Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kocama da dedim ki adette olmuyorum leke geldi bşr kere dedim biliyomusun bende sana tam simdi hamile olabilirsin dicektim öyle hissettim diyo saka gibi bir çiftiz biz bence 😂en mutlu olacagı umut dolu oldugum an hevesimi kırdı simdi en olmayacak zamanda kafadan birseyler hissediyor 😂😂
Ahahahhaha canım 😂😂
Resmen hep bu erkekler heves kırıyor ya

Ben başlıyorum öyleyse. Geçen sene bir kaybım var ve geçen ay bebek düşünmeye başladık tekrardan. Pco hastasıyım reglm normalde düzenlidir senede bir kez falan 1 döngümü kaçırır tarlusalla regl olurum bu ayda ilaçla regl oldum. Doktor bir problemim olmadıgını söyledi proxyfemin Diye takviye ilaç verdi bugun reglmin son günü. Ovülasyon testi sipariş verdim ilk defa bu ay deniycem
Merhaba 😌 bende bi sıkıntı yok eşimde sperm azlığı vardı sonra yükseldi ama değişiyor devamlı yani doktor dedi ki spermin sürekli değişmesi sonucu yumurta spermi dölleyemiyordur dedi aşılama yaptık ama tutmadı şimdi tüp bebek yaptırıyoruz cuma günü opu olcam heyecanlıyım 🥹 inşallah güzel olur herşeyyy

Kızlar merhaba. Bat 30du. Dün gece şiddetli bir ağrı ile pembe lekelenme olarak başladı. Ben de eşim de çok emindik belirtiler nedeniyle gebelikten. Bu sabah da adet söküldü. Ama gece boyu öyle sancılar çektim ki. 29 yaşındayım. ilk defa böyle bişey yaşadım. Gece boyu uyutmadı sancılar ve sabah adet sökülünce rahatladım. Sizce neden böyle sancılı oldu? Önümüzdeki ay için ovulasyon testi sipariş ettim. Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin :KK68: :KK200: :KK55:

Ben şimdiden çamaşır sepetini bile kaldırmıyorum hamile halimi hayal edemiyorum 😂 balkonu yıkadım bugün maşrapayla su götürdüm, toplamda 30 litre teker teker taşıdım düşün 😂 pamuk prenseslik çok yaşasın 😍😂
Yaa kahkahalar attım loimm😂😂😂😂 inan gülmek iyi geldi🥲

Merhaba 😌 bende bi sıkıntı yok eşimde sperm azlığı vardı sonra yükseldi ama değişiyor devamlı yani doktor dedi ki spermin sürekli değişmesi sonucu yumurta spermi dölleyemiyordur dedi aşılama yaptık ama tutmadı şimdi tüp bebek yaptırıyoruz cuma günü opu olcam heyecanlıyım 🥹 inşallah güzel olur herşeyyy
Merhaba. İnşaAllah hersey gönlünüzce olur. Allah tez vakitte hamileliği nasip etsin inşaAllah 🥰

Ben bu şekilde sürece girenlere de acayip imreniyorum. İnşallah çok kaliteli yumurtaların olur canım benim. Mucizene tez zamanda kavuşursun aminn 🌺🤲🏻

Kızlar merhaba. Bat 30du. Dün gece şiddetli bir ağrı ile pembe lekelenme olarak başladı. Ben de eşim de çok emindik belirtiler nedeniyle gebelikten. Bu sabah da adet söküldü. Ama gece boyu öyle sancılar çektim ki. 29 yaşındayım. ilk defa böyle bişey yaşadım. Gece boyu uyutmadı sancılar ve sabah adet sökülünce rahatladım. Sizce neden böyle sancılı oldu? Önümüzdeki ay için ovulasyon testi sipariş ettim. Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin :KK68: :KK200: :KK55:
Ben de geçen ay çektiğim sancı asla unutamıyorum içtiğim ağrı kesicin haddi hesabı yoktu bazı aylarda öyle olabiliyoruz ayaklarımızı sıcak tutalım🌺😍

Bu ay eşim de öyle demişti bana 😂😂
Gidip tüm aklım ve hislerimle köşede ağlamıştım 😂😂
Hala diretiyo, bir pes et dimi yenildin kaybettin bilemedin pes et. Neymiş cok kadın varmıs dogurana kadar adet gibi kanaması olan 😂😂 (gecen sene arastırırken benim, söylediğim seyler bunlar). Ben yemem bunları dedim bende 😂

Hala diretiyo, bir pes et dimi yenildin kaybettin bilemedin pes et. Neymiş cok kadın varmıs dogurana kadar adet gibi kanaması olan 😂😂 (gecen sene arastırırken benim, söylediğim seyler bunlar). Ben yemem bunları dedim bende 😂
Ah şu erkekler yok mu 😂😂
Adamı deli eder vallahi 😂😂😂😂

Bu gece karar vermiştim kafamı boşaltıp kitap okuyacaktım aklıma siz geldiniz 😍😂 Sevgicik Sevgicik Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim M melek076 rahatlamak için tüm imkanlarımı kullandım 😂 tam savaşa giricez kafada o soru acaba bebeğim var mı 😂

Eklentiler

• 84630CAC-4404-404F-AFA4-C995B49BE1AA.jpeg
    84630CAC-4404-404F-AFA4-C995B49BE1AA.jpeg
    125,4 KB · Görüntüleme: 41
Bu gece karar vermiştim kafamı boşaltıp kitap okuyacaktım aklıma siz geldiniz 😍😂 Sevgicik Sevgicik Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim M melek076 rahatlamak için tüm imkanlarımı kullandım 😂 tam savaşa giricez kafada o soru acaba bebeğim var mı 😂
Boşver boşverr düşünme bebeğim otur kitabını oku sen😂 beynimiz yeterince meşgul az bir bıraktım ben belki o zaman dayanamaz gelir😂😂

X