Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

maslak acıbadem bülent traş

maslak acıbademde bülent traş doktor. sebebi olmayan sanırım infertilite diyorlar canım. senin canım?
Benimde öyle kuzum açıklanamayan diye geçiyor eşte de bende de sorun yok olmuyor bende Türkiye’ye döneceğim zatenn
zaman kaybetmeden bende başlıçayacapım gibi duruyor inşAllah sağlıcaklada ilerler canım🤲🏻💜

Kuzum eger yerlesme kanaması ya zaten bebek daha yerlesmediği için beta hcg artmıyor lekelenme kırmızıya dönmezse lekeler bitcek ve bittikten 2 gün sonra test yapıcaksın bosuna üzülmüşsün
Yaaa inş canım benim.. olursa da Allah’tan olmazsa da nasibi varsa gelir inş 💜Allah isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallah çok amin çooook 🙏🏼

Kızlar ov testim 3 gündür böyle adet olmama 3 4 gün var neden bu şekilde çıkıyor dün sabahtan beri pembe kahverengi sadece tuvalete girince peçeteye gelen kıvamlı bi kanamam vardı yazmıştım çoğalmadı hatta geçti kafam çok karıştı bir tane test yaptım ama onda da varla yok arasında bişey çıktı hatta yok gibi sadece ben görüyo olabilirim😬ama cok küçük bişey olduğu için kaybettim bulamıyorum onu

Eklentiler

• 27D3989B-7261-472C-A204-397B4B9B2C16.jpeg
    27D3989B-7261-472C-A204-397B4B9B2C16.jpeg
    108,9 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar ov testim 3 gündür böyle adet olmama 3 4 gün var neden bu şekilde çıkıyor dün sabahtan beri pembe kahverengi sadece tuvalete girince peçeteye gelen kıvamlı bi kanamam vardı yazmıştım çoğalmadı hatta geçti kafam çok karıştı bir tane test yaptım ama onda da varla yok arasında bişey çıktı hatta yok gibi sadece ben görüyo olabilirim😬ama cok küçük bişey olduğu için kaybettim bulamıyorum onu
En son 20 agustosta oldum 30-35 regl döngüm geçen ay gecikmem oldu bu ay yine normal gelir diye düşünüyorum durduğum yerde kalça ve bacaklarıma sıcak basıyo sanki aniden yanma geliyo bi banaa ama negatif gebelik testiii

Y
Ya 2.yumurtalama yada gebelik ihtimali var canım

Zaten bütün cesaretimi toplayıp geçen yıl kadın doğuma gitmişim. Gurbet geliniyim bi de. Çevremde kimse de yok hani. Tamam doktor da sevimli, güler yüzlü okey. İşte alttan usg baktı temiz dedi. Sonra önüme yığdı bir ton şey onların hepsini yaptırıp öyle gelecekmişim. Folik asit inositol verdi o kadar. Ben zaten bebek düşünmeye başladığım zaman ilk iş folik asite başlamıştım. Biraz moralim bozuktu o zamanlar eşim askere gidecek diye iyice bozuldu. Normalde süreç böyle mi işliyor? Ne bilim önce bi hormon testine filan baksa? Ona göre klomen filan bir şey deneseydi ya. Yok smear diyo, yok hsg diyo. Psikolojim alt üst oldu, diyorum durumum o kadar mı vahim diye.
Sanırım Almanya’ya gelin geldin canım 🙏
Yardıma ihtiyacın olursa bu konularda bana özelden de yazabilirsin

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Sevgicik Sevgicik aşkolar nasılsınız çoktan sizinle konuşamadım
İyiyim kuzum çok şükür evimi yerleştirdim 🥰 öyle adet gününü bekliyorum bat tarihim de belli değil. 30 Eylül-4 Ekim arası. Hiç birseyim belli değil yumurtlama çatlama vs hiç anlayamadım bu ay 😂 sen nasılsın nasıl gidiyor kuzum ❤️

İyiyim kuzum çok şükür evimi yerleştirdim 🥰 öyle adet gününü bekliyorum bat tarihim de belli değil. 30 Eylül-4 Ekim arası. Hiç birseyim belli değil yumurtlama çatlama vs hiç anlayamadım bu ay 😂 sen nasılsın nasıl gidiyor kuzum ❤️
Bende batı bekliyorum aşko
Son 5🤣

Ooo 😂 baya az kalmıs var mı belirti falan. Ay cok garip biliyormusun ben bu ay bebek düşünemedim ya yogun olarak. Gögüs hassaslasma im olmadı 😂 bebek düşünmeye basladıgımdan beri hep oluyordu adetten 10 gün önce baslıyor Du demek ki bu cidden beynimizşn oyunu 😂
0 belirti 🤣şaşırmadık

Kafamıza takmıyoruz artık ondan 🤣
Hani bir söz varya içim ezildi diye bu ara kalbim ezildi ve o ezikliği verdiği duygusallık kapladı içimi sanki. Rabbim öyle büyük ki. Veriyorsa da hayırlısı vermiyorsa da hayırlısı. Allah bizi zayi etmez. Günlük 100 kere teker teker Ya Halik, Ya Musavvir Ya bari okumusta hamile kalmıs bir kadın yazmıs bu topiğe ❤️ belki de Allah ona yakarısımızı daha fazla duymak istiyordur. Emin ol pat diye bebegim iz olsaydı belki o yaramazlık yaptık a sikayetci olacaktık ama çok bekliyoruz ya birseyi çok bekleyenle hemen kavusan bir olur mu hiç?

Hani bir söz varya içim ezildi diye bu ara kalbim ezildi ve o ezikliği verdiği duygusallık kapladı içimi sanki. Rabbim öyle büyük ki. Veriyorsa da hayırlısı vermiyorsa da hayırlısı. Allah bizi zayi etmez. Günlük 100 kere teker teker Ya Halik, Ya Musavvir Ya bari okumusta hamile kalmıs bir kadın yazmıs bu topiğe ❤️ belki de Allah ona yakarısımızı daha fazla duymak istiyordur. Emin ol pat diye bebegim iz olsaydı belki o yaramazlık yaptık a sikayetci olacaktık ama çok bekliyoruz ya birseyi çok bekleyenle hemen kavusan bir olur mu hiç?
Çok güzel dile getirdin zaten 😍🙏mucizemiz güzelleşiyor

Şuan okurken adetin 6.günü yumurtlama belirtilerini yaşadığımı farkettim.30günde bir regl oluyorum ve normalde tam olarak bitmesi 7 günü buluyor.ilk kez geçtiğimiz ay 3 gün sürdü ve 4.gün hiç gelmedi.ve 6.günden itibaren acayip bi kasık ağrısı yumurta akı gibi bir akıntı ilerleyen günlerde de su gibi sıvı bi akıntı,uyku hali yorgunluk belirtileri oldu.ben de acaba hamile miyim diye düşündüm.kısa süren kanamamı da yerleşme kanaması mıydı acaba dedim.sonrasında test yaptım ve negatif.bat 21 eylül.sanırım dediğiniz gibi ben de regl bitiminde yumurtladım ve yumurtlama belirtilerini hamileliğe yordum.ovulasyon testi demekki şart.çünkü hesaplarıma göre ben adetin 13 16 sı günleri arası yumurtladığımı düşünüyordum.iyi ki denk geldim yorumunuza teşekkür ederim
%100 saglıksıysanız eşinizle birlikte evet. Ama bazı dönemler bazı etkenlerden dolayı sperm yada yumurta kalitesi azalınca testlere gerek var. Dediğim gibi sperm 1 gün yasadıgını farzet o gün yaptınız ama ertesi gün degerlendirme diniz ertesi gün spermler öldü ama yumurtada öldükleri gün 12 saatte catladı. İşte o zaman kaçırmış olunuyor. Geçen sene hamile kalmadan 8 ay gün aşırı denedik hatta ben reglm bittikten 1 gün sonra temizlenip degerlendiriyordum. Sonra arastırırken birsürü sey ögrendim 8. Ayda regl bittiği gibi degerlendirdik hatta 1 gündür bittiğine emindim ama bitmemiş ilişki sonrası kan geldi. Meger ben reglmin son günü yumurtluyormusum biliyormusun ve o zaman 12 saatten kısa süre içinde catlıyormus yani 12-36 saat diyorlar ya her ay aynı değilmiş o ay hamile kaldım ve 3 güne kalmadan belirtilerim hat safaya gelmişti meger ikizmiş. Aylarca gün aşırı yanı 2 günde bir denedik ve ben hep adetten en az 3 gün sonra yumurtluyorum sanmıstım akıntım kasık agrım o zamanlar baslıyordu hiç alakası yokmuş. Bu sefer işi şansa bırakmak istemiyorum cok inanıyorum Ovülasyon işine hatta piki görünce 8 saat sonra da 2. Test yapmak gerekiyormuş çatlama erken olursa diye.
Son

X