Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Birde ben onuda ayırt edemiyorum bak iyi ki bu konuyu konusmus sun. Onu nasıl ayırt edicez akıntı mı sperm mi diye ?
Valla bende anlamadım canım acaba diyorum hiç gelmiyor muydu benden akıntı sen yine ovulasyon testi yapmışsın arada ben onu hiç yapmadığım için bilmiyorum ayırt edemiyorum hiç

Valla bende anlamadım canım acaba diyorum hiç gelmiyor muydu benden akıntı sen yine ovulasyon testi yapmışsın arada ben onu hiç yapmadığım için bilmiyorum ayırt edemiyorum hiç
Kuzum benim bebek düşünmeden önce Bariz sekilde yumurtlama akıntısı uzayan kopmayan akıntı geliyordu cocuk düşünmeye baslayınca oda saçmaladı hatta bu, ay tam adetin ortasında geldi. Yani yumurtlamam adetliyken basladı pik te muhtemelen adet bittikten bşr kaç sonra oldu hatta bende 2-3 ayda bir degerlendirme sırasında işemiş gibi heryer ıpıslak oluyor bu ayda oldu adetin 11. Günü ve akıntım kesildi hemen sonra. Kısacası her ay farklı oluyor sanırım yumurtlama belirtileri de

Hııı anladım canım benimde belkide geçti o zaman anlamadan

Hanımlar gebelik testi yapmak için yumurtlama günümden mi hesaplamılıyım yoksa çatlama günümden itibaren mi
Valla bence gecikmeyi bekleyin ama adete 5 gün kala falanda çıkan var
Çatlamadan 6 gün sonra falan yumurta anca rahme ulaşırmış 1 hafta kadarda anca idrara geçermiş beta hcg değeri

Ne bileyim her ay olurdu bu ay ilk kez eşim yok neden olmuyor akıntı dedim bende canım
Bende geçen ay ve bu ay böyleydim
Kupkuru
Bende akıntı bugün başladı
Acaba daha yumurtlama mı oluyor diye düşündüm
Emin olmak içim her zamanki yaptığım saate ovu yapacağım
Bu ay yapmamaya karar vermiştim ama arada yoklamak lazımmış
Yoksa kafan çok karışır

Valla bence gecikmeyi bekleyin ama adete 5 gün kala falanda çıkan var
Çatlamadan 6 gün sonra falan yumurta anca rahme ulaşırmış 1 hafta kadarda anca idrara geçermiş beta hcg değeri
En iyisi gecikmeyi beklemek
Cünkü sonra benim gibi hafif çizgi görüp sonradan negatif olan çok var

O zaman benim şuan gördüğüm hangi akıntı kafam karıştı
Afedersin beyaz krem şeklinde
16. Gündeyim
Yumurtlama akıntısı böyle şeffaf renkte ve peçeleye sildiğinde uzayan bi akıntı oluyor senin o gelen beyaz akıntı normaldede geliyor geçtimi yumurtlaman senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…