Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Dualrim siznle 🤲🤲🤲🤲♥️ ilk gebelik mi olacak
Allah razı olsun benimde dualarım hepimize canım Allah biliyor istiyorum ki kimse evlat sevgisinden mahrum kalmasın 🥰 geçen sene bir kaybım var ikizlerim olacaktı kalpleri durdu karnımda eger saglıklı gebelik olursa ve hamileysem bu ilk olucak inşaAllah ❤️🥺

Allah razı olsun benimde dualarım hepimize canım Allah biliyor istiyorum ki kimse evlat sevgisinden mahrum kalmasın 🥰 geçen sene bir kaybım var ikizlerim olacaktı kalpleri durdu karnımda eger saglıklı gebelik olursa ve hamileysem bu ilk olucak inşaAllah ❤️🥺
Ya kuzummmm çok üzüldüm bende Nisan ayında kaybettim ikizlerim olacaktı kalpi durdu😥 rabbim kimseye yasatmasin🥺🥺🥺😢 kimseyi evkatla sinamasin

Bende aynı günü bekliyorum az önce saldalyeden yavaş a kalktıgım halde karnımın solundan sagına dogru bıcakla kesmişler gibi siddetli agrı oldu 3 saniye sürdü ama resmen kitlendim korkudan bunun daha şiddetlisini ilk gebeliğimde 2 kez yasadım o zaman ikizmiş zaten. Suan belimin soluna da agrı girdi o ani agrıdan sonra. adette olabilirim bilmiyorum korkuyorum bu belirtilerde fos cıkar diye
İnşallah bu sefer fos çıkmaz sen iyi düşün iyi olsun umudunu yitirme

Ya bu ilk gebeliğimde ki keskin acıya benzer acıyı hissedince cidden ümitlendim ama korktumda buda belirti değilse artık birdaha belirtilerime güvenmem
Kuzum sen kötü düşünme Allah'ın izniyle olacak inşallah belirtilerin doğru cikicak öyle hissediyorum dualrim hepimizle

Kızlar kuzenim aşılama olacaktı doktor iğne vermiş 5 gün kullan gel demiş az önce beni aradı doktora yarın gidecekmiş kontrole ama az önce yumurta akı büsbüyük bi akıntı gelmiş paniklemiş daha 1 doz iğnesi daha varmış bugünkü ve çatlatma iğnesi olamadan yumurtladım mı diye panik yapmış durumda. Benim bilgim yok bi kkya sorayım dedim bilgisi olan var mı ya da çevreden duyduğunuz böyle bi durum 🤷‍♀️

Benim 2 yıla yaklaştı kuzum. Benim normal olmasına dair çok az umudum var. Bu dönemde sayısız ovülasyon testere takviyeler kürler hemen hemen her şeyi yaptım Yanii☹️
Tinniimm üzülme kuzum bir gün bizde göbüşlerimizi sevecegiz 😘

Kızlar kuzenim aşılama olacaktı doktor iğne vermiş 5 gün kullan gel demiş az önce beni aradı doktora yarın gidecekmiş kontrole ama az önce yumurta akı büsbüyük bi akıntı gelmiş paniklemiş daha 1 doz iğnesi daha varmış bugünkü ve çatlatma iğnesi olamadan yumurtladım mı diye panik yapmış durumda. Benim bilgim yok bi kkya sorayım dedim bilgisi olan var mı ya da çevreden duyduğunuz böyle bi durum 🤷‍♀️
Yarın gidecekse bir sıkıntı olacagını sanmam canım doktor görür zaten ona göre hemen asılamayı yaparlar 💕

X