Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Aynen öyle birde bu durum tam bir takıntı mesela bebek cok güzel sey ama suan bebek yok diyede dünyanın sonu değil sacımıza basımıza cildimşze bakım yapmaya cok vaktimiz var gezeriz tozarız kafa dagıtabiliriz. Biz sanki böyle dünya durmus gibi hep bir dertlenme hep bir stres halindeyiz bazen kendi kendime dönüp abarrmamdşyorum ama bu beni 2 gün idare ediyor

ayakta durunca kötü yine belim Kasık ağrısı da ara ara devam ediyor daha rahatladım 271 çıktı beta inşallah güzelce yükselir iyi mi ki
İyi tabii ki insallah guzelce artar deger. Saglikla. Kasik agrisi falan kalmiyor birkac gune gecer senin de. Ben su an epey rahatladim cok sukur

Artik gecmesini beklerim batin ya tek cizgi gormekten yoruldum artik Bu arada laboquick in gebelik testini kullanip yanlis sonuc alan var mi? Boyle cok yorum okudum nette. Umut fakirin ekmegidir diye ben
Kuruma çizgisi çıkardığını burda gördüm canımm

Kuruma çizgisi çıkardığını burda gördüm canımm
Benimkinde oyle bisey cikmadi ama bat gunu bile silik cizgi cikardigini yazanlari okudum ben de attim. Kasiklarim da normalde olmayan bir garip agri batma var artik bana vucudumun ve hislerimin fake atmasindan yoruldum o yuzden batin gecmesini beklerim napiyimmm

En güzeli canımm beklemek diğer türlü iki katı stres sıkıntı hayır olsunn inşAllah seninde güzel haberlerini alırız

Artik gecmesini beklerim batin ya tek cizgi gormekten yoruldum artik Bu arada laboquick in gebelik testini kullanip yanlis sonuc alan var mi? Boyle cok yorum okudum nette. Umut fakirin ekmegidir diye ben
Kuzum ben geçen ay hep o markadan yaptım simdi hamile cıkarsam evet yanlıs sonuctur ama suan bu imkansız gibi kuzum bu ay nasipse bende regl tarihim gelip geçene kadar eve test falan sokmıycam sende batı geçir öyle test yap inşaAllah bebiş kendini gizliyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…