Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

maslak acıbadem bülent traş

maslak acıbademde bülent traş doktor. sebebi olmayan sanırım infertilite diyorlar canım. senin canım?
Benimde öyle kuzum açıklanamayan diye geçiyor eşte de bende de sorun yok olmuyor bende Türkiye’ye döneceğim zatenn
zaman kaybetmeden bende başlıçayacapım gibi duruyor inşAllah sağlıcaklada ilerler canım

Kuzum eger yerlesme kanaması ya zaten bebek daha yerlesmediği için beta hcg artmıyor lekelenme kırmızıya dönmezse lekeler bitcek ve bittikten 2 gün sonra test yapıcaksın bosuna üzülmüşsün
Yaaa inş canım benim.. olursa da Allah’tan olmazsa da nasibi varsa gelir inş Allah isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallah çok amin çooook

Kızlar ov testim 3 gündür böyle adet olmama 3 4 gün var neden bu şekilde çıkıyor dün sabahtan beri pembe kahverengi sadece tuvalete girince peçeteye gelen kıvamlı bi kanamam vardı yazmıştım çoğalmadı hatta geçti kafam çok karıştı bir tane test yaptım ama onda da varla yok arasında bişey çıktı hatta yok gibi sadece ben görüyo olabilirimama cok küçük bişey olduğu için kaybettim bulamıyorum onu

Eklentiler

• 27D3989B-7261-472C-A204-397B4B9B2C16.jpeg
    108,9 KB · Görüntüleme: 26
En son 20 agustosta oldum 30-35 regl döngüm geçen ay gecikmem oldu bu ay yine normal gelir diye düşünüyorum durduğum yerde kalça ve bacaklarıma sıcak basıyo sanki aniden yanma geliyo bi banaa ama negatif gebelik testiii

Y
Ya 2.yumurtalama yada gebelik ihtimali var canım

Sanırım Almanya’ya gelin geldin canım
Yardıma ihtiyacın olursa bu konularda bana özelden de yazabilirsin

Tiniminimavihanim Sevgicik aşkolar nasılsınız çoktan sizinle konuşamadım
İyiyim kuzum çok şükür evimi yerleştirdim öyle adet gününü bekliyorum bat tarihim de belli değil. 30 Eylül-4 Ekim arası. Hiç birseyim belli değil yumurtlama çatlama vs hiç anlayamadım bu ay sen nasılsın nasıl gidiyor kuzum

Bende batı bekliyorum aşko
Son 5

0 belirti şaşırmadık

Kafamıza takmıyoruz artık ondan
Hani bir söz varya içim ezildi diye bu ara kalbim ezildi ve o ezikliği verdiği duygusallık kapladı içimi sanki. Rabbim öyle büyük ki. Veriyorsa da hayırlısı vermiyorsa da hayırlısı. Allah bizi zayi etmez. Günlük 100 kere teker teker Ya Halik, Ya Musavvir Ya bari okumusta hamile kalmıs bir kadın yazmıs bu topiğe belki de Allah ona yakarısımızı daha fazla duymak istiyordur. Emin ol pat diye bebegim iz olsaydı belki o yaramazlık yaptık a sikayetci olacaktık ama çok bekliyoruz ya birseyi çok bekleyenle hemen kavusan bir olur mu hiç?

Çok güzel dile getirdin zaten mucizemiz güzelleşiyor

Şuan okurken adetin 6.günü yumurtlama belirtilerini yaşadığımı farkettim.30günde bir regl oluyorum ve normalde tam olarak bitmesi 7 günü buluyor.ilk kez geçtiğimiz ay 3 gün sürdü ve 4.gün hiç gelmedi.ve 6.günden itibaren acayip bi kasık ağrısı yumurta akı gibi bir akıntı ilerleyen günlerde de su gibi sıvı bi akıntı,uyku hali yorgunluk belirtileri oldu.ben de acaba hamile miyim diye düşündüm.kısa süren kanamamı da yerleşme kanaması mıydı acaba dedim.sonrasında test yaptım ve negatif.bat 21 eylül.sanırım dediğiniz gibi ben de regl bitiminde yumurtladım ve yumurtlama belirtilerini hamileliğe yordum.ovulasyon testi demekki şart.çünkü hesaplarıma göre ben adetin 13 16 sı günleri arası yumurtladığımı düşünüyordum.iyi ki denk geldim yorumunuza teşekkür ederim
Son

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…