Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Allah razı olsun canımmm ne güzel yazmışsın inan ferahlık verdin rabbim en hayırlı zamanda nasip etsin hayali bile böyle güzel olan duygunun gerçeğini yaşamayı nasip etsin rabbim

Kuzum Rabbim yeterki ol desin olur bu yumurtlamaya çatlamaya hiçbir şeye bakmıyor
Sonuçta spermin canlılık süresi 4-5 gün İnşallah olur
İşte benim yumurtlama çatlama belirtileri varken eşim yoktu bende ona üzülüyorum canım hoş eşimin burda olduğu zamanda da olmadı da

Allah razı olsun canımmm ne güzel yazmışsın inan ferahlık verdin rabbim en hayırlı zamanda nasip etsin hayali bile böyle güzel olan duygunun gerçeğini yaşamayı nasip etsin rabbim
Aminnn. Allah senden de razı olsun. Bak mesela sana yaptıgım bir hatalı duadan bahsedeyim ben önceden Allahtan hep hayırlı evlat isterdim hayatıma anlam katsın manevi duygumu alevlendşrsşn diye içimden geçirirdim sonra hamile kaldım karmakarışık, duygular içine girdim Sanki uzun, zamandır cocuk isteyen ben değilmişim gibi sonra o dönem bir bunalım gibi birseyler oldu sonra bir arkadasım hamileydim aşırı kanaması oldu hatta o dönem birlikte kaldık içimden dedim heralde ölücek bebegi Allah yardımcısı olsun diye. Sonra aradan 2 hafta geçti benim bebeklerim ölmüş ve ben bunu tam 17-18 gün sonra ögrendim oysaki benim 1 damla kanamam yoktu ve o tanıdıgım bildiğin kan işiyordu. Simdi kocaman oldu cocugu. İlk ögrendiğim sey gidişata bakıp sevinmek yada üzülmek dogru değil çünkü Allah ol der ve olur. 2. Ögrendiğim sey duada ayrıntı vermek lazımmıs hamile kalmayı isteme sadece, hayırlı saglıklı ve uzun ömürlü evlatlar iste Allahtan. Hatta kalbinden nasıl geçiyorsa onları da iste bebege dair Allahın vericegi hiç birsey ona agır gelmez istediğim oldu maneviyatı alevlendi ölüm bir kavuşma gibi olucak artık bize Allah izin verirse. istediğim gibi de evlat sevgisi de alevlendi kalbimde, duam kabul oldu yani. Allah ölene kadar kalbimde büyütecegim 2 evlat verdi bana. Kalbimin merhamet kapıları acıldı sanki cocuklara. Rabbim kimseye ölüm yasatmadan hissettirsin herkese bu duyguyu ve Allah herkesin evlatlarına saglıklı hayırlı uzun ömürler versin

İşte ben hamile kalacak mıyım hiç onu bile bilmiyorum ya şuan biraz da onun korkusu var canım ilk gebeliğim olacak bu eğer olursa

İşte ben hamile kalacak mıyım hiç onu bile bilmiyorum ya şuan biraz da onun korkusu var canım ilk gebeliğim olacak bu eğer olursa
Kalırsın kuzum benim 8 ay olmamıs tı 9. Ayda hamile kalmıs tım. Allahın izniyle hamile kalırsın yakında hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatların olsun inşaAllah

Kalırsın kuzum benim 8 ay olmamıs tı 9. Ayda hamile kalmıs tım. Allahın izniyle hamile kalırsın yakında hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatların olsun inşaAllah
Amiiiiin senide çok bekletmesin rabbim kalbi güzel arkadaşlarla dolu burası kimsenin kucağı boş kalmasın

kızlar geçen ay 26 ağustosta adetim bitti 5 inde kanamam oldu iki gün sürdü bir günü kırmızı ve pıhtılıydı ama sadece bi kere tuvalette geldi diğer gün kahve rengi damarlı şekilde..
sonra geçti şimdi bu sabah yine soluk pembe kahve karışık akıntım oldu birincisi yumurtlamaysa ikincisi neydi ya da ilki neydi şimdi bu yumurtlama mı ? eskiden 30-35 gündü regl döngüm.. bazen 21 bazen 25 pko var bende.. Cocuk denemeye başlayınca son iki ayı baz alırsak ağustosta 10 gün gecikti.. şimdi benim kafam iyice karıştı ben ne yaşıyorum bilemedim..

Ya erken adet oluyorsun ya ara kanama yada yerlesme kanaması kuzum kırmızı kanamaya i cevşrmez se Lekelenmen bitince test yap bence

Ya erken adet oluyorsun ya ara kanama yada yerlesme kanaması kuzum kırmızı kanamaya i cevşrmez se Lekelenmen bitince test yap bence
Cok açık kahverengi pembe bile denemez o şekilde ara ara devam ediyor sabahtan beri daha dönmedi kırmızıya.. dün öğlende iNnovita gebelik testi yapmıştım silik bile değildi..negatif yAni.. sabah tuvaletten sonra peçetede görünce hehh dedim adet oldum belimde cok ağrıyor cünkü bacaklarım et kesiği gibi.. şu an gelen giden yok ama karnımda ağrı var olacakmışım gibi.. ovulasyon yaptım silik çıktı yumurtlama da değil anladım karmakarışığım duygularım dipte gibi hissediyorum dün çok ağlamıştım testten sonra olmadı yine diye eşimde cok üzüldü hep üzülme lütfen diye destek oldu.. bakalım ne olacak bekliyorum

Kuzum eger yerlesme kanaması ya zaten bebek daha yerlesmediği için beta hcg artmıyor lekelenme kırmızıya dönmezse lekeler bitcek ve bittikten 2 gün sonra test yapıcaksın bosuna üzülmüşsün

kızlar 3 eylülde 1 tane 5.gün embriyo transferi oldu. 12.gün beta 594 14.gün beta 974 (artış yüzde 64).sizce nasıl arkadaşlar cok endişeliyim.

kızlar 3 eylülde 1 tane 5.gün embriyo transferi oldu. 12.gün beta 594 14.gün beta 974 (artış yüzde 64).sizce nasıl arkadaşlar cok endişeliyim.
Gayet güzel canım stres etme şuan tam tutunma dönemleri 2gün sonra istersen tekrar kan ver yada muayeneye git muhtemelen kese gözükmüş olur hayırlı olsunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…