Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ne guzel yazmisssin Her sey gonlumuzce olsun insallah Birazdan ilk kontrolume gidiyorum dua edin bana sorunsuz olsun her sey

Ilkii zor olsada ikinci pat diye olur bence herturlu nasilsa cocugum oluyomus kafasina giriyo insann

Ne durumdasiiiiinnn

Kızlar merhaba bende dün gece uyku sersemi çok kötü düştüm kol bileğim ve belim açıyor pat diye baya boylu boyunca uzandım çocuk varsa da dusmediyse de insallah iyidir

Kızlar merhaba bende dün gece uyku sersemi çok kötü düştüm kol bileğim ve belim açıyor pat diye baya boylu boyunca uzandım çocuk varsa da dusmediyse de insallah iyidir
Korkma Allahın izniyle birsey olmamıs tır o varsa içeride muazzam bir sekilde dıs darbelere karsı korunuyor. Bende ikizlere hamile oldugumu bilmezken merdivenden düşmüştüm feci sekilde aradan 10 gün geçti hamile oldugumu ögrenmiş tim. Sen içini ferah tut ama kol bilegime ve beline birsey olmamıs tır inşaAllah istersen bşr doktora görün

Çok saolun inşallah şuanda bir sıkıntım yok Rabbım in dediği olur

Ya senin evin ne kadar benimkine benziyor
Tarzımız çok benziyor
Bende şimdi kahvemi sigaramı aldım kitap okuyacağım
Ama dediğin gibi kafa hiç boşalmıyor

Kızlar naber loirily mehrunnisa Sevgicik Tiniminimavihanim
Ben bugün boşum yarın adet bitiyor
Ama henüz karar veremedim değerlendirme şekline
Kuzum bence gün asırı dene. Duruma göre ara ara da her gün yaparsın. Bence bu ay biraz gelişi güzel olsun. Nasipse ben bu ay işten gğcten fırsat buldukça değerlendiricem Ovülasyon. Testi vs kullanmıycam. Bu ayda olmazsa önümüzdeki ay çatlatma iğnesi deniycem doktorla konusup

Dün aşırı derken nasıl değerlendirme oluyor ki
Geçen ay da hep 2 günde bir oldu nerdeyse ve tutmadı
Yumurtlama görünce ben akıntı olmuyor acaba o zaman yumurtlama olmuyor mu

Dün aşırı derken nasıl değerlendirme oluyor ki
Geçen ay da hep 2 günde bir oldu nerdeyse ve tutmadı
Yumurtlama görünce ben akıntı olmuyor acaba o zaman yumurtlama olmuyor mu
Her ay akıntı olmucak yumurtlamada diye birsey yok kuzum. 2 günde bir demek yani gün aşırı dediğim ama yumurtlama günlerinde her günde deneyebilirsin ben geçen ay yumurtlama pik catlama günlerini hiç ara vermeden her gün denedim tutmadı bu ay gün aşırı bile yapamayabilirim

Kızlar bir sorum olucak size Yumurtlama zamanınızı nasıl anlıyorsunuz? Kasıklarınızda ağrı oluyor mu? Şeffaf akıntı diyorlar ama bu seffaf mı olması lazım beyaz süt gibi rengi pütürlü gibi yoğun gibi akıntı yumurtlama akıntısı olmaz mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…