Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Çocuktan sonra bende hastalandım boğazım falan çok ağrıyor Bi antibiyotik falan alsammı bilmiyorum gebe olma ihtimalini düşünüyorum zararı olurmu acaba ya gözlerim falan ağrıyor hastalıktan
Cok gecmişler olsun 🤲🏻 antibiyotik kullanmayın kendi basınıza 🥲 aile hekimine gidip hamilelik riskini söyleyin ona göre ilac verir 😌

Amin.

Bende birşey çıkmadı hormonlarda. Ama eşim henüz doktora gitmedi. 1-2 ay daha olmazsa artık o da gidecek doktora.
Esinizde olabilir o zaman. Belki de stres kaynaklıdır 😔 2. Cocuklarda doktorlar 9 ay deneyin diyor inşallah hayırla olur dogal yoldan 🙏🏻

Merhaba bizde 1.5 yıl oldu esimde sperm sayısında düşüklüğü var 9 ay tedavi gördü ama hala dogal yoldan olmadı mfk arastırayım dedim ama olumlu kadar olumsuz yorum da var
Ben mfk yi mucize görmüyorum.
Ve ücretleri çok fazla.
Bunun yerine bilindik vitaminleri alın bence.
Düzenli keçiboynuzu kürü yapın.

Ben mfk yi mucize görmüyorum.
Ve ücretleri çok fazla.
Bunun yerine bilindik vitaminleri alın bence.
Düzenli keçiboynuzu kürü yapın.
Biz zaten 9 ay tedavi gördük baska doktorda ve ona bayaa paralar döktük ilacı kendi ücreti falan derken. Mfk bakayim dedim ama hem ucreti hem yorumları hosuma gitmedi o yuzden artık yolumuza bakıcaz aşılama ya da tüp bebek 🙃
İnşallah.
Hepimiz çok yorulmadan hamile kalırız.

Bu ay vitamin aldım, arı sütü aldım ve kuru incir yiyeceğim her gün. Ovulasyon takibi de yapacağım.
İncire dikkat et canım prolaktin yükseltebilir 😔 vitamin olarak ne aldın?
bende esimle kendime arı sütü bal polen propolis karısımı iceren birşey bulup almayı düşünüyorum 😌

İnşallah 🤲🏻 Rabb'im bu yolda yardımcımız olsun 🙃

Biz zaten 9 ay tedavi gördük baska doktorda ve ona bayaa paralar döktük ilacı kendi ücreti falan derken. Mfk bakayim dedim ama hem ucreti hem yorumları hosuma gitmedi o yuzden artık yolumuza bakıcaz aşılama ya da tüp bebek 🙃

İncire dikkat et canım prolaktin yükseltebilir 😔 vitamin olarak ne aldın?
bende esimle kendime arı sütü bal polen propolis karısımı iceren birşey bulup almayı düşünüyorum 😌

İnşallah 🤲🏻 Rabb'im bu yolda yardımcımız olsun 🙃
Canim bunları aldım.
Vitamin özellikle yumurta gelistirmek için tüp bebek öncesi bayanlar kullanmış.

Arı sutunu kendime almıştım ama eşime de kullandiririm.

İnciri de sadece bir tane yiyorum günde

Eklentiler

• Screenshot_2022-09-28-16-17-30-418_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-09-28-16-17-30-418_trendyol.com.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 46
Canim bunları aldım.
Vitamin özellikle yumurta gelistirmek için tüp bebek öncesi bayanlar kullanmış.

Arı sutunu kendime almıştım ama eşime de kullandiririm.

İnciri de sadece bir tane yiyorum günde
Aa bak bende bundan istiyordum hemen bakayim evet bunu esinde kullansın esler icinde faydalı o ay bu ay olur sizin icin inşallah 😍

Merhabalar, 1 hafta once kımyasal gebelık yaşadım, bugun test yaptım 2. Çizgi hala belırgın. Bu durumu yaşayan oldumu aranızda?
Benim kürtajdan sonra 1 ayı bulmuştu tek çizgiyi görmem. Ama kimyasal olduğu için beta daha düşüktür sizin. En son kaçtı betanız idrar testi yaptığınızda

X