Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Dualrim siznle ilk gebelik mi olacak
Allah razı olsun benimde dualarım hepimize canım Allah biliyor istiyorum ki kimse evlat sevgisinden mahrum kalmasın geçen sene bir kaybım var ikizlerim olacaktı kalpleri durdu karnımda eger saglıklı gebelik olursa ve hamileysem bu ilk olucak inşaAllah

Ya kuzummmm çok üzüldüm bende Nisan ayında kaybettim ikizlerim olacaktı kalpi durdu rabbim kimseye yasatmasin kimseyi evkatla sinamasin

İnşallah bu sefer fos çıkmaz sen iyi düşün iyi olsun umudunu yitirme

İnşallah bu sefer fos çıkmaz sen iyi düşün iyi olsun umudunu yitirme
İnşaAllah kuzum ilk gebelikte de buna benzer olmustu o zaman süphelenip 2 gün sonra test yapmıstım bu bana biraz umut oldu ama bu seferde olmamıs sa cidden belirtilerime güvenemem bir daha

Ya bu ilk gebeliğimde ki keskin acıya benzer acıyı hissedince cidden ümitlendim ama korktumda buda belirti değilse artık birdaha belirtilerime güvenmem
Kuzum sen kötü düşünme Allah'ın izniyle olacak inşallah belirtilerin doğru cikicak öyle hissediyorum dualrim hepimizle

Kızlar kuzenim aşılama olacaktı doktor iğne vermiş 5 gün kullan gel demiş az önce beni aradı doktora yarın gidecekmiş kontrole ama az önce yumurta akı büsbüyük bi akıntı gelmiş paniklemiş daha 1 doz iğnesi daha varmış bugünkü ve çatlatma iğnesi olamadan yumurtladım mı diye panik yapmış durumda. Benim bilgim yok bi kkya sorayım dedim bilgisi olan var mı ya da çevreden duyduğunuz böyle bi durum

Benim 2 yıla yaklaştı kuzum. Benim normal olmasına dair çok az umudum var. Bu dönemde sayısız ovülasyon testere takviyeler kürler hemen hemen her şeyi yaptım Yanii
Tinniimm üzülme kuzum bir gün bizde göbüşlerimizi sevecegiz

Yarın gidecekse bir sıkıntı olacagını sanmam canım doktor görür zaten ona göre hemen asılamayı yaparlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…