Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Nerden korundum o bi sene. Belki de şıp diye kalacaktık. Her şey nasip valla.

Kuzum zaten değerlendirmişsin bence yarına daha kolay olacak gibi gözüküyor hadi koyu olmasa da çatlama olsa da yarın her şekilde değerlendireceksin çatlama daha önemli
Bugün de böyle çıktı testim acaba dünkü pik değil miydi yoksa pikti de çatlama mı oldu kafamda deli sorular

Eklentiler

• D07440DA-E79A-4FDA-8BDA-1A3A0B86A527.jpeg
    72,2 KB · Görüntüleme: 28
Nerden korundum o bi sene. Belki de şıp diye kalacaktık. Her şey nasip valla.
Vallahi dediğin gibi her şey nasip bazıları tek gecelik ilişkiden hamile kalıyor Biz de böyle Bekle Anam bekle Rabbim bizi bununla sınıyormuş demek ki tez vakitte hepimiz yavrularımıza kavuşuruz inşallah

Evet canım kullandım bende ama gebelik olmadı daha
Anladığım kadarıyla işe yaramıyor folik asite ve d vitaminine devam

İnternette bir çok insan bununla zayıfladığını cocuk sahibi olduğunu yazmış bende iNnovita ovulasyon testi aldım oradaki sevgi hanım söyledi takviye olarak al diye ama bilemedim

Kızşar daha dün birilerine TSH hakkında konuşurken
Allahım
15.gün gecikmem ocaktan beri düzenli oluyorum hayatımda ilk defa
Sabah kan testi verdim gebelik yok tshım 4.52
Ya bu 8.5 tan 2.8 lere düşmüştü hatta zaten 25 likten 50 liğe çıkmıştım
Bu sefer kesin gebeyim demiştim
Tiroit ilacımı da düzenli alıyorum hala adet yok tabi ne olacak bu halim yine herşey baştan mı çok moralim bozuk çok

selam kızlar. Bugün adet olup bitikten sonraki 8.günüm. İlk ovulasyon testini şimdi yaptım akıntı başladığı için bu gün. Sizce şu pik midir ?

Canım ben sağlık personeliyim ebe hemşireyim bence bir doktor HSG ‘ye öncelik veriyorsa ona olumlu bak çünkü düşün o kadar yumurta olgunlaştıyorsun çatlatıyorsun ama tüplere bakmıyorsun ne kadar mantıklı
Genellikle âdetin ikinci ya da üçüncü günü hem ultrason bakılır hem de hormon tahlilleri yapılır adet bittikten sonra smear testi ve hsg testi uygulanır bende aynısını yaptırmıştım

Tam sana söyleyeceklerimi sen bana söyledin canım kesinlikle aynen öyle ben de aşılamaya çok umut etmiştim genellikle erkek faktörü nde sorun varsa aşılama tutma oranı o zaman artıyormuş bizde aşılama düşük bir ihtimal dediler ama hamile kalanda tabiki var

İnşallah en kısa zamanda hayırlısıyla kolaylıkla gebe kalırız 2022 bitmeden hamile olduğumuzu öğreniriz aminn

İnşallah hiçbir tedaviye gerek kalmadan bu şekilde en kısa ve kolay yol ile gebe kalırsın canım evet iğne ile büyütülen daha kaliteli oluyor diyolar şu yönden de daha iyi ilerde rapor hakkında olur eğer aşılama tutmazsa

Yok canım moralini bozma zaten genellikle tiroit çoğumuz da aynı bu şekilde çıkıyor tiroit hormonu çok hassas bir hormon uykusuzluk da streste anında etkileniyor ilacına devam edersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…