Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Yumurtlama akıntısı böyle şeffaf renkte ve peçeleye sildiğinde uzayan bi akıntı oluyor senin o gelen beyaz akıntı normaldede geliyor geçtimi yumurtlaman senin
Yani döngüme göre şuan geçmiş yumurtlama
Ben yinede devam değerlendiriyorum
28 günde bir adet olurum şuan 16. Gün
Uzayan akıntıyı en son 3 ay önce gördüm
Bu son iki ayda peçeleye silerken bakmadığım içim dikkatimi çekmedi
Ama şuan o dediğin normal akıntı geliyor
Yumurtlama akıntısı oluyormus çatlamadan sonra belki o dur diye düşünüyorum

Yani döngüme göre şuan geçmiş yumurtlama
Ben yinede devam değerlendiriyorum
28 günde bir adet olurum şuan 16. Gün
Uzayan akıntıyı en son 3 ay önce gördüm
Bu son iki ayda peçeleye silerken bakmadığım içim dikkatimi çekmedi
Ama şuan o dediğin normal akıntı geliyor
Yumurtlama akıntısı oluyormus çatlamadan sonra belki o dur diye düşünüyorum
Mesela o dediğin akıntı benim adetimin 10. Gününde geldi kesildi dünde o yumurtlama akıntısı geldi bugün 13. Günüm bekliyorum piki görmeyi .Acaba sen daha yumurtlamamış olabilirmisin

Kızlar dun başlık açmıştım ben mikrop kaptım düşünerek.. ama etrafımdakiler belirtilerimin hamilelik olabileceğini söyledi. Sol kasigim çok ağrıyor ara ara sağıma vuruyor ama reglimden bir hafta önce başladı normalde olmaz.. yarın adet olmam lazım normalde bugün göğsümun ağrıması lazım agrimiyor. Geçen hafta çok halsizdim bu hafta iyiyim ama arada şiddetli vuran bel ağrım var. Ne yapacağımı bilmiyorum daha adetim geçmeden testte vermek istemiyorum cesaret edemiyorum sanırım. Benim gibi bu durumu yaşayan bir arkadaşım var mı.?

Mesela o dediğin akıntı benim adetimin 10. Gününde geldi kesildi dünde o yumurtlama akıntısı geldi bugün 13. Günüm bekliyorum piki görmeyi .Acaba sen daha yumurtlamamış olabilirmisin
Olabilirim de o zaman şu çok mantıksız olur
Ben yumurtlamadan 14 gün sonra kesin adet olurum hep
O zaman yumurtlama olmamış olamaz
Bence olmuştur
Adetim 27 28 günde en geç gelir

Olabilirim de o zaman şu çok mantıksız olur
Ben yumurtlamadan 14 gün sonra kesin adet olurum hep
O zaman yumurtlama olmamış olamaz
Bence olmuştur
Adetim 27 28 günde en geç gelir
Evet öylede olabilir ama bazı aylar geç yumurtlarız 18. Güne kadar mesela ama sen yumurtlamışım diyorsan bu ay sonuna doğru testi patlatırsın

Kızlar dun başlık açmıştım ben mikrop kaptım düşünerek.. ama etrafımdakiler belirtilerimin hamilelik olabileceğini söyledi. Sol kasigim çok ağrıyor ara ara sağıma vuruyor ama reglimden bir hafta önce başladı normalde olmaz.. yarın adet olmam lazım normalde bugün göğsümun ağrıması lazım agrimiyor. Geçen hafta çok halsizdim bu hafta iyiyim ama arada şiddetli vuran bel ağrım var. Ne yapacağımı bilmiyorum daha adetim geçmeden testte vermek istemiyorum cesaret edemiyorum sanırım. Benim gibi bu durumu yaşayan bir arkadaşım var mı.?
Sesimi duyan yok mu

Bende geçen ay ve bu ay böyleydim
Kupkuru
Bende akıntı bugün başladı
Acaba daha yumurtlama mı oluyor diye düşündüm
Emin olmak içim her zamanki yaptığım saate ovu yapacağım
Bu ay yapmamaya karar vermiştim ama arada yoklamak lazımmış
Yoksa kafan çok karışır
Ay varsa sen bari yap canım banada haber et nolursun kuru kuru kaldım böyle

Bu ay bende aynıyım benimde sağ kasıgım ve sağ yan tarafım agrıyor hep bir ara böbreğim agrıyor sandım ama belime doğru yayılıyor egılip kalkarken sarı akıntım da oldu bu ay enfeksiyon sandım belkide olabilir kontrole gitmedim bat 12 eylül dü ama daha olmadım beklemedeyim dün test yaptım negatif bir kaç gun daha bekleyeceğim sonra yaparım

Belirtilerin hamilelik belirtilerine de benziyor regl belirtilerine de. Her ay regl öncesi aynı seyleri yasamıyoruzncanım regln gecerse umut var demektir o zamanda da test yaparsın 🥰 inşaAllah hamilelikten dir ❤️

Bu ay bende aynıyım benimde sağ kasıgım ve sağ yan tarafım agrıyor hep bir ara böbreğim agrıyor sandım ama belime doğru yayılıyor egılip kalkarken sarı akıntım da oldu bu ay enfeksiyon sandım belkide olabilir kontrole gitmedim bat 12 eylül dü ama daha olmadım beklemedeyim dün test yaptım negatif bir kaç gun daha bekleyeceğim sonra yaparım
Sarı akıntım olmadı da şeffaf akıntım fazla oldu

Merhaba kızlar bana bekarken 2017 de polistik over teşhisi konulmuştu ama geçen jinekolog yok böyle bişey dedi bu hastalık geçmiyor diye biliyorum ve hamile kalmak istiyorum şuanda hormon testi sonuçlarımı bekliyorum acaba polistik over miyim teşhis yanlış mı yoksa hastalık kendi kendine mi yok oldu

Merhaba kızlar bana bekarken 2017 de polistik over teşhisi konulmuştu ama geçen jinekolog yok böyle bişey dedi bu hastalık geçmiyor diye biliyorum ve hamile kalmak istiyorum şuanda hormon testi sonuçlarımı bekliyorum acaba polistik over miyim teşhis yanlış mı yoksa hastalık kendi kendine mi yok
Merhaba kızlar bana bekarken 2017 de polistik over teşhisi konulmuştu ama geçen jinekolog yok böyle bişey dedi bu hastalık geçmiyor diye biliyorum ve hamile kalmak istiyorum şuanda hormon testi sonuçlarımı bekliyorum acaba polistik over miyim teşhis yanlış mı yoksa hastalık kendi kendine mi yok oldu
Devlette mi yaptırdınız tahlilleri acaba e nabızda çıkıyorda sonuçlar 3 saate falan o sebeple sordum

X