Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Merhaba. Hayırlısı olsun canım inşaAllah ilk aşılama da hamile kalırsın. Sperm sayısı düşük olanlarda aşılama oranı yükseltiyor diye duymus tum umarım ilk denemede olumlu sonuc alırsınız

Kızlar bu ay 2 defa yumurtlama oldu. ilk yumurtlamaya göre bat 18 eylül 2. Yumurtlamaya göre 23 Eylül. 23 eylülü bekliyorum ben daha bir hafta var ama bel ağrım aşırı var. Birde ara ara regl olcak gibi karnım ağrıyor. Sanki gaz sancısı gibi sol kasığım ağrıyor. Biliyorum erken umudum da yok ama yine hamile hanımlara sormak istedim bunları yaşadınız mı ?

Geçen ay bende aynısı oldu işte ama benim sonuç hüsran inşallah senin ki tutar ve olur sana dua edeceğim

Ben bu ay cok umutluyum senden kuzum bence illa birinde tuttu bebiş Allahın izniyle birde bel agrısı ilk vve erken baslıyo belirti olarak diye biliyorum

Amiiimm hepimize insallaaaaahhh Senin de Turkiyeye gelmeden guzel haberlerini alalim Rabbim duy sesimizi

Ooo maşallah şansınız 2 kat bu ay o zaman.
İnşallah biri tutmutur.

Yaşadığınız belirtiler ise, herkeste değişiyor. Kimi bu belirtileri yaşatıp hamile olduğunu öğreniyor, kimi regl oluyor.

Kızlar merhaba benim bat bugün karnımda dolgunluk var sürekli ıslakmışım gibi hissediyorum bir yandan çalışıyorum kimseye belli etmemeye çalışıyorum ama dokunsalar ağlayacak gibiyim neler hissettiğini bu durumu yaşayanlar anlar her ay umutla beklediğimiz bu günler sonunda geldiğinde yaşanan stres ve gerginlik...

Ooo maşallah şansınız 2 kat bu ay o zaman.
İnşallah biri tutmutur.

Yaşadığınız belirtiler ise, herkeste değişiyor. Kimi bu belirtileri yaşatıp hamile olduğunu öğreniyor, kimi regl oluyor.
Aynen öyle bende denelerimin ilk aylarında yoğun belirtiler yaşayıp regl olduğum için umutlanamıyorum zaten. Bakalım ne çıkacak bu 2 yumurtlamadan

İnşallah güzel haberler alırsın canım test yapmayı düşünüyor musun bugün

İnşallah güzel haberler alırsın canım test yapmayı düşünüyor musun bugün
Teşekkür ederim canım hepimiz alırız o haberi inşallah tez vakitte Şimdiye kadar test yapmama fırsat vermeyip geliyordu benimki Bu kez inşallah gelmez ve yaparım

Kızlar benim ovulasyon testi bugün de böyle çıktı. Çatlama olmamış mı oluyor. Dün ve bugün fotoğrafı böyle dün 19 bugün 20.

Eklentiler

• IMG_20220916_121946.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20220915_123441.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 42
Öyle yapayım kuzu hayırlısı olsun inşallah
Suan ben ben bebek konusundan tamamen, uzaklaştım bir savaşın ortasındaymısım gibi sabah 8 den beri yatak odasını anca silip yerleştirdim cidden zorunlu iş olunca bebek mebek düşüncesi kalmıyor herkül gibi 30-40 kiloluk hurçlar neler neler kaldırdım 2 saatlik uykum yok tavsiye ederim cidden buraya girince bile hatta bebek konussurken bile sizin bebeginiz olma ihtimalini düşünüyorum kendim aklıma gelemiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…