Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Selamünaleyküm kızlar. Eşimin test sonuçları çıktı. Total hareket %77, ileri hareket %72, sayı 180 milyon, total sayı 360 milyon. Ama normal sperm %2, teratospermi teşhisi konuldu.

Ben pco hastasıyım 13 yıldır evliyim Bi hamileliğin oldu doğum yaptım. 11 yıldır giç hamile kalamadım. Bir kızım vardı 7 yaşında kaybettim. Şimdi aşılama deniyorum. Birincide tutmadı, bu ikinci aşılamamda 8. Günüm. Pazartesi kontrolüm var. Bana dua edin. Burdan benim gibi bebek hasretiyle yanıp tutulaşanlara güzel haber vereyim. Allah hepimize yardım etsin.

Çok üzgünüm. Rabbim evladınla seni cennetinde bulustursun inşaAllah canım bu ay ilk güzel haber sizlerden gelsin Rabbim gönlündekini nasip etsin sana bana ve isteyen herkese hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlar versin tez vakitte

Ay Allah yardımcın olsun Allah şifa versin inşaAllah zor cidden annemin bir lafı var kadınlık maskaralık diye bazen bende öyle hissediyorum
Aynen çok doğru söylemiş yarında domates toplanacak birazı konserve geri kalanında salça olucak iş çok ama yapasım hiç yok

Aynen çok doğru söylemiş yarında domates toplanacak birazı konserve geri kalanında salça olucak iş çok ama yapasım hiç yok
Allah yardımcın olsun ben ev tasıdım 2 ay öncede çıktığım eve yeni tasınmıstım bu ay bende mafoldum yorgunluktan ellerim ayaklarım kastı

Allah razı canım. Çok teşekkür ederim. Burdaki herkesin güzel haberi almasını okadar çok isterim ki. İnan annelik okadar güzel birşey ki. Rabbim bana bir kere yaşattı, dilerim tekrar yaşatır. Hepinize yürek dolusu dualar ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…