Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Allah razı canım. Çok teşekkür ederim. Burdaki herkesin güzel haberi almasını okadar çok isterim ki. İnan annelik okadar güzel birşey ki. Rabbim bana bir kere yaşattı, dilerim tekrar yaşatır. Hepinize yürek dolusu dualar ediyorum.🤲
Amiiin kuzum Allah senden de Razı olsun, Rabbim yüzümüzü tez vakitte güldürsün 🥰❤️

Ben pco hastasıyım 13 yıldır evliyim Bi hamileliğin oldu doğum yaptım. 11 yıldır giç hamile kalamadım. Bir kızım vardı 7 yaşında kaybettim. Şimdi aşılama deniyorum. Birincide tutmadı, bu ikinci aşılamamda 8. Günüm. Pazartesi kontrolüm var. Bana dua edin. Burdan benim gibi bebek hasretiyle yanıp tutulaşanlara güzel haber vereyim. Allah hepimize yardım etsin.
Başın solsun Allah Bi daha yaşatmasın o acıyı Allah hiçbirimizede yaşatmasın evlat acısını inşallah en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın herşey gönlünce olsun iyi haberlerini bekliyoruz ♥️

Kızlar bir sorum olacak adetim 12 eylülde bitti ve tahmini yumurtlamam 18 eylülde oldu yumurtlama dan sonra uzayan akıntım şu zamana kadar devam etti yani 1 buçuk haftadır kesilmedi normalde yumurtlamadan sonra benim akıntı kesilirdi adete kadar kup kuru olurdum acaba bu hamilelik belirtisi olabilir mi bu arada adete 6 gün var

Kızlar bir sorum olacak adetim 12 eylülde bitti ve tahmini yumurtlamam 18 eylülde oldu yumurtlama dan sonra uzayan akıntım şu zamana kadar devam etti yani 1 buçuk haftadır kesilmedi normalde yumurtlamadan sonra benim akıntı kesilirdi adete kadar kup kuru olurdum acaba bu hamilelik belirtisi olabilir mi bu arada adete 6 gün var
İnşallah hayirliyla olur canimm

Regldan sonra kasık batmaları başladı yumurtlama döneminde sanki regl olacak hisi vardı ve sağ kasık ağrım vardı 5 gün kaldı arada rahme giren ağırlık ve sağ taraftaki ağrı bacaklarıma atıyor progesteron testinde sonuç 37 çıktı doktor olabilir dedi ama bilmiyorum

Regldan sonra kasık batmaları başladı yumurtlama döneminde sanki regl olacak hisi vardı ve sağ kasık ağrım vardı 5 gün kaldı arada rahme giren ağırlık ve sağ taraftaki ağrı bacaklarıma atıyor progesteron testinde sonuç 37 çıktı doktor olabilir dedi ama bilmiyorum
İnşallah olur canım dualardasin

Bebiş yerleşiyor kuzum inşallah zaten doktorda ihtimali yüksek demiş sana regl olacak gibi falan lafları yasak senin bebişin var 💖

Kızlar valla zaman geçmiyo kociş testide almamış dün yarına kaldı inşallah yarın gidebilir alıcak şimdiye kadar sanki hamile gibi hissediyordum şuan hiçbişey hissetmiyorum nasılsa sebepsiz yere bunalımda gibi hissediyorum bugün. Oğluşumda hasta zaten. Bata 5 gün kaldı bakalım hayırlısı. Bi tane miniş Bi kızım olur inşallah. Zaten o zamana kadar oğlumda 3.5 falan yaşar. Şimdiden kardeşin sana ne dicek diyorum abimmm diyo ama kardeşin gelsinmi diyorum hayıy diddi diyo 😂

Kızlar valla zaman geçmiyo kociş testide almamış dün yarına kaldı inşallah yarın gidebilir alıcak şimdiye kadar sanki hamile gibi hissediyordum şuan hiçbişey hissetmiyorum nasılsa sebepsiz yere bunalımda gibi hissediyorum bugün. Oğluşumda hasta zaten. Bata 5 gün kaldı bakalım hayırlısı. Bi tane miniş Bi kızım olur inşallah. Zaten o zamana kadar oğlumda 3.5 falan yaşar. Şimdiden kardeşin sana ne dicek diyorum abimmm diyo ama kardeşin gelsinmi diyorum hayıy diddi diyo 😂
Çok geçmiş olsun kuzum havalar gündüz sıcak aksam serin tabi cocuklar etkileniyor. Kardeş konusunu sen arada güzelleştirerek anlat anca alısır kuzuö😂

Ne oldu kız 😂 hani battan 10 gün gecince yapıcaksın testi 😂 bende suan kendimi hamile gibi hissetmiyorum batı bekliyorum ama bat ne zaman onu da bilmiyorum 😂 gel sabret pazartesi yapalım testi

Çok geçmiş olsun kuzum havalar gündüz sıcak aksam serin tabi cocuklar etkileniyor. Kardeş konusunu sen arada güzelleştirerek anlat anca alısır kuzuö😂

Ne oldu kız 😂 hani battan 10 gün gecince yapıcaksın testi 😂 bende suan kendimi hamile gibi hissetmiyorum batı bekliyorum ama bat ne zaman onu da bilmiyorum 😂 gel sabret pazartesi yapalım testi
Eczane buraya uzak köydeyim biz eşim sürekli gitmiyor gitmişken aldırıp koyucam eve hemen yapmicam hemen yaparsam negatif çıkar varsada zaten biraz sabredrlim adet geciksin en azından birkaç gün koyu çizgiyi görelim ben evlendik evleneli 4 senenin içinde iki defa yaptım test birinde zaten hamile değilmişim birindede negatifi gördüm ama kanda pozitif çıktı ilk defa belki bu testte görürüm pozitifi sende bence bat bekle birlikte yaparız 😂

X