Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Döngümün 27.günündeyim galiba yine 29. Güne denk gelicek

Canım yumurta akı gibi uzayan sünen bir akıntı varsa o yumurtlamadır

Arı sütü bal polen karışımını nasıl kullanabilirim acaba sabah akşam aç karnına mı

Arı sütü bal polen karışımını nasıl kullanabilirim sabah akşam aç karnına gibi mi acaba

Canim sen üstüne görme olmuş bile olabilirsin.
Evde gebelik testi varsa yapsana

Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah
Bizde 1 sene 2 aydır deniyoruz hic gebelik yasamadım simdiye kadar hastaneden butun film dahil , sulu ultrason dahil tüm testlerimi yaptım benim 1 prolaktinim 25 çıktı normalde hep orta seviyelerdeydi en son sınırdaydı suan sorun olarak görünmüyor onun dışında progesteron hormonu düşük çıktı rahim filmindede rahmimin üzerinde hafif basıklık varmış ama engel görmedi drlar bu sekilde esimin testi biraz sayısı düşük çıktı morfoloji ise 3 çıktı aşılama tedavisine karar verdi drlar devlette aşılama olucam simdiler takviye destek olsun diye esimle naturella macununu kullanıyoruz erkek ve kadın macununu bakalım nasip bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…