Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Aminnn inşaAllah canım. Şöyle düşün hersey doktorların yanında olacak ve onların kontrolünde olucak. Bşrde ikiz ücğz insanlar dpguruypr nasipse bende bir bebiş dogurucam bunda hiç birsey yok regl agrısı bile daha agır diye düşünüp sakinleştir kendini canım. Ben kendimi kasmıyorum ama doktor alttan muayene edince benimde cok canım yanıyo ama bence psikolojik birsey o.
Birde size Yasmin hapı verildimi doktor kist olmasın diye verdiğini soledi

Olumsuz olursa moral bozmak yok kuzum her döngümüz yeni umut demek❤ ben geçen ay çok hevesli heycanlıydım olmadı bu ay hiç umutsuzdum belirtileri bile takmadım ama oluverdi😊 ne kadardır deniyorsun?
Sağlıkla kucağına al kuzucum ❤️ 5 aydır deniyorum. Yaştan dolayı tedirginim biraz. 5 yıllık evliyim kendimi hazır hissetmediğim için erteleyip durdum 30 bitti şimdi yapmadığıma pişmanım vardır bunda da bir hayır diyip başladık bakalım

Sağlıkla kucağına al kuzucum ❤️ 5 aydır deniyorum. Yaştan dolayı tedirginim biraz. 5 yıllık evliyim kendimi hazır hissetmediğim için erteleyip durdum 30 bitti şimdi yapmadığıma pişmanım vardır bunda da bir hayır diyip başladık bakalım
Sağol canım hepimize nasip olsun inşallah 💜Ben de 32 yaşındayım sakın geç kaldım psikolojisine girme. Artık herkes 30dan sonra anne oluyor.

Evet psikolojik haller vesayreler...samsun fakültede başladım işlemlere .doktorda haliyle anladı alttan muayene sonucu ..inşallah sakince her şey yolunda gider .ilk asilamada tutması dileğim hayırlısı ile .siz aşılamami oldunuz kaç aylık hamile siniz canim.rabbim.saglik versin
Yok ben aşılama olmadım hamile de değilim. İnşaAllah hayırlı zamanda hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlarımız olur hepimizin ❤️

Ne olur ne olmaz belki kaçar dedim değerlendirdim kızlar. Bundan sonrasını 2 günde 1, 3 günde 1 devam ettiririm. Hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah 🙏🏻❤️
Amin kuzum inşaAllah bu ay güzel haberler alırsın valla bizde uzun bir aradan sonra dükkanı açtık 😂😂 ev tasıyoruz diye bebek olayına odaklanarak olmasa da yinede arada oluyor bakarsın bizimde bu karısıklıkta tutar 😂

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim mavilihayat00 mavilihayat00 S sedaadeserhan Polenimbenimle Polenimbenimle ve diğer adını unuttuğum
Kızlarr 💐 size birsey sormak istiyorum akıntının en yogun oldugu zaman yumurtlama oldugu anlamına mı geliyor yoksa catlama oldugu anlamına mı geliyor? Degerlendirme sırasında bu gece resmen göl oldum işemiş gibi su gibi akıntı oldu ama aşırı aşırı oldu. Üstelik her Tualete gittiğimde de seffaf ve peceteye sildikçe gelen hiç azalmayan seffaf akıntım var. Geçen ay Ovülasyon testi kullanırken böyle birsey olmadı. Bu arada 2-3 ayda bir aşırı ıslanma olayı 3-5 gün oluyor bende. Bu yumurtlama döneminde oldugum anlamına mı geliyor acaba? Ay bu gece son degerlendirme gibi birsey oldu diger hafta sonuna kadar birdaha olamıycak suan, yumurtlama catlama olduysa oldu yoksa biz bu ay treni kaçırmış olucaz 😏

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim mavilihayat00 mavilihayat00 S sedaadeserhan Polenimbenimle Polenimbenimle ve diğer adını unuttuğum
Kızlarr 💐 size birsey sormak istiyorum akıntının en yogun oldugu zaman yumurtlama oldugu anlamına mı geliyor yoksa catlama oldugu anlamına mı geliyor? Degerlendirme sırasında bu gece resmen göl oldum işemiş gibi su gibi akıntı oldu ama aşırı aşırı oldu. Üstelik her Tualete gittiğimde de seffaf ve peceteye sildikçe gelen hiç azalmayan seffaf akıntım var. Geçen ay Ovülasyon testi kullanırken böyle birsey olmadı. Bu arada 2-3 ayda bir aşırı ıslanma olayı 3-5 gün oluyor bende. Bu yumurtlama döneminde oldugum anlamına mı geliyor acaba? Ay bu gece son degerlendirme gibi birsey oldu diger hafta sonuna kadar birdaha olamıycak suan, yumurtlama catlama olduysa oldu yoksa biz bu ay treni kaçırmış olucaz 😏
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim S sedaadeserhan loirily loirily Polenimbenimle Polenimbenimle B bilemegec M Meva59 mavilihayat00 mavilihayat00
Yorumumu suan güncelliyorum kızlar😂 lavobaya gittim tamamen kuruyum yani akıntım tamamen kesilmiş 😏 bugun son degerlendirmeydi. Önümüzdeki hafta sonuna kadar biz iptal 😂çatlama olduysa ne hoş yoksa bu ay biz baştan elendik galiba 😂 toplamda 2 tanecik degerlendirme yapmıs olucaz yumurtlama dönemindeysem 🤦‍♀️

Kuzum aslında şöyle akıntı ben yumurtlamaya hazırım anlamında demek haber veriyormuş gibi düşün ben öyle biliyorum benim hiç mesela çatlamada akıntım olmaz ben yumurtlarken görürüm o şekilde tanıdım yanii😍

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim S sedaadeserhan loirily loirily Polenimbenimle Polenimbenimle B bilemegec M Meva59 mavilihayat00 mavilihayat00
Yorumumu suan güncelliyorum kızlar😂 lavobaya gittim tamamen kuruyum yani akıntım tamamen kesilmiş 😏 bugun son degerlendirmeydi. Önümüzdeki hafta sonuna kadar biz iptal 😂çatlama olduysa ne hoş yoksa bu ay biz baştan elendik galiba 😂 toplamda 2 tanecik degerlendirme yapmıs olucaz yumurtlama dönemindeysem 🤦‍♀️
Olsun kuzum sonuçta sperm 4-5 gün canlı kalıyor hayırlısı neyse o olsunn çiçeğim🥰 olmadı diğer ay da kaldığımız yerden devam🤩

Kuzum aslında şöyle akıntı ben yumurtlamaya hazırım anlamında demek haber veriyormuş gibi düşün ben öyle biliyorum benim hiç mesela çatlamada akıntım olmaz ben yumurtlarken görürüm o şekilde tanıdım yanii😍
1 saat sonra pat diye tüm akıntım kesildi kuzum benim bu catlama oldugu anlamına mı geliyor?

12. Günü kuzum ama işte döngüm suan düzenli olmadıgı için bugunlerdede olabilir catlama cübkü ben geçen sefer 21. Günümde görmüştüm ve cok geç olmustu benim çatlamam
Anladım kuzum zaten değerlendirmeni yapmışın hayırlısı olsunn inşAllah ummadık bir sevinçle karşılarsın🥰

X