Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ben bekliyecem kuzum ama benim batta belli değil 2 kere baskın hissettiğim agrım oldu 19 unda ve 21 inde onları yumurtlama yada catlama kabul ediyorum o yüzden 3 ü 4ü gibi yapıcam adet düzenim cok değişti o yüzden tam eminde değilim

Benim bat 4 Ekim o yüzden birkaç gün gecikmesini beklicemki varsada hayalet gibi Bi çizgi olmasın biraz koyulaşsın

Mfk yı kk da aratırken yorumuna denk geldim gebelik olusmadı sanırım 3 ayda
Bir sorununuz var mı acaba
şubat ayında kimyasal gebelik geçirdim.geçen ay doktora gittik olmuyor diye yumurtalıklarımda kistik görünüm çıktı.pco denildi ama hormonlarım gayet düzgün.insülin direncim yok,adet düzensizliğim yok,kilo yok.beklemem gerektiğini söyledi.siz ne kadardır deniyorsunuz acaba.yok maalesef oluşmadı.elimde son aldıklarım var mfk dan onlar bitince bırakacağım artık bir şey kullanmayacağım

Verdim test için negatif dediler ama kaç olduğunu da söylemediler.e nabıza falanda düşmemiş
MGK ne zamandan beri kullanıyorsunuz acaba bende sayfasını takip ediyorum ama cesaret edip alamadım

Kızlar içime yine sıkıntılar girdi ya adet olacakmış gibi dün gece karın ve bel agrım vardı sabah geçti sonra az önce hızlı hızlı evi toparlıyayım derken birden sag kasıgıma batma oldu belime agrı girdi oturunca kasık batması geçti bel agrısı kaldı oturunca sol kasıgıma cok nadir ara ara batma oluyo. Ama ani hareket ve hızlı agır iş yaparken sag kasıgım. Geriliyor ve agrıyo. Hamileyken saglı sollu agrısı olan olmus mu bilmem ama ben hep tek taraflı agrı diye hatırlıyorum hem hamilelik belirtisi olarak hemde adet öncesi belirtisi olarak bu ay her 2 yumurtalıktan da yumurtlamıs olamam heralde birde ayın 19 unda sag sol kasık ve Rahim agrısı cektim ya şiddetli 1 saat kadar onu bu çatlama kabul edip bat hesaplıyayım yoksa 21 inde sağ kasık baskın olarak sol kasık daha hafif olarak agrımıştı onu mu çatlama olarak sayıp batı hesaplıyayım yanlıs hatırlamıyorsam 13 ünden 20 sine kadar aşırı akıntım olmus sonra 23ü gibi az almıs 25 inden beri kupkuruyum ben. Yumurtlama zamanı agrım olmadan geçip sonradan mı agrı oldu acaba kafam cok karısık evde test yok zaten yapmakta istemiyorum içimden hiç Hamileymişim gibi hissiyat yok

Benim tek taraflı ağrı sağ yumurtam benimde hisim yok ama tevekkül Allah mevlam neylerse güzel eyler inşallah bebektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…