Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Suan ben ben bebek konusundan tamamen, uzaklaştım bir savaşın ortasındaymısım gibi sabah 8 den beri yatak odasını anca silip yerleştirdim 😂 cidden zorunlu iş olunca bebek mebek düşüncesi kalmıyor herkül gibi 30-40 kiloluk hurçlar neler neler kaldırdım 😂😂 2 saatlik uykum yok 😂 tavsiye ederim cidden buraya girince bile hatta bebek konussurken bile sizin bebeginiz olma ihtimalini düşünüyorum kendim aklıma gelemiyo 😂😂
Bende geçen ay öyleydim kuzu. Son dakika birkaç belirti olunca acaba mı demiştim ama olmamıştı 😂 çift yumurta ile tutmadıysa bundan sonraki ayları düşünemiyorum ne yaparız 🤣🤣 kolay gelsin kuzucum sen yine de dikkat et kendine çok ağır kaldırma sürükle eşini bekle şuan olmasa bile vücudunu yorma 🌸

Bende geçen ay öyleydim kuzu. Son dakika birkaç belirti olunca acaba mı demiştim ama olmamıştı 😂 çift yumurta ile tutmadıysa bundan sonraki ayları düşünemiyorum ne yaparız 🤣🤣 kolay gelsin kuzucum sen yine de dikkat et kendine çok ağır kaldırma sürükle eşini bekle şuan olmasa bile vücudunu yorma 🌸
Canım durmuyo etrafa baktık ca sanki hersey saldıracak gibi hissediyorum birde en yorucu kısım mobilyaları köpüklemek ve silmek yoksa yerleştirmek te problem yok 😂 bu ay ben iptal kuzum benim gebe kalma ihtimalim çok düşük cünkü 4 günde bir degerlendirme oluyor en erken hatta cok ara verdiğimiz de oldu. Cok fazla akıntım var bir tek onu anlayamadım gecen ay bu kadar yoktu hem seffaf geliyo hemde beyaz opak sekilde geliyo ama hiç durmuyo 😏 yumurtlama falan geçti kaçırdım diye düşünüyorum. Ama dediğim gibi hissiyat olarak bu ay ben senden bebiş haberi gelicek gibi hissediyorum hadi inşaAllah ❤️

Canım durmuyo etrafa baktık ca sanki hersey saldıracak gibi hissediyorum birde en yorucu kısım mobilyaları köpüklemek ve silmek yoksa yerleştirmek te problem yok 😂 bu ay ben iptal kuzum benim gebe kalma ihtimalim çok düşük cünkü 4 günde bir degerlendirme oluyor en erken hatta cok ara verdiğimiz de oldu. Cok fazla akıntım var bir tek onu anlayamadım gecen ay bu kadar yoktu hem seffaf geliyo hemde beyaz opak sekilde geliyo ama hiç durmuyo 😏 yumurtlama falan geçti kaçırdım diye düşünüyorum. Ama dediğim gibi hissiyat olarak bu ay ben senden bebiş haberi gelicek gibi hissediyorum hadi inşaAllah ❤️
Yaa kuzum inşallah vala sabırsızlanıyorum bi belli olsaydı. Her ay 1 tane sivilce çıkardı regle yakın bu ay alnımda, kaşımın ortasında, dudak üstü ve burun üstünnde küçük sivilceler çıktı. Gebeliğe yormak istemiyorum negatif görünce iğrenç bir duygu oluşuyor. Psikolojik değil eminim sol bacağım da ağrıyor 😂

Yaa kuzum inşallah vala sabırsızlanıyorum bi belli olsaydı. Her ay 1 tane sivilce çıkardı regle yakın bu ay alnımda, kaşımın ortasında, dudak üstü ve burun üstünnde küçük sivilceler çıktı. Gebeliğe yormak istemiyorum negatif görünce iğrenç bir duygu oluşuyor. Psikolojik değil eminim sol bacağım da ağrıyor 😂
İnşaAllah bunlar bebiş belirtisidir kuzucum ❤️

Kızçeler :) dünkü ovulasyonla bugünü ekliyorum. sizce hala pik mi yoksa silikleşme var mi çatlama gübü gelmedi bana ama bi sorayım dedim ☺️
934C19D2-E806-4F4A-B270-12757E1985B0.jpeg
CE13B8B5-94B3-4D87-80DA-8DE6795AA52C.jpeg

Kızlar benim ovulasyon testi bugün de böyle çıktı. Çatlama olmamış mı oluyor. Dün ve bugün fotoğrafı böyle dün 19 bugün 20.
Bugün daha bir koyu tam bir pik olmuş canım benim
İstersen havuç ya birkaç tane o çatlamasına yardımcı olur benim de genellikle iki gün falan bu şekilde pik kalıyor

Ben yine bi hüzünlendim kızlar bazen böyle gelip gidiyor bana eşim bugün yine gitti iş için çatlamayıda değerlendiremedik gibi geliyor bana zaten akıntım bitti çünkü o varken yoktu zaten 1 gün önce vardı :KK43: offf rabbim duy bizide 🌸

Ben yine bi hüzünlendim kızlar bazen böyle gelip gidiyor bana eşim bugün yine gitti iş için çatlamayıda değerlendiremedik gibi geliyor bana zaten akıntım bitti çünkü o varken yoktu zaten 1 gün önce vardı :KK43: offf rabbim duy bizide 🌸
Bizi Yaradan Allah elbette bizimde yolumuzu gösterir sakın üzülme canım ümitsizlik şeytandandır umut etmek Allah’tan benim bi arkadaşımın eşi ayrı ayrı yerlerdeyken sadece ayda 1 2 kez görmesine rağmen olmuştu eminim bi zamanı vardır Rabbim tez zamanda seninde hepimizin de sağlıklı hayırlı evlatlara kavuşmamızı nasip etsin İnşAllah dua et bol bol kafana takma başka şeyler düşün komik videolar izle :)

Kuzum Rabbim yeterki ol desin olur bu yumurtlamaya çatlamaya hiçbir şeye bakmıyor
Sonuçta spermin canlılık süresi 4-5 gün İnşallah olur 🌺🙏🏻

Kızlar 7 Ekim Mevlid Kandilinde❤️🌹

Bizim burada bir dua topiğimiz var. Listedeki kişileri yazıyoruz okunacak dualar da belli 20 dakika falan sürüyor ne kadar okunacağı falan yazıyor.

Toplu dua grubuna gelmek isterseniz beklerimm.

Ara ara böyle hissetmen cok normal hepimizde oluyor ama Allah bizi her an duyuyor. Hayırlısı ne zamansa o zamanı bekletiyor bşzşm anne olmamız için ve o zamana kadar sabretmemiz de bizim imtihanımız. Hayırlısını inan bilmiyoruz mesela bir araba isteriz Allahtan ama biz bilmeyiz Allah bilir o arabada kaza yapıp sakat kalıcagımız için Allah o arabayı bize vermiyordur biz dualarımız kabul olmadı sanarız ama Allah kalbimizden geçen duamızın en azından suan için hayırlı olmadıgı için duamızın karsılıgını bizim istediğimiz gibi vermiyordur. Şöyle düşün sen Allahtan bir papatya istiyorsundur ama Allah sana papatya bahçesi vermek için bekletiyordur. Emin ol her Aman hamile kalmakta değil mesele bazen Allah onu senin karnına koyar. Cok istersin evlat evlat diye yanarsın ama onun ömrü yoktur ve kaybedersin. İşte o zaman hayırlısının zamanı oldugunu anlarsın kuzum kalbini ferah tut ve unutma Allah duaya 3 sekilde cevap verir. 1. Si hayırlı bir dua etmişsindir ve Allah ol der ve duanı kabul eder ve verir. 2.si bilmeden hakkında hayırsız birseyi hayırlı sanıp istemişsindir Allahü teala hayır der ve istediğini başına gelecek musibetlerden dolayı vermez. 3. Sü sen kendin için hayırlı birsey istemişsindir ama Allah sana daha güzelini daha güzel zamanda vermek istiyordur ve bekle der. Biz 3. Süne tutunduk kuzum sanma ki tek basına sın inan bana bazen öyle zamanlar oluyor ki gögsüm sıkıntıdan, çatlıyacal sanıyorum ama diyorum elbette ki Allah beni duyuyor o en hayırlısını bilir hayırlı zamanda versin diyerek kendimi ferahlatıyorum sende öyle yapmaya düşünmeye calıs lütfen

X