Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Polenimbenimle Polenimbenimle kuzu ya sen hamilesin belirtileri az çok bilirsin diye soruyorum kusura bakma. Benim sol kasıkta yanma mı desem sızlamamı desem uyuşma mı desem yani tam tarif edemediğim birşey var ve bacağıma vuruyor. Yaşadın mı böyle bişey
🤗Yok canım ne kusuru. Canım o bacağa vuran ağrı bana enfeksiyonda oluyor ama bilemedim senin durumunu.

Ben de bu ay ovulasyonla değerlendirdim yumurtlamaya kadar 2 günde bir yumurtlama ve çatlama günümle beraber ertesi günle 3 gün değerlendirdim. Daha bir hafta oluyor zaman nasıl geçicek ümitlenmek de istemiyorum farklı duygular içindeyim. Rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin.
Aynen bu zaman nasıl geçecek 😊 belirti aramaya çalışmıyorum belirti sandığım aylar negatif olduğu için ama yinede insan acaba mı diyor.

Ewet hangi batı bekleyeceğini bilmeyen benden herkese merhaba 🤣 kızlar gece geç yattım ara ara sanki hasta olacak gibi karnım ağrıdı. Belimi zaten söylemiyorum otururken bile dayanamadım dün. Belirti aramak istemiyorum olumsuz olunca kötü oluyor. Zaten bu kadar erken belirti olmaz zaman geçsin artık ya varsa var yoksa yok bilelim yaaaanniiii 🤣
Kuzum sen artık son çatlamaya göre batı bekle bence 😂 ay inşallah bu belirtiler bebektendir

Ben de bu ay ovulasyonla değerlendirdim yumurtlamaya kadar 2 günde bir yumurtlama ve çatlama günümle beraber ertesi günle 3 gün değerlendirdim. Daha bir hafta oluyor zaman nasıl geçicek ümitlenmek de istemiyorum farklı duygular içindeyim. Rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin.
Amin ❤️ bence oyalanacak birseyler bulmaya calıs kuzum

Kızlar ya ben ovulasyon kullanmıyorum da uygulamaya göre bu ara yumurtlamam ama bende hiç akıntı yok ovulasyon kullanıp yani yumurtladığından emin olup akıntısız olduğunuz bir ay var mıydı acaba yumurtlamıyor muyum dedim :KK43:
Ben geçen ay Ovülasyon kullandığımda akıntım oldu ama o yumurtlama akıntısı dan olmadı canım her ay olmuyor diye biliyorum

Ewet hangi batı bekleyeceğini bilmeyen benden herkese merhaba 🤣 kızlar gece geç yattım ara ara sanki hasta olacak gibi karnım ağrıdı. Belimi zaten söylemiyorum otururken bile dayanamadım dün. Belirti aramak istemiyorum olumsuz olunca kötü oluyor. Zaten bu kadar erken belirti olmaz zaman geçsin artık ya varsa var yoksa yok bilelim yaaaanniiii 🤣
Yumurtlama geçti ertesi gün hamileydim ben 😂 bel ağrısı kasık ağrısı devam etti. Hatta kızlar biliyor bat geldi 3 gün geçti ben hala test yapmamıştım regl bekliyordum meğerse bebek gelmiş 😂 şu an hala regl ağrısı gibi hafif kasık ağrılarım var

Yumurtlama geçti ertesi gün hamileydim ben 😂 bel ağrısı kasık ağrısı devam etti. Hatta kızlar biliyor bat geldi 3 gün geçti ben hala test yapmamıştım regl bekliyordum meğerse bebek gelmiş 😂 şu an hala regl ağrısı gibi hafif kasık ağrılarım var
Sağlıkla kucağına al inşallah canım 🌸 ben bu ay ovulasyon testinde 2 kere yumurtlama gördüm biri 4 Eylül de gece çatladı diğeri 9 eylül 11 Eylül de çatladı. Gebelik oluşacak mı bilemiyorum 😂 dün çok bel ağrısı yaşadım gece adet olacak gibi karnım ağrıdı. Bugün itibariyle gögüslerimde de ağrı başladı yanlarından bakalım ne olacak

Sağlıkla kucağına al inşallah canım 🌸 ben bu ay ovulasyon testinde 2 kere yumurtlama gördüm biri 4 Eylül de gece çatladı diğeri 9 eylül 11 Eylül de çatladı. Gebelik oluşacak mı bilemiyorum 😂 dün çok bel ağrısı yaşadım gece adet olacak gibi karnım ağrıdı. Bugün itibariyle gögüslerimde de ağrı başladı yanlarından bakalım ne olacak
Ay hadi inşallah gelsin bebek 😍 ben kasık batması göğüs ağrısı en dikkat ettiklerimdi beklemek güzel ama erken yapsam göremezdim belki 😊

X