hassasiyet yok hamilelik testini ne zaman yapsam ki hamile gibi hissediyorum inşallah olmuştur bu ay

Kızlar adetime 14 gün var . 3 gün önce açık pembe lekelenme. Dün ve bugün de bir kaç kez kahverengi lekelenme oldu kasık ağrısı da var.
Yerleşme kanaması olabilir mi ? Hiç bilgisi olan yokmu 🫤🫤

Herkese merhaba 1 hafta önce maalesef kürtaj olmak durumunda kaldım boş gebelik geçirdim bu yüzden sizin aranıza gelmek birlikte beklemek istiyorum umarım rabbim en kısa zamanda hepimize evlat nasip eder 🤍🤲🏻

Herkese merhaba 1 hafta önce maalesef kürtaj olmak durumunda kaldım boş gebelik geçirdim bu yüzden sizin aranıza gelmek birlikte beklemek istiyorum umarım rabbim en kısa zamanda hepimize evlat nasip eder 🤍🤲🏻
Çok geçmiş olsun kuzum Rabbim inşallah tekrardan hayırlısına sağlıkla nasip eder tabikide hoşgeldin 🌺

Kizlar yumurtlamadan sonra ne zaman test yapılmalı lütfen cevap verir misiniz adettim düzensiz ne zaman olacağım belli olmuyor

Kızlar adetime 14 gün var . 3 gün önce açık pembe lekelenme. Dün ve bugün de bir kaç kez kahverengi lekelenme oldu kasık ağrısı da var.
Yerleşme kanaması olabilir mi ? Hiç bilgisi olan yokmu 🫤🫤
Aynen yerlesme kanaması a benziyor canım kırmızıya döndürmezse lekelenme bitince sabah ilk idrarla test yap bence ❤️

Kizlar merhaba bende kist var adetlerim hep düzensiz oluyor ovulasyon testi kullanıyorum 7 gün önce yumurtlamam oldu değerlendirdik yumurtlamam olduktan ertesi gün ovulasyon testi yaptım tekrar silik çıktı t çizgisi sonra ertesi gün hepten gitti çizgi şimdi iki gün akıntım olmadı sonra 1 gün heo beyaz akıntım geldi sonra kesindi bugün 7.gun açıkçası ilk defa ovulasyon da yumurtlamami gördüm inşallah olmuştur sizce ne zaman hamilelik belli olur belirtim çok yok sadece aşırı idrara cikiyorum uyku hali birde göğsümde mavi damarlar çıktı ama hassasiyet yok hamilelik testini ne zaman yapsam ki hamile gibi hissediyorum inşallah olmuştur bu ay
Çatlamadan yani t silikleştiği günden 14 gün. Sonra net sonuc alırsın dayanamam dersen 10. Gün sabah ilk idrarla test yap kuzum ❤️

Hanımlar bir şey sormak istiyorum. Ben geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. Bu ay da bugün bat. Herhalde bir şey yok, minik ağrılar vardı onlar da yok. Dün test yaptım negatifti bugün beyaz akıntı var.

X